Victoria Kędra

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Faktura VAT

Victoria Kędra

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/536 opinii
Dla użytkownika Victoria Kędra

O mnie

Z pasją do języków!Jestem zawodowym lektorem oraz tłumaczem języka rosyjskiego. Uwielbiam uczyć ludzi, przekazywać im swoją wiedzę oraz widzieć, jakie robią postępy i jak zaczynają płynniej mówić.Lubię to, ponieważ sama jestem taka sama, jak moi studenci, też uwielbiam się uczyć języków obcych oraz poznawać kulturę i tradycje innego państwa. Na swoim koncie już mam 5 języków opanowanych w stopniu bardzo zaawansowanym (rosyjski, polski, angielski, czeski oraz francuski).Obecnie uczę się hiszpańskiego oraz opanowuję podstawy czytania arabskiego, a tak to chętnie bym się nauczyła wszystkich języków świata. :)Od wielu lat przekazuję swoją pasję oraz wiedzę językową innym osobom. Uczę nie tylko struktur gramatycznych języka, ale również przybliżam swoim studentom świat, kulturę, tradycje oraz codzienność kraju, języka którego się uczą.Chętnie pomogę Ci zanurzyć się w świat nauki języka rosyjskiego. Gwarantuję, że to będzie niezapomniana, skuteczna oraz lekka wspólna podróż!Zapraszam serdecznie!

Victoria Kędra

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 06.2017
Uniwersytet Metropolitan w Pradze
Magister
Stosunki Międzynarodowe oraz Europeistyka
09.2015 - 06.2017
Uniwersytet Karola w Pradze
Licencjat
Tłumaczenie ustne oraz pisemne czesko-rosyjskie/rosyjsko-czeskie
09.2016 - 06.2017
Uniwersytet Wrocławski
Filologia czeska oraz rosyjska. Wymiana studencka.
09.2017 - 06.2018
Centrum Szkoleń Tłumaczeniowych w Sosnowcu
Tłumaczenie ustne oraz pisemne polsko-rosyjskie/rosyjsko-polskie
Kursy i szkolenia
10.2016
Jak zostać tłumaczem przysięgłym języka rosyjskiego
06.2019
 Terminologia z zakresu badań klinicznych produktów leczniczych – warsztaty terminologiczne i tłumaczeniowe
06.2019
Tłumaczenie dokumentacji związanej z wyrobami medycznymi – warsztaty terminologiczne i tłumaczeniowe
Doświadczenie
12.2016 - aktualnie
Victoria Kędra
Jestem zawodowym tłumaczem języka rosyjskiego oraz profesjonalnym lektorem języka rosyjskiego i polskiego dla cudzoziemców.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 36
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2024

Do tej pory miałam zajęcia z Victorią zaledwie przez dwa miesiące, ale już po tak krótkim czasie zauważyłam dużą różnicę w poziomie mojego języka rosyjskiego. Dzisiaj czuję się o wiele pewniejsza siebie w wypowiadaniu się w tym języku i nie boję się popełniać błędów, zwłaszcza jeśli chodzi o stawianie akcentów.

Zajęcia mijały bardzo szybko i przyjemnie, a materiały do nauki były nieszablonowe, rozwijające i ciekawe, dzięki czemu nauka była przyjemnością.

Bardzo podoba mi się sposób, w jaki Victoria prowadzi zajęcia. Jest zawsze przygotowana i profesjonalna, potrafi w jasny sposób wyjaśnić wszelkie wątpliwości językowe, a także opowiedzieć różne ciekawostki na tle historycznym, które wpłynęły na obecną rzeczywistość Rosji.

