Victoria Kędra

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Victoria Kędra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/517 opinii
Dla użytkownika Victoria Kędra

O mnie

Z pasją do języków!Jestem zawodowym lektorem oraz tłumaczem języka rosyjskiego. Uwielbiam uczyć ludzi, przekazywać im swoją wiedzę oraz widzieć, jakie robią postępy i jak zaczynają płynniej mówić.Lubię to, ponieważ sama jestem taka sama, jak moi studenci, też uwielbiam się uczyć języków obcych oraz poznawać kulturę i tradycje innego państwa. Na swoim koncie już mam 5 języków opanowanych w stopniu bardzo zaawansowanym (rosyjski, polski, angielski, czeski oraz francuski).Obecnie uczę się hiszpańskiego oraz opanowuję podstawy czytania arabskiego, a tak to chętnie bym się nauczyła wszystkich języków świata. :)Od wielu lat przekazuję swoją pasję oraz wiedzę językową innym osobom. Uczę nie tylko struktur gramatycznych języka, ale również przybliżam swoim studentom świat, kulturę, tradycje oraz codzienność kraju, języka którego się uczą.Chętnie pomogę Ci zanurzyć się w świat nauki języka rosyjskiego. Gwarantuję, że to będzie niezapomniana, skuteczna oraz lekka wspólna podróż!Zapraszam serdecznie!

Victoria Kędra

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2017
Uniwersytet Metropolitan w Pradze
Magister
Stosunki Międzynarodowe oraz Europeistyka
09.2015 - 06.2017
Uniwersytet Karola w Pradze
Licencjat
Tłumaczenie ustne oraz pisemne czesko-rosyjskie/rosyjsko-czeskie
09.2016 - 06.2017
Uniwersytet Wrocławski
Filologia czeska oraz rosyjska. Wymiana studencka.
09.2017 - 06.2018
Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu
Tłumaczenie ustne oraz pisemne polsko-rosyjskie/rosyjsko-polskie
Kursy i szkolenia
10.2016
Jak zostać tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego
06.2019
 Terminologia z zakresu badań klinicznych produktów leczniczych – warsztaty terminologiczne i tłumaczeniowe
06.2019
Tłumaczenie dokumentacji związanej z wyrobami medycznymi – warsztaty terminologiczne i tłumaczeniowe
Doświadczenie
12.2016 - aktualnie
Victoria Kędra
Jestem zawodowym tłumaczem języka rosyjskiego oraz profesjonalnym lektorem języka rosyjskiego i polskiego dla cudzoziemców.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2021

Zajęcia prowadzone przez Victorię są godne polecenia każdemu, kto z pasją podchodzi do języka rosyjskiego. Victoria na każde spotkanie przygotowuje ciekawe materiały pochodzące najczęściej z rosyjskich mediów. Dzięki temu możemy nie tylko ćwiczyć język obcy, ale również poszerzać naszą wiedzę o Rosji i bieżących wydarzeniach z tego kraju. Dzięki Victorii podszlifujemy zarówno rosyjski mówiony, jak i pisany. Warte podkreślenia jest również szczególe zaangażowanie Victorii w doskonalenie wymowy swoich kursantów. O jakości zajęć najlepiej świadczy fakt, że przez kilka miesięcy odświeżyłam swój rosyjski i po kilkuletniej przerwie znów mogę się nim swobodnie posługiwać.

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Genialne zajęcia a prowadząca jeszcze lepsza! Profesjonalne podejście, indywidualnie dobrane tematy a pomysł z zajęciami grupowymi to coś wspaniałego! Niesamowita energia! Polecam z całego serca ❤️

