Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online

Rafał

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Rafał

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Wszystkim zainteresowanym polecam lekcje z Rafałem!! Dysponuje znajomością wietnamskiego na wysokim poziomie, zarówno jeśli chodzi o język oficjalny, jak i potoczny. Spora wiedza o kulturze i obyczajach Wietnamczyków, która zapewne wynika z długiego pobytu w Wietnamie, sprawia, że potrafi w jasny sposób wyjaśnić kontekst użycia odpowiednich zwrotów czy wyrazów.
Dodatkowo, ma duże umiejętności dydaktyczne. Nie pożałujecie!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.