Do tej pory nie spotkałam bardziej efektywnego korepetytora, i wiem, że na pewno będę do Victorii wracać. Polecam każdemu.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2024

Bardzo podobały mi się zajęcia z Victorią. Jest duży wybór tematów do konwersacji, mnóstwo artykułów i filmów, o których rozmawiamy. Na lekcjach jest miła atmosfera i można otrzymać odpowiedź na każde pytanie. Czuć jak rośnie biegłość w rosyjskim.

avatar
Alicja S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2023

Absolutnie najlepsza korepetytorka języka rosyjskiego! Bardzo ciekawe zajęcia, tematy, dyskusje, przyjazna atmosfera. Bardzo szybko zauważyłam postępy w słownictwie, mówieniu, czytaniu, gramatyce. Victoria to pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Victorią!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Super korepetytor, ogromna wiedza, profesjonalne podejście i świetna atmosfera sprzyjająca przyswajaniu nowej wiedzy. Z czystym sumieniem polecam Panią Wiktorię.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2023

Victoria jest bardzo zaangażowaną nauczycielką, wkłada serce w swoje zajęcia, przy tym stwarzając zawsze przyjazną atmosferę. Zajęcia z nią umożliwiają poczynienie bardzo szybkich postępów w nauce, także w mówieniu, na które Victoria kładzie największy nacisk. Dzięki temu szybko można przełamać barierę i zacząć mówić po rosyjsku o różnych, wcale nie najłatwiejszych tematach. Dosyć szybko od pierwszych zajęć przeszłyśmy do zajęć konwersacyjnych, które były genialne. Victoria proponuje dyskusje na różne zagadnienia, do których materiały sama przygotowuje. Tematy są naprawdę ciekawe - np. kultura, stereotypy, religia, światopogląd, edukacja. Jestem zachwycona, że po tak krótkim czasie mogłam ćwiczyć mówienie i poznawać słownictwo przy tak interesujących dyskusjach. Także tematy gramatyczne są bardzo dobrze opracowywane na zajęciach, nie skupiamy się zbyt długo na teorii, tylko szybko przechodzimy do praktyki i mówienia. Victoria wysyła swoje własne materiały na wszystkie tematy gramatyczne wraz ze świetnymi ćwiczeniami, znacznie lepszymi niż te w większości podręczników do gramatyki. Ćwiczeń jest bardzo dużo, więc jeśli ktoś chce je wszystkie robić, to zagadnienia gramatyczne zaczynają szybko wchodzić w krew.
Ze względu na to, że chciałam od samego początku także dużo pisać po rosyjsku, Victoria wymyślała mi różne tematy, a potem sprawdzała wszystko co napisałam, po kilku miesiącach nauki pisałam już rozprawki na kontrowersyjne tematy. Uczyłam się kilku języków wcześniej, ale nigdy nie zrobiłam tak szybko takich postępów w mówieniu i pisaniu.
Bardzo, bardzo polecam wszystkim zajęcia z Victorią! :)

Victoria Kędra

Вероника, моя дорогая, мне очень-очень приятно читать столько приятных слов! Благодарю тебя от всего сердца! <3 Я восхищаюсь твоим прогрессом, потому что ты действительно вошла на очень высокий уровень очень быстро! Спасибо за доверие и выбор!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2022

Zajęcia z Victorią to czysta przyjemność. Victoria jest niesamowicie otwarta i kontaktowa, a przede wszystkim w 100% profesjonalna w tym co robi. Każde zajęcia są przez nią w pełni przemyślane i zaplanowane, dostosowane indywidualnie do każdego ucznia. Mnie osobiście Victoria przygotowywała do szkoły dla tłumaczy, więc skupiłyśmy się przede wszystkim na tłumaczeniu ustnym i pisemnym, a także poszerzaniu słownictwa i gramatyce na poziomie zaawansowanym. Każde zajęcia były niezwykłym wyzwaniem dla umysłu i kolejnym krokiem milowym.
Z całego serca polecam zajęcia z Victorią, to najlepsza nauczycielka jaką w życiu spotkałam!
PS. Viki, Jestem Ci niezmiernie wdzięczna za Twój poświęcony czas, pracę i zaangażowanie. Mam nadzieję, że niebawem znowu się zobaczymy! <3

Victoria Kędra

Камила, дорогая, спасибо тебе за такой прекрасный отзыв и наши занятия! Я обожала наши дискуссии и углубление во все тончайшие нюансы языка. :) Я очень рада, что могла быть тебе полезной на этом пути. Держу кулачки за твоё обучение и развитие! Надеюсь на скорую встречу! :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2022