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Victoria to najlepsza nauczycielka języka obcego jaką miałam. Wszystkie lekcje są bardzo dobrze zaplanowane, wcześniej przygotowane i każda minuta jest świetnie wykorzystana. Victoria sprawia, że chce się mówić - wybiera ciekawe tematy zajęć, nie przerywa, tylko po zajęciach omawia wszystkie błędy i tłumaczy gramatykę. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, a Victoria zaraża pozytywną energią. Jeżeli szukasz nauczycielki dzięki której pokochasz język, a jednocześnie szybko zrobisz postępy to jesteś w dobrym miejscu:),

avatar
Karina van der Tuin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Zajęcia z Victorią, to coś więcej niż nauka języka w klasycznym słowa znaczeniu. To przygoda z kulturą i tradycjami Rosji. Poznawanie zwyczajów i wymiana opini. Wszystko oczywiście dopasowane do poziomu zaawansowania języka u "ucznia".
Victoria jest zawsze przygotowana, cierpliwa, uśmiechnięta i konsekwenta.
Zachęca, nie poucza, doradza, i świetnie mówi po polsku, co ułatwia w zrozumieniu, chwilami, zawiłej gramatyki rosyjskiej.
Bardzo polecam zajęcia z nią. Sukces gwarantowany.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Victoria jest osobą kompetentną, błyskotliwą, z pasją do nauczania.
Każda lekcja jest zaplanowana tak aby przekazać maksimum wiedzy merytorycznej i ciekawostek kulturowych.Zajęcia odbywają się w niezwykle przyjaznej atmosferze.
Polecam z całego serca ! :)

Victoria Kędra

Magdo, dziękuję ogromnie! Twoje ambitne podejście jest kluczem do sukcesu. Trzymam kciuki za najlepszy wynik z egzaminu! ;)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Jestem bardzo szczęśliwy i ogromnie zadowolony, że zdecydowałem się na lekcje języka rosyjskiego z Viktorią. Efekty nauki są naprawdę zaskakujące! Zacząłem pisać długopisem po rosyjsku, co jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem ponieważ tego nie planowałem, ani nie myślałem w żaden sposób, że jest mi to potrzebne. Każda lekcja kończy się uśmiechem i poczuciem dobrze spędzonego czasu oraz rozwoju.
Obecnie zastanawiam się nad dokończeniem nauki języka angielskiego oraz rozpoczęciem nauki języka hiszpańskiego. Викторио, как ты думаешь?

Victoria Kędra

Andrzeju, to rewelacyjny pomysł! Trzymam mocno kciuki za Twój rosyjski oraz inne języki! :)

avatar
Alexandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

POLECAM! Wszystkim którzy chcą rozpocząć naukę rosyjskiego gorąco polecam Victorie!!
Victoria jest jednym z najlepszych!
Lekcje są bardzo interesujące i odbywaja się w przemiłej atmosferze. od pierwszych dni nauki uczysz się rozmawiać po rosyjsku. Victorie Cechuje niesamowita fachowość, rzetelność i kreatywność, a także profesjonalne podejście do ucznia, którego potrafi skutecznie motywować. Victoria ma indywidualne podejście do każdego ucznia i odpowiednio dopasowywuje naukę pod wymagania oraz możliwości! Podchodzi do zajęć profesjonalnie i z zaangażowaniem. Lekcje sa ciekawe i bardzo przyjemne. Dzięki temu nauka jest efektywna i pozwala na BARDZO SZYBKA Naukę języka rosyjskiego!!!!
Z niecierpliwością czekam na powrót na zajęcia do Victorii!

Victoria Kędra

Alexandro, dziękuję Ci pięknie za tak miłe słowa! Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć czas w swoim ambitnym harmonogramie na kontynuację nauki rosyjskiego. Twój zapał był głównym czynnikiem szybkiego postępu :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Zajęcia z Victorią to był strzał w dziesiątkę! ;) Jej profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia i niesamowita atmosfera na zajęciach pozwalają pogłębiać wiedzę i umiejętności w przyjemny sposób oraz stopniowo pokonywać barierę w mówieniu.
Polecam z całego ❤️

Victoria Kędra

Aniu, dziękuję serdecznie! Bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc! :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, indywidualne podejście do ucznia - z niecierpliwością czekałam na następną lekcję. Profesjonalizm i kreatywność lektora. Victoria na każdych zajęciach daje z siebie 100% . Doskonałe przygotowanie merytoryczne prowadzącej oraz umiejętność stworzenia dobrej atmosfery sprawia, że nauka języka staje się przyjemną możliwością spędzania czasu :)

Victoria Kędra

Ewo, dziękuję ogromnie! Tak, nauka ma być przyjemnością, wtedy są zupełnie inne wyniki. :) Trzymam kciuki za Twój udany TELC!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Bardzo profesjonalne podejście, jestem zadowolona w stu procentach. Polecam każdemu, kto chce podszlifować język angielski lub nauczyć się go od podstaw. Viki jest mega sympatyczna, pomocna i świetnie prowadzi zajęcia. Ma niebywałą wiedzę, poczucie humoru i jest wyrozumiała, to wszystko sprawia, że na każde zajęcia czekam z ogromną niecierpliwością!

