Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Andrychów
Wadowice
Zator
Oświęcim
Sucha Beskidzka
Kęty
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Informatyka50 - 70 / 60 min

Adam Stuglik

Opis ogłoszenia

Oferuję Państwu fachową pomoc z zakresu informatyki stosowanej, a w szczególności: PODSTAWY oprogramowania biurowego MS Office ( np. Excel, Access,);oprogramowanie do zarządzania zasobami MS PROJECT; tworzenie i administracja witryn internetowych. Przygotowanie uczniów szkół średnich do matury z informatyki, oraz do egzaminu zawodowego z informatyki E08 (E 12, E 13), E09 (E 14).
Pomoc dla uczniów wszystkich typów szkół oraz osób pracujących . Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek15:00 - 19:00
Środa18:00 - 20:00
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota10:00 - 14:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.