Polecam zajęcia z Victorią! Przygotowuje bardzo ciekawe materiały, uczące prawdziwego, rzeczywiście używanego rosyjskiego. Dzięki zajęciom z nią już po kilku lekcjach zacząłem rozmawiać po rosyjsku. Poprawił się mój zasób słownictwa jak i wyczucie gramatyki. Prowadząca jest zawsze przygotowana, punktualna i profesjonalna. Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2022

Zajęcia na najwyższym poziomie - profesjonalne podejście, bardzo szybkie efekty oraz miła atmosfera, bez niepotrzebnego stresu. Zostałem doskonale przygotowany do egzaminów wojskowych wg normy STANAG 6001, a dzięki różnorodności zajęć, potrafię swobodnie porozumiewać się w języku Rosyjskim. Z całego serca polecam zajęcia z Victorią! ;)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2022

Jestem zachwycona lekcjami z Victorią. W trzy miesiące nauczyłam się więcej, niż przez rok na zajęciach uniwersyteckich, a po pięciu miesiącach jestem już w stanie swobodnie komunikować się z native speakerami, zarówno na tematy towarzyskie jak i związane z pracą - a zaczynałam od A1.
Lekcje są ambitne - zgodnie z obietnicą, a jednocześnie prowadzone w bezstresowej atmosferze. Victoria zawsze przygotowuje dużo materiałów, które dobiera do indywidualnych potrzeb, a dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w nauczaniu języków jest w stanie podpowiedzieć różne sposoby na łatwe zapamiętywanie zarówno gramatyki jaki i leksyki. Wkuwanie regułek na pamięć to zdecydowanie nie tutaj ;).
Jestem bardzo szczęśliwa, że trafiłam na taką nauczycielkę i polecam każdemu!

avatar
Elisabeth
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2022

ENG & POL

ENG
Speaking from extensive experience as a multilingual person myself, I can attest to Victoria being one of the most exceptional teachers I have had the pleasure of working with. Every single lesson is tailored around the student's wants, needs and every possible question they might have, furthering progress and letting you reflect on it along the way. Please try this experience for yourself by considering lessons with Victoria.

POL
Wyjątkowe lekcje z strukturą, doświadczeniem i pasją którą rzadko można spotkać podczas lekcji online. Pełna energii i cierpliwości, Victoria zapewnia każdemu niezwykłą przygodę i rozwinięcie lingwistyczne.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2022

Najlepsza nauczycielka języka obcego jaką miałam. Bardzo indywidualne podejście do potrzeb studenta, zarówno dydaktycznie jak i psychologicznie. Victoria jest poliglotką więc sama wie, jakie kłody pod nogami czekają na osobę uczącą się. Byłam zachwycona tym podejściem indywidualnym do każdej osoby. Polecam z ręką na sercu!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2022

Uczyłam się rosyjskiego z Victorią przez prawie 2 lata i mogę w 10000% potwierdzić wszystkie pozytywne opinie na jej temat. Victoria jest świetna nauczycielka, z ogromną wiedzą, pozytywną energią i zawsze przygotowaną do zajęć. Lekcje są niezwykle interesujące i dostosowane pod ucznia. W dodatku Victoria mówi po polsku lepiej niż niejeden native speaker co może być niezwykle pomocne przy zwłaszcza na początku nauki rosyjskiego. Mam doświadczenie w nauce języków z różnymi nauczycielami i z nikim nie było to tak efektywne jak z Victorią. Ogromnie polecam!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Victorią. Do każdych zajęć jest przygotowana co będziemy robić. Dosłownie po kilku zajęciach można zacząć swobodnie mówić w języku rosyjskim. Często powtarzamy materiały z poprzednich zajęć, aby utrwalać i zapamiętywać w najlepszy sposób. Zróżnicowane zajęcia i ciekawe gry. Serdecznie polecam :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2022

