Voice Academy Sylwia Zaręba-Frey

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław

O mnie

Nazywam się Sylwia i jestem certyfikowanym trenerem wokalnym oraz laureatką takich programów telewizyjnych jak "Szansa na Sukces" czy "X-Factor".. Uczę śpiewu między innymi metodami SLS (Speech Level Singing) oraz IVA (Institute for Vocal Advancement). Zapraszam Cię na zajęcia w moim studio Voice Academy w centrum Wrocławia, na których przekonasz się do czego naprawdę zdolny jest Twój głos :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.