Magdalena Śmigielska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sosnowiec
Katowice

Magdalena Śmigielska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Magdalena Śmigielska

O mnie

Jestem absolwentką studiów licencjackich i magisterskich w Szwajcarii. Gram na skrzypcach i altówce. Uczenie jest moją pasją, którą rozwijałam pod kierunkiem wspaniałych profesorów, aby dzielić się moją wiedzą i umiejętnościami z innymi. Prowadzę zajęcia także w języku niemieckim.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - 06.2019
Hochschule der Künste Bern
Licencjat
Muzyka klasyczna
09.2019 - aktualnie
Hochschule der Künste Bern
Muzyka klasyczna, specjalizacja pedagogiczna
Kursy i szkolenia
10.2019
TELC Deutsch B2 Zertifikat
Doświadczenie
09.2016 - aktualnie
Nauczycielka gry na skrzypcach lub altówce
Od wielu lat udzielam lekcji gry na instrumentach. W trakcie moich studiów miałam okazję robić praktykę w Konserwatorium w Bernie. Zastępowałam także nauczycieli w innych szkołach muzycznych w Szwajcarii.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2023

Bardzo polecam współpracę z Panią Magdą. Jest świetnym, bardzo empatycznym nauczycielem. Uczy mnie od roku gry na skrzypcach. Pomimo mojego późnego wieku gdy zacząłem się uczyć gry na tym instrumencie mam wrażenie, że dzięki wskazówkom z każdych zajęć wynoszę coś cennego co poszerza mój warsztat muzyczny. Zajęcia są ciekawe, prowadzone w miłej atmosferze, z dużym zapasem cierpliwości i wyrozumiałości do ucznia. Mocno się angażuje w zajęcia, poświęca sporo uwagi i bardzo stara się czegoś nauczyć. Możliwość nauki w formie online też jest dużym plusem. Bardzo się cieszę, że spotkałem Panią Magdę i, że zacząłem się uczyć gry od zera pod jej skrzydłami. Dokładnie takiego nauczyciela potrzebowałem. Liczę na dalszą współpracę :-)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2023

Pani Natalia jest absolutnie wyjątkową nauczycielką języka niemieckiego. Jej pasja do nauczania i zaangażowanie w rozwijanie umiejętności językowych uczniów są nie do przecenienia. Zawsze stara się, aby lekcje były ciekawe i interaktywne, co sprawia, że nauka staje się przyjemnością. Ponadto, Pani Natalia jest niezwykle cierpliwą nauczycielką, gotową pomóc uczniom w pokonywaniu trudności. Jej zaawansowane metody nauczania pozwalają uczniom szybko i skutecznie rozwijać swoje umiejętności językowe. Jestem ogromnie wdzięczna za Panią Natalię i polecam ją wszystkim, którzy chcą nauczyć się niemieckiego w przyjaznym i efektywnym środowisku.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Pani Magda uczy moje córki gry na skrzypcach od czterech lat. Mieszkamy w USA, gdzie córki grają na skrzypcach w szkole. Pani Magda miała zajęcia z dziewczynkami, gdy przylatujemy na dwa miesiące wakacji do Polski, oraz od czasu pandemii, online. Początkowo pracowała nad wyprowadzeniem dziewczynek ze złych nawyków, w co zaangażowała także mnie, dzięki czemu byłam w stanie pomóc córkom podczas codziennych ćwiczeń. Przede wszystkim najważniejsze dla pani Magdy były moje córki. Mimo, że wiedziała, że jest nauczycielką tylko na wakacje, robiła jak najwięcej w tak krótkim czasie aby poprawić technikę gry dziewczynek, tak aby gdy wrócimy do domu nie popełniały już tych samych błędów. Pani Magda zaopatrzyła córki w dziesiątki ćwiczeń, upewniła się, że potrafią wszystkie prawidłowo wykonać, tak że gdy wrócimy do USA dziewczyny wciąż wykonywały ćwiczenia na poprawienie techniki. Taka wspaniała jest to nauczycielka, która mimo że nie wiedziała czy w kolejne lato będzie mieć z córkami zajęcia, upewniła się że dziewczyny mają wszystkie możliwe narzędzia aby samodzielnie ćwiczyć kulejącą technikę. Podczas pandemii, postanowiliśmy zrezygnować z naszej amerykańskiej nauczycielki, aby mieć już tylko zajęcia wirtualnie z panią Magdą. Dzięki pani Magdzie, nasza młodsza córka dostała się do zaawansowanej orkiestry w gimnazjum, a starsza w liceum.
Pani Magda jest nauczycielką z prawdziwą pasją, której zależy na jej uczniach aby dzieci zawsze się czuły komfortowo podczas zajęć, a mimo to zawsze jest w stanie wyciągnąć z nich dużo pracy podczas lekcji, co przełożyło się na widoczne postępy. Jest bardzo miłą i cierpliwą nauczycielką co jest ogromnie ważne przy pracy z dziećmi, które szybko się męczą i nudzą. Do niczego nie zmusza dzieci, jeżeli jakieś ćwiczenie nie pasowało, szukała innego aby osiągnąć ten sam wynik. Pomaga ze wszystkim, wyborze skrzypiec, smyczka, strun. Jest elastyczna i dostępna dla dziewczyn gdy potrzebują pomocy. Naprawdę polecam - świetna nauczycielka, z ogromną wiedzą i zaangażowaniem.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.