Zajęcia z Victorią były dla mnie zawsze ogromną dawką nowych informacji. Każda lekcja była przygotowana co do szczegółu, a lekcje przebiegały zawsze w bardzo przyjemnej atmosferze, zarówno te indywidualne, jak i grupowe. Polecam każdemu niezależnie od tego, w jakim
stopniu zna j. rosyjski ❤️

avatar
Sviatlana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2022

Здравствуйте! С Викторией познакомилась в Польше,на работе. Помогала нам освоиться и в обучении наших рабочих обязанностей. К сожалению только один час из двенадцати,так я попала к ней на занятия. Из-за нехватки времени (( занятий было немного (( только месяц
Но оказалось,что и этого достаточно, чтобы общаться свободно на польском языке,учитывая,что язык один из сложных.
Мы с Викторией старались,за этот период,охватить больше, считаю получилось)) в процессе нашего просто разговора,обращала внимание на ошибки,и сразу же исправляли. Но больше всего меня поразило, любовь Виктории к языкам. В первые в жизни я увидела человека влюблённого в свою работу, отдающего всего себя изучению языков,а главное умение поделиться своими знаниями с другими. Всё очень доступно, понятно и в теплой дружеской обстановке.Сама Виктория изучает языки очень скрупулёзно и до мельчайших подробностей (и с Любовью),а это значит,что поделиться всем,что знает.Рекомендую!!
Dziękuje,Viktoria,Ci bardzo serdecznie
Na razie czytam książki po polsku,dostałam na pożegnanie od Ani Kot.(Katarzyna Bonda)

Victoria Kędra

Светочка, милая, спасибо тебе большое за столько приятных слов! Я очень рада, что могла тебе помочь и дать максимально, что можно было в наши сроки. С теплом вспоминаю наши занятия! Спасибо за твою сердечность и теплый отзыв! :*

avatar
MICHAŁ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2022

Bardzo polecam wszystkim indywidualne zajęcia, jeśli ktoś chce zacząć się uczyć języka rosyjskiego, z Victorią zajęcia to sama przyjemność, dużo materiałów dodatkowych i bardzo przyjemna atmosfera na zajęciach,widać że Victoria bardzo lubi swoją pracę dysponuje przy tym dużym przygotowaniem fachowym do wykonywanego zawodu.

Victoria Kędra

Michale, dziękuję serdecznie za tak miłe słowa! Doceniam mocno! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2022

Z Wiktorią uczyłam się rosyjskiego ponad rok. Dzięki niej zaczęłam swobodnie mówić po rosyjsku, co zauważyły również osoby z mojego otoczenia. Wszystko dzięki zajęciom, na których miałam możliwość ciągłej konwersacji z Wiktorią i pozostałymi uczniami. Wiktoria jest najbardziej profesjonalną nauczycielką, jaką spotkałam! Zawsze przygotowana, w trakcie zajęć w pełni zaangażowana, do tego wszystkiego widać, że bardzo lubi swoją pracę, co powoduje, że na zajęciach jest super atmosfera :) Wiktoria daje wiele materiałów do przerobienia, poza tym organizuje również bardzo ciekawe wyjścia dla swoich uczniów (np. raz byliśmy z innymi uczniami na stand-upie rosyjskim). Na koniec tylko wspomnę, ze Wiktoria jest nativem, ale polskim posługuje się bezbłędnie (nie słychać żadnego akcentu), także umie wytłumaczyć gramatykę rosyjska na podstawie polskiej :)

Victoria Kędra

Karolino, dziękuję Ci z całego serca! Jest mi bardzo miło to czytać! <3 Ja Ci również dziękuję za zaufanie, wybór oraz świetną pozytywną atmosferę na naszych zajęciach! Mam nadzieję, do zobaczenia wkrótce :)

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2022

Victorię znalazłam przez przypadek na Instagramie, i jestem ogromnie wdzięczna mocy sprawczej, że tak się stało. Zajęcia konwersacyjne mam już prawie dwa lata i są one na przeróżne tematy. Czuję się dużo pewniej w użytkowaniu języka i nawet przemogłam się, żeby po rosyjsku mówić w pracy (nawet jeśli nie muszę). Z pewnością dobrą podstawą do konwersacji są ciekawe tematy (których jest OGROM) i jeszcze ciekawsze pytania, które zadaje Victoria. Ogromnym plusem jest też to, że zawsze mam wypisane swoje błędy i zawsze mam wytłumaczone co i jak lepiej powiedzieć.
Trzeba też zwrócić uwagę na to ile Victoria wkłada pasji i poświęcenia w lekcje i promocję języka rosyjskiego, angażując swój czas i pomysły, żebyśmy mieli kontakt z językiem, nawet poza zajęciami. Dzięki Niej kocham rosyjski jeszcze bardziej - a myślałam że to niemożliwe. Dziękuję Victoria! Jesteś cudowną nauczycielką! <3

