Mateusz Majewski - Victory Road

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Pruszków
Piastów
Komorów
Podkowa Leśna
Grodzisk Mazowiecki
Legionowo
Piaseczno
Łódź
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Szukasz lektora, który nie unika trudnych pytań?
Kogoś, kto dostosuje kurs do Twoich potrzeb w oparciu o Twoje zainteresowania?
Cenisz sobie profesjonalność , rzetelność , ale również humor ?

Skorzystaj z mojej oferty. 

Victory Road to projekt językowy, dzięki któremu nauczysz się, jak mówić profesjonalnie , pewnie , poprawnie i, co najważniejsze, z sensem . Wyeliminujemy częste błędy i wyjaśnimy niuanse językowe, aby Twoje wypowiedzi miały charakter międzynarodowy.  Nie zamierzam udawać , że nie ma u mnie prac domowych, rozwiązywania klasycznych zadań czy też tworzenia wypowiedzi pisemnych.  Profesjonaliści, tacy jak Neil deGrasse Tyson, Jordan Peterson czy David Perell, podkreślają pozytywne efekty procesu pisania. Jest to niezbędny element rozwoju krytycznego myślenia i rozwoju językowego, gdyż jest doskonałą okazją do stworzenia logicznych argumentów i – co za tym idzie – przekonujących wypowiedzi.Sesje prowadzone są w pozytywnej i wesołej atmosferze. Nie brakuje ciekawostek językowych, memów i żarcików.

Po każdych zajęciach będziesz bogatszy o nowe słownictwo i struktury gramatyczne . Będę również wysyłał Ci drogą elektroniczną autorskie ćwiczenia i dodatkowe zadania. Twoje postępy będą na bieżąco monitorowane i będziesz czuł, że faktycznie czegoś się uczysz. 

Będziemy pracować nad wszystkimi umiejętnościami językowymi , przez co staniesz się kompetentnym użytkownikiem języka angielskiego. Na pewno zadbam też, aby Twoja wymowa była poprawna i czysta, dzięki czemu Twoi rozmówcy i słuchacze będą zwracać uwagę na to co mówisz i nie przestaną Cię słuchać kilkanaście sekund po rozpoczęciu przemówienia.

Wykształcenie

  • Magister - Lingwistyka Stosowana UW (dyplom z wyróżnieniem )
  • Licencjat - Nauczanie języków obcych UKKNJA (dyplom z wyróżnieniem )
  • Studia zagraniczne z zakresu nauczania języka angielskiego i niemieckiego -  KPH Wien/Krems 

Zapraszam do kontaktu i odwiedzenia mojej strony internetowej victoryroad. pl

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 19:00
Wtorek09:00 - 19:00
Środa09:00 - 19:00
Czwartek09:00 - 19:00
Piątek09:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Mateusz Majewski - Victory Road
Górna 10
05-800 Pruszków
NIP: 5342628885

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2022

Lekcje prowadzone są na bardzo wysokim poziomie. Pan Mateusz indywidualnie dobiera podręcznik do umiejętności ucznia i pomaga kształcić się w języku angielskim typowo pod egzamin lub maturę nie zapominając o tym, że angielski potrzebny jest też w codziennym życiu. Często w szkołach pomija się używanie angielskiego w bardzo typowych i codzinnych sytuacjach, tego typu braki uzupełnione są na korepetycjach. Kretywność i sposób przekazywania wiedzy na lekcjach u Pana Mateusza nie ma granic, a dodatkowa przyjamna atmosfera powoduje że nauka języka angielskiego przestaje być nudna. Pierwszy efekty widać już po kilku lekcjach i są bardzo zadowalające. Gdybym miała komuś polecić idealnego korepetytora to zdecydowanie byłby to Pan Mateusz. :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2022

Po ponad roku zajęć jestem wstanie stwierdzić, że to najlepsze lekcje z języka angielskiego jakie miałem. Mateusz zawsze podchodzi do nich z pełnym profesjonalizmem, 100% przygotowaniem i dostosowaniem się do każdego ucznia. Serdecznie polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Zajęcia z Mateuszem pokazały mi, że nauka angielskiego nie musi być nudna, monotonna ani straszna. Jego indywidualne podejście oraz cierpliwość pokazują, że uczyć się można w każdym wieku. W trudnych chwilach zawachania zawsze wspierał i pokazywał inna drogę aby było łatwiej przyswoić materiał. Lekcje zawsze były przemyślane i ciekawe. Serdecznie polecam.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2022

Mateusz to profesjonalista.
Zawsze przygotowany, bardzo dobre materiały, świetne podejście do słuchacza, dystans do siebie, humor i opanowanie przez niego języka na najwyższym poziomie.
Właśnie to ostatnie, podczas pierwszego spotkania, zmyliło mnie na tyle, że byłem przekonany, iż mam do czynienia z NATIVE SPEAKEREM.
Polecam wszystkim,
PIOTR A.

Mateusz Majewski - Victory Road

Piotrze, dziękuję za miłe słowa :) Trzymam kciuki za dalsze postępy!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2021

Wysokie kompetencje, umiejętność dotarcia do każdego ucznia bez względu na jego umiejętności, cierpliwość oraz szczypta dobrego humoru i dystansu do samego siebie.
Tak, to przepis na efektywne nauczanie. Dzięki za pomoc.

Polecam wszystkim niezależnie od wieku i umiejętności.

Mateusz Majewski - Victory Road

Dzięki wielkie :) Kłaniam się. Wszystkiego dobrego!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2021

Mateusz to pełen profesjonalizmu i cierpliwości nauczyciel, który przekazuje wiedze w zachęcający sposób. Bardzo pomocny i rzyczliwy. Człowiek, ktory zaraża optymizmem i chęcią do działania. Dzięki Mateuszowi nauka angielskiego to nie obowiązek a czysta przyjemność.

Mateusz Majewski - Victory Road

Dziękuję za miłe słowa :) Trzymam kciuki za Twój dalszy wysiłek, Olu!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2021

Super człowiek, świetny i cierpliwy nauczyciel. Zawsze profesjonalny , przygotowany do zajęć, odpowie na każde pytanie. Nauka angielskiego z Mateuszem to czysta przyjemność. Polecam!!!

Mateusz Majewski - Victory Road

A jak nie odpowie, to sprawdzi na następne zajęcia :)) Dziękuję bardzo!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Bardzo polecam wszystkim, którzy boją się nauki angielskiego, boją się mówić, albo nie są mistrzami gramatyki, a ilość czasów w angielskim przyprawia ich o ból głowy. Mateusz do każdego podchodzi indywidualnie i cierpliwie. A przede wszystkim na luzie, co sprawia, że czas nauki mija bardzo szybko i jest przyjemnością. Bardzo polecam, pełen profesjonalizm!

Mateusz Majewski - Victory Road

Kłaniam się i dziękuję za wspólną naukę. Trzymam kciuki!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.