Victoria Kędra

Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Świebodzice
Faktura VAT

Victoria Kędra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Victoria Kędra

O mnie

Z pasją do języków!Jestem zawodowym lektorem oraz tłumaczem języka rosyjskiego. Uwielbiam uczyć ludzi, przekazywać im swoją wiedzę oraz widzieć, jakie robią postępy i jak zaczynają płynniej mówić.Lubię to, ponieważ sama jestem taka sama, jak moi studenci, też uwielbiam się uczyć języków obcych oraz poznawać kulturę i tradycje innego państwa. Na swoim koncie już mam 5 języków opanowanych w stopniu bardzo zaawansowanym (rosyjski, polski, angielski, czeski oraz francuski).Obecnie uczę się hiszpańskiego oraz opanowuję podstawy czytania arabskiego, a tak to chętnie bym się nauczyła wszystkich języków świata. :)Od wielu lat przekazuję swoją pasję oraz wiedzę językową innym osobom. Uczę nie tylko struktur gramatycznych języka, ale również przybliżam swoim studentom świat, kulturę, tradycje oraz codzienność kraju, języka którego się uczą.Chętnie pomogę Ci zanurzyć się w świat nauki języka rosyjskiego. Gwarantuję, że to będzie niezapomniana, skuteczna oraz lekka wspólna podróż!Zapraszam serdecznie!

Victoria Kędra

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2017
Uniwersytet Metropolitan w Pradze
Magister
Stosunki Międzynarodowe oraz Europeistyka
09.2015 - 06.2017
Uniwersytet Karola w Pradze
Licencjat
Tłumaczenie ustne oraz pisemne czesko-rosyjskie/rosyjsko-czeskie
09.2016 - 06.2017
Uniwersytet Wrocławski
Filologia czeska oraz rosyjska. Wymiana studencka.
09.2017 - 06.2018
Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu
Tłumaczenie ustne oraz pisemne polsko-rosyjskie/rosyjsko-polskie
Kursy i szkolenia
10.2016
Jak zostać tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego
06.2019
 Terminologia z zakresu badań klinicznych produktów leczniczych – warsztaty terminologiczne i tłumaczeniowe
06.2019
Tłumaczenie dokumentacji związanej z wyrobami medycznymi – warsztaty terminologiczne i tłumaczeniowe
Doświadczenie
12.2016 - aktualnie
Victoria Kędra
Jestem zawodowym tłumaczem języka rosyjskiego oraz profesjonalnym lektorem języka rosyjskiego i polskiego dla cudzoziemców.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Córka jest bardzo zadowolona z korepetycji efekty widać od razu Pani Victoria ma indywidualne podejście do ucznia polecam z całego serca

Victoria Kędra

Pani Agnieszko, bardzo się cieszę, że mogłam skutecznie pomóc! Dziękuję serdecznie za opinię.

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Bardzo polecam Panią Viktorię ponieważ jest wspaniałą lektorką. Zajęcia są dobrze przygotowane i prowadzone profesjonalnie.

Victoria Kędra

Panie Jurku, dziękuję bardzo za docenienie moich starań. Zajęcia z Panem zawsze były bardzo przyjemne z dużą dawką śmiechu i zabawnych momentów.

avatar
Kasia Majchrzak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Super korepetycje, indywidualne podejście do ucznia. Dzięki Pani przełamałam barierę językową i zrozumiałam, że jeśli w sobie uwierzę to na prawdę dużo potrafię. Polecam z całego serduszka

Victoria Kędra

Tak, musimy być dumni z siebie, że potrafimy mówić w kilku językach. Dziękuję serdecznie za opinię i życzę dużo wiary w siebie na maturze! :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Wspaniały lektor, indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia bardzo inspirujące i ciekawe. Nawet nie wiesz, kiedy się uczysz :) Polecam.

Victoria Kędra

Pani Beato, dziękuję ogromnie za miłe słowa! :)

avatar
Ruben
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

[PL]
Jestem bardzo szczęśliwy, że znalazłem Wiktorię. Po raz pierwszy mam lekcje przez Skype. Nie byłem pewien, ponieważ zawsze miałem lekcje twarzą w twarz, ale jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji, ona idealnie dostosowuje lekcje do twoich celów, a ty czuje, jak bardzo pasjonuje ją nauczanie swojego języka i kultury, po kilku lekcjach masz wrażenie, że wkrótce na pewno będziesz mówić po rosyjsku.
Bardzo polecam Victoria.

[EN]
I am so happy I found Victoria, it's the first time I have lessons via Skype I wasn't sure because I always had lessons face to face, but I am very happy with my decision, she adapts the lessons perfectly to your purposes and you can feel how passionate she is about teaching her language and her culture, after few lessons you have the feeling that you will speak russian soon for sure.
I highly recommend Victoria.

Victoria Kędra

Рубен, спасибо огромное! I'm so happy to hear that. You already speak Russian! Day by day more and more :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Jeśli szukasz tłumacza lub nauczyciela języka to bardzo dobrze trafiłeś. Victoria na podstawie testów dostosowuje technikę nauczania do indywidualnych potrzeb kursanta, dzięki temu nauka jest bardziej efektywna. Praca z nią to czysta przyjemność. Jej lekcje dają dużo satysfakcji i z chęcią się na nie wraca. Polecam i dziękuję Victorii za zaangażowanie i profesjonalizm.

Victoria Kędra

Kasiu, dziękuję ogromnie! Wasze postępy mnie napędzają jeszcze bardziej. Widzimy się na zajęciach. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2020

Bardzo polecam lekcje z Victorią :) rewelacyjne, indywidualne podejście do ucznia. Po kilku lekcjach bariera językowa gdzieś zniknęła i nie wiem kiedy zaczęłam konstruować zdania i prowadzić dialogi.

Victoria Kędra

Olu, dziękuję serdecznie za opinię! Kontynuujemy dalej. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.