Victoria Kędra

Roksana, dziękuję Ci za każde słowo i pozytywny nastrój na naszych lekcjach! :) Podziwiam Twoją ambitną osobowość i cieszę się, że Cię poznałam. <3

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2022

Zdecydowanie najlepsze zajęcia językowe jakie miałem. Victoria na spotkanie zawsze przygotowuje ciekawe ćwiczenia audio, video bądź tekstowe, zwraca uwagę na każdy błąd i od razu obszernie, merytorycznie go wyjaśnia. Dzięki temu postępy są widoczne z tygodnia na tydzień. Rozmowy zawsze różnorodne, które nie dość, że oswajają z mową w języku obcym to po prostu są przyjemną pogawędką - o kinie, sztuce, podróżach - o wszystkim. Po każdej godzinie zajęć ma się pewność, że nauczyło się czegoś nowego a dodając do tego wkład własny i pracę nad językiem poza zajęciami, efekty przychodzą piorunująco. Rosyjski tylko z Victorią! Polecam.

Victoria Kędra

Szymonie, dziękuję serdecznie za miłe słowa i docenienie! Mam nadzieję, że kiedyś Ci się uda znaleźć czas na rosyjski i będziemy kontynuowali głębokie dyskusje filozoficzne. :)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2021

Zajęcia prowadzone przez Victorię są godne polecenia każdemu, kto z pasją podchodzi do języka rosyjskiego. Victoria na każde spotkanie przygotowuje ciekawe materiały pochodzące najczęściej z rosyjskich mediów. Dzięki temu możemy nie tylko ćwiczyć język obcy, ale również poszerzać naszą wiedzę o Rosji i bieżących wydarzeniach z tego kraju. Dzięki Victorii podszlifujemy zarówno rosyjski mówiony, jak i pisany. Warte podkreślenia jest również szczególe zaangażowanie Victorii w doskonalenie wymowy swoich kursantów. O jakości zajęć najlepiej świadczy fakt, że przez kilka miesięcy odświeżyłam swój rosyjski i po kilkuletniej przerwie znów mogę się nim swobodnie posługiwać.

Victoria Kędra

Magdo, dziękuję bardzo za miłe słowa! Cieszę się, że mogłam Ci pomóc z rosyjskim i mam nadzieję, że jeszcze się zobaczymy. :)

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Genialne zajęcia a prowadząca jeszcze lepsza! Profesjonalne podejście, indywidualnie dobrane tematy a pomysł z zajęciami grupowymi to coś wspaniałego! Niesamowita energia! Polecam z całego serca ❤️

Victoria Kędra

Emilio, dziękuję Ci serdecznie za opinię oraz nasze lekcje. :*

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Victoria to najlepsza nauczycielka języka obcego jaką miałam. Wszystkie lekcje są bardzo dobrze zaplanowane, wcześniej przygotowane i każda minuta jest świetnie wykorzystana. Victoria sprawia, że chce się mówić - wybiera ciekawe tematy zajęć, nie przerywa, tylko po zajęciach omawia wszystkie błędy i tłumaczy gramatykę. Na zajęciach panuje świetna atmosfera, a Victoria zaraża pozytywną energią. Jeżeli szukasz nauczycielki dzięki której pokochasz język, a jednocześnie szybko zrobisz postępy to jesteś w dobrym miejscu:),

Victoria Kędra

Aleksandro, bardzo bardzo dziękuję za pozytywną opinię! Doceniam każde słowo i pamiętam Twoje ambitne zaangażowanie na lekcjach! Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczmy. :)

avatar
Karina van der Tuin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2021

Zajęcia z Victorią, to coś więcej niż nauka języka w klasycznym słowa znaczeniu. To przygoda z kulturą i tradycjami Rosji. Poznawanie zwyczajów i wymiana opini. Wszystko oczywiście dopasowane do poziomu zaawansowania języka u "ucznia".
Victoria jest zawsze przygotowana, cierpliwa, uśmiechnięta i konsekwenta.
Zachęca, nie poucza, doradza, i świetnie mówi po polsku, co ułatwia w zrozumieniu, chwilami, zawiłej gramatyki rosyjskiej.
Bardzo polecam zajęcia z nią. Sukces gwarantowany.

