VIP-Education Dawid Gorączka

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Legnica
Wałbrzych
Jelenia Góra
Pruszków
Płock
Radom
Faktura VAT

VIP-Education Dawid Gorączka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika VIP-Education Dawid Gorączka

O mnie

Kilka słów o VIP-EducationDzień dobry, nazywam się Dawid Gorączka i jestem założycielem VIP-Education. Jesteśmy zespołem doświadczonych i skutecznych korepetytorów, którzy pomogą Ci spełnić cele związane z edukacją. Większość z nas napisała maturę rozszerzoną z przedmiotu, którego uczy na ponad 90%, dlatego mogą mieć Państwo pewność, że są w dobrych rękach. Oferujemy zajęcia pod poprawę ocen i profesjonalne przygotowanie do matury oraz egzaminu 8-klasisty. W ofercie znajdą Państwo zajęcia indywidualne i grupowe z następujących przedmiotów: - Język niemiecki - Matematyka  - Biologia  - Chemia  - Fizyka  - Język angielski Zadzwoń do nas i umów się na darmową lekcję próbną już dziś! 

Telefon: 662910005 

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Licencjat
BBA - Bachelor of Business and Administration
Kursy i szkolenia
09.2019
Certyfikat SPNJO Uniwersytetu Wrocławskiego B2
10.2020
Certyfikat Goethe C2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Dorian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2021

Bardzo polecam! Zajęcia przebiegają w bardzo przyjemnej atmosferze, a poziom merytoryczny jest bardzo wysoki. Szczególnie zadowolony jestem z zajęć z Dominiką, dzięki którym w końcu zrozumiałem o co chodzi w chemii ;))

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2021

Serdecznie polecam prowadzone korepetycje. Podejście prowadzących powoduje, że dystans pomiędzy uczącym a uczniem skraca się diametralnie i nie ma żadnych oporów, żeby dopytywać, a przez to jeszcze lepiej zgłębiać omawiany temat. Lekcja upływa w miłej atmosferze, czas leci szybko, ale jest wykorzystany maksymalnie! Rozwój gwarantowany.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2021

Na lepszą pomoc w nauce w liceum nie mogłem trafić, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.