Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka niemieckiego uczniowi szkoły podstawowej lub średniej . Przygotuję rzetelnie do egzaminu ośmioklasisty oraz matury. Oferuję naukę języka niemieckiego na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym w zależności od potrzeby. Omawiam wymagania CKE oraz zadania z arkuszy.

Tego typu zajęcia prowadzę od trzech lat . Na moich zajeciach tłumaczę gramatykę języka niemieckiego od podstaw, przeprowadzam spotkania, na których ćwiczę wraz z uczniem wymowę niemieckich słów oraz ogólne odpowiadanie na zadawane pytania. Podczas zajęć przemycam nagrania, krótkie teksty - tak aby nie zniechęcić i nie znudzić ucznia oraz ciekawe i tematyczne konwersacje, podczas których uczeń ma możliwość spróbowania swoich sił w tym języku. Dodatkowo po każdej lekcji staram się wysłać opracowane przeze mnie zdania do tłumaczenia - są to zdania wszelakiej maści - od łatwiejszych i mniej rozwiniętych, po te trudniejsze i bardziej skomplikowane gramatycznie.   Na koniec każdej lekcji wysyłam indywidualne zadanie domowe (utrwalające i podsumowujące ) oraz pakiet 20 słówek - tematycznych lub wymieszanych - zależnie od woli ucznia ;)
W nauce tego języka staram się ,,bombardować" równocześnie dwa zmysły ucznia : wzrok i słuch. 
W ten sposób nie tylko osłuchujemy się z niemieckim słownictwem, lecz także uczymy prawidłowo (z akcentem)  je wypowiadać jak i  po prostu zapamiętujemy  pisownię i znaczenie.

[* Jeśli chodzi o cenę zajęć można się ze mną spokojnie dogadać, przy ilości większej niż 2 h w tygodniu - daję zniżkę albo darmowe 40 minutek do wykorzystania raz w miesiącu ;)
*] Większa ilość moich uczniów korzysta właśnie z tych 40 minutek, aby powtórzyć sobie materiał, dopytać i podsumować wiedzę lub po prostu porozmawiać w języku niemieckim na dany temat ;)

Jestem osobą, która wie na co zwrócić uwagę podczas nauki tego języka - na podstawy . Najpierw tłumaczę podstawy, a potem troszkę je rozbudowuję o elementy bardziej rozszerzone i skomplikowane ;)
Organizuję powtórki materiału - z gramatyki, ze słownictwa, z opisu obrazka (co bardzo przydaje się na maturę ustną)
Wiem jak zachęcić do nauki tego języka i sprawić, by zajęcia online były ulubioną formą !

[* Trwają również zapisy na kurs powtórkowy - do matury 2022 oraz egzaminu ośmioklasisty - zapraszam serdecznie ! Harmonogram dostępny po kontakcie e-mailowym *]

Szukam kilku osób , którym będę mogła pomóc wyjaśnić omawiane w szkole (podstawowej lub średniej) zagadnienia, podsumowywać zgromadzoną do tej pory wiedzę oraz po prostu przekazać potrzebne informacje i cenne rady - ponieważ nauczanie od zawsze mnie pasjonowało ;)

Dla każdej zainteresowanej osoby : 
- opracowuję indywidualny plan nauki 
-dostosowuję zadania domowe, oraz materiały na lekcji
- udostępniam autorskie zadania na bazie wymagań CKE

Zapraszam serdecznie do kontaktu :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Anastazja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2021

Bardzo dobra organizacja zajęć i staranna selekcja materiału.
Polecam 10/10

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.