Victoria Kędra

Karino, kochana, dziękuję Ci z całego serca! Cieszę się, że Cię poznałam i wierzę, że kiedyś nam się uda razem pozwiedzać Rosję! :* <3

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Victoria jest osobą kompetentną, błyskotliwą, z pasją do nauczania.
Każda lekcja jest zaplanowana tak aby przekazać maksimum wiedzy merytorycznej i ciekawostek kulturowych.Zajęcia odbywają się w niezwykle przyjaznej atmosferze.
Polecam z całego serca ! :)

Victoria Kędra

Magdo, dziękuję ogromnie! Twoje ambitne podejście jest kluczem do sukcesu. Trzymam kciuki za najlepszy wynik z egzaminu! ;)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2020

Jestem bardzo szczęśliwy i ogromnie zadowolony, że zdecydowałem się na lekcje języka rosyjskiego z Viktorią. Efekty nauki są naprawdę zaskakujące! Zacząłem pisać długopisem po rosyjsku, co jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem ponieważ tego nie planowałem, ani nie myślałem w żaden sposób, że jest mi to potrzebne. Każda lekcja kończy się uśmiechem i poczuciem dobrze spędzonego czasu oraz rozwoju.
Obecnie zastanawiam się nad dokończeniem nauki języka angielskiego oraz rozpoczęciem nauki języka hiszpańskiego. Викторио, как ты думаешь?

Victoria Kędra

Andrzeju, to rewelacyjny pomysł! Trzymam mocno kciuki za Twój rosyjski oraz inne języki! :)

avatar
Alexandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2020

POLECAM! Wszystkim którzy chcą rozpocząć naukę rosyjskiego gorąco polecam Victorie!!
Victoria jest jednym z najlepszych!
Lekcje są bardzo interesujące i odbywaja się w przemiłej atmosferze. od pierwszych dni nauki uczysz się rozmawiać po rosyjsku. Victorie Cechuje niesamowita fachowość, rzetelność i kreatywność, a także profesjonalne podejście do ucznia, którego potrafi skutecznie motywować. Victoria ma indywidualne podejście do każdego ucznia i odpowiednio dopasowywuje naukę pod wymagania oraz możliwości! Podchodzi do zajęć profesjonalnie i z zaangażowaniem. Lekcje sa ciekawe i bardzo przyjemne. Dzięki temu nauka jest efektywna i pozwala na BARDZO SZYBKA Naukę języka rosyjskiego!!!!
Z niecierpliwością czekam na powrót na zajęcia do Victorii!

Victoria Kędra

Alexandro, dziękuję Ci pięknie za tak miłe słowa! Mam nadzieję, że uda Ci się znaleźć czas w swoim ambitnym harmonogramie na kontynuację nauki rosyjskiego. Twój zapał był głównym czynnikiem szybkiego postępu :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Zajęcia z Victorią to był strzał w dziesiątkę! ;) Jej profesjonalizm, indywidualne podejście do ucznia i niesamowita atmosfera na zajęciach pozwalają pogłębiać wiedzę i umiejętności w przyjemny sposób oraz stopniowo pokonywać barierę w mówieniu.
Polecam z całego ❤️

Victoria Kędra

Aniu, dziękuję serdecznie! Bardzo się cieszę, że mogłam Ci pomóc! :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Jestem bardzo zadowolona z zajęć, indywidualne podejście do ucznia - z niecierpliwością czekałam na następną lekcję. Profesjonalizm i kreatywność lektora. Victoria na każdych zajęciach daje z siebie 100% . Doskonałe przygotowanie merytoryczne prowadzącej oraz umiejętność stworzenia dobrej atmosfery sprawia, że nauka języka staje się przyjemną możliwością spędzania czasu :)

Victoria Kędra

Ewo, dziękuję ogromnie! Tak, nauka ma być przyjemnością, wtedy są zupełnie inne wyniki. :) Trzymam kciuki za Twój udany TELC!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Bardzo profesjonalne podejście, jestem zadowolona w stu procentach. Polecam każdemu, kto chce podszlifować język angielski lub nauczyć się go od podstaw. Viki jest mega sympatyczna, pomocna i świetnie prowadzi zajęcia. Ma niebywałą wiedzę, poczucie humoru i jest wyrozumiała, to wszystko sprawia, że na każde zajęcia czekam z ogromną niecierpliwością!