Victoria Kędra

Marto, thank you so much! Bardzo się cieszę, kiedy mogę przeczytać tak miłe słowa. :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Córka jest bardzo zadowolona z korepetycji efekty widać od razu Pani Victoria ma indywidualne podejście do ucznia polecam z całego serca

Victoria Kędra

Pani Agnieszko, bardzo się cieszę, że mogłam skutecznie pomóc! Dziękuję serdecznie za opinię.

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Bardzo polecam Panią Viktorię ponieważ jest wspaniałą lektorką. Zajęcia są dobrze przygotowane i prowadzone profesjonalnie.

Victoria Kędra

Panie Jurku, dziękuję bardzo za docenienie moich starań. Zajęcia z Panem zawsze były bardzo przyjemne z dużą dawką śmiechu i zabawnych momentów.

avatar
Kasia Majchrzak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Super korepetycje, indywidualne podejście do ucznia. Dzięki Pani przełamałam barierę językową i zrozumiałam, że jeśli w sobie uwierzę to na prawdę dużo potrafię. Polecam z całego serduszka

Victoria Kędra

Tak, musimy być dumni z siebie, że potrafimy mówić w kilku językach. Dziękuję serdecznie za opinię i życzę dużo wiary w siebie na maturze! :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Wspaniały lektor, indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia bardzo inspirujące i ciekawe. Nawet nie wiesz, kiedy się uczysz :) Polecam.

Victoria Kędra

Pani Beato, dziękuję ogromnie za miłe słowa! :)

avatar
Ruben
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

[PL]
Jestem bardzo szczęśliwy, że znalazłem Wiktorię. Po raz pierwszy mam lekcje przez Skype. Nie byłem pewien, ponieważ zawsze miałem lekcje twarzą w twarz, ale jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji, ona idealnie dostosowuje lekcje do twoich celów, a ty czuje, jak bardzo pasjonuje ją nauczanie swojego języka i kultury, po kilku lekcjach masz wrażenie, że wkrótce na pewno będziesz mówić po rosyjsku.
Bardzo polecam Victoria.

[EN]
I am so happy I found Victoria, it's the first time I have lessons via Skype I wasn't sure because I always had lessons face to face, but I am very happy with my decision, she adapts the lessons perfectly to your purposes and you can feel how passionate she is about teaching her language and her culture, after few lessons you have the feeling that you will speak russian soon for sure.
I highly recommend Victoria.

Victoria Kędra

Рубен, спасибо огромное! I'm so happy to hear that. You already speak Russian! Day by day more and more :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Jeśli szukasz tłumacza lub nauczyciela języka to bardzo dobrze trafiłeś. Victoria na podstawie testów dostosowuje technikę nauczania do indywidualnych potrzeb kursanta, dzięki temu nauka jest bardziej efektywna. Praca z nią to czysta przyjemność. Jej lekcje dają dużo satysfakcji i z chęcią się na nie wraca. Polecam i dziękuję Victorii za zaangażowanie i profesjonalizm.

Victoria Kędra

Kasiu, dziękuję ogromnie! Wasze postępy mnie napędzają jeszcze bardziej. Widzimy się na zajęciach. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2020

Bardzo polecam lekcje z Victorią :) rewelacyjne, indywidualne podejście do ucznia. Po kilku lekcjach bariera językowa gdzieś zniknęła i nie wiem kiedy zaczęłam konstruować zdania i prowadzić dialogi.

Victoria Kędra

Olu, dziękuję serdecznie za opinię! Kontynuujemy dalej. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.