Victoria Kędra

Marto, thank you so much! Bardzo się cieszę, kiedy mogę przeczytać tak miłe słowa. :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2020

Córka jest bardzo zadowolona z korepetycji efekty widać od razu Pani Victoria ma indywidualne podejście do ucznia polecam z całego serca

Victoria Kędra

Pani Agnieszko, bardzo się cieszę, że mogłam skutecznie pomóc! Dziękuję serdecznie za opinię.

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Bardzo polecam Panią Viktorię ponieważ jest wspaniałą lektorką. Zajęcia są dobrze przygotowane i prowadzone profesjonalnie.

Victoria Kędra

Panie Jurku, dziękuję bardzo za docenienie moich starań. Zajęcia z Panem zawsze były bardzo przyjemne z dużą dawką śmiechu i zabawnych momentów.

avatar
Kasia Majchrzak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Super korepetycje, indywidualne podejście do ucznia. Dzięki Pani przełamałam barierę językową i zrozumiałam, że jeśli w sobie uwierzę to na prawdę dużo potrafię. Polecam z całego serduszka

Victoria Kędra

Tak, musimy być dumni z siebie, że potrafimy mówić w kilku językach. Dziękuję serdecznie za opinię i życzę dużo wiary w siebie na maturze! :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Wspaniały lektor, indywidualne podejście do ucznia. Zajęcia bardzo inspirujące i ciekawe. Nawet nie wiesz, kiedy się uczysz :) Polecam.

Victoria Kędra

Pani Beato, dziękuję ogromnie za miłe słowa! :)

avatar
Ruben
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2020

[PL]
Jestem bardzo szczęśliwy, że znalazłem Wiktorię. Po raz pierwszy mam lekcje przez Skype. Nie byłem pewien, ponieważ zawsze miałem lekcje twarzą w twarz, ale jestem bardzo zadowolony z mojej decyzji, ona idealnie dostosowuje lekcje do twoich celów, a ty czuje, jak bardzo pasjonuje ją nauczanie swojego języka i kultury, po kilku lekcjach masz wrażenie, że wkrótce na pewno będziesz mówić po rosyjsku.
Bardzo polecam Victoria.

[EN]
I am so happy I found Victoria, it's the first time I have lessons via Skype I wasn't sure because I always had lessons face to face, but I am very happy with my decision, she adapts the lessons perfectly to your purposes and you can feel how passionate she is about teaching her language and her culture, after few lessons you have the feeling that you will speak russian soon for sure.
I highly recommend Victoria.

Victoria Kędra

Рубен, спасибо огромное! I'm so happy to hear that. You already speak Russian! Day by day more and more :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2020

Jeśli szukasz tłumacza lub nauczyciela języka to bardzo dobrze trafiłeś. Victoria na podstawie testów dostosowuje technikę nauczania do indywidualnych potrzeb kursanta, dzięki temu nauka jest bardziej efektywna. Praca z nią to czysta przyjemność. Jej lekcje dają dużo satysfakcji i z chęcią się na nie wraca. Polecam i dziękuję Victorii za zaangażowanie i profesjonalizm.

Victoria Kędra

Kasiu, dziękuję ogromnie! Wasze postępy mnie napędzają jeszcze bardziej. Widzimy się na zajęciach. :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2020

Bardzo polecam lekcje z Victorią :) rewelacyjne, indywidualne podejście do ucznia. Po kilku lekcjach bariera językowa gdzieś zniknęła i nie wiem kiedy zaczęłam konstruować zdania i prowadzić dialogi.

Victoria Kędra

Olu, dziękuję serdecznie za opinię! Kontynuujemy dalej. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.