Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Toruń
Ostaszewo
Bydgoszcz
Grębocin
Przysiek
Łubianka
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

TRWAJĄ ZAPISY NA WAKACJE DO GRUP - zapraszam na 1,5-miesięczny intensywny kurs językowego przetrwania SURVIVAL ENGLISH, który startuje w lipcu! Grupy max. 6-osobowe, tylko 35 zł od osoby od lekcji 45 min.

Jestem absolwentką studiów doktoranckich z językoznawstwa na UW oraz magistrem filologii angielskiej na UMK (ukończyłam 2 specjalizacje - nauczycielską i tłumaczeniową) z 10-letnim doświadczeniem w nauczaniu  na wszystkich etapach edukacyjnych (od pracy w szkole podstawowej po pracę jako nauczyciel akademicki na UW ). Ukończyłam kilkadziesiąt kursów nauczycielskich.

Udzielę lekcji z j. angielskiego na wszystkich poziomach, stacjonarnie w Toruniu lub online . Prowadzę również kursy firmowe w okolicach Torunia z dojazdem. Forma zajęć jest w pełni dostosowywana do potrzeb ucznia :)

Oferuję zajęcia pełne pasji i zaangażowania:
- z języka ogólnego,
- przygotowujące do egzaminu ósmoklasistymatury , zaliczeń, egzaminów międzynarodowych (np. FCE, CAE, CPE, WSET, IELTS, TOEFL, WSET, BEC, TOLES, STANAG 6001) i innych
- z języków specjalistycznych (np. biznesowy, prawniczy, ekonomiczny, techniczny, akademicki, winiarstwo, tłocznictwo, przemysł samochodowy i inne)

Zapewniam:
- wysoki poziom nauczania,
- ciekawe, nieszablonowe lekcje dzięki wykorzystaniu multimediów i nowoczesnych metod nauczania,
- liczne materiały,
- bezstresową atmosferę podczas zajęć,
- indywidualne, cierpliwe i przyjazne podejście do ucznia,
- możliwość wypożyczania anglojęzycznych czasopism i książek z naszej biblioteczki,
- stałe miesięczne płatności.

Regularne uczestnictwo w zajęciach daje możliwość uzyskania certyfikatu . Wystawiam KP/faktury. 

Koszt zajęć grupowych (4 osoby):
- kurs ogólny/konwersacyjny dla dorosłych (październik-czerwiec):  
  60 godzin, 1 × 90 min w tygodniu - 233 zł/miesiąc (35 zł za lekcję 45 min)
- kurs egzaminacyjny  (FCE, CAE, STANAG 6001 i inne) lub specjalistyczny (język biznesowy/prawniczy lub inny) (październik-czerwiec):
  60 godzin, 1 × 90 min w tygodniu - 266 zł/miesiąc (40 zł za lekcję 45 min)
- kurs ósmoklasisty/maturalny (wrzesień-kwiecień):  
  55 godzin, 1 × 90 min w tygodniu - 240 zł/miesiąc (35 zł za lekcję 45 min)
- kurs dla dzieci (wrzesień-maj):  
  30 godzin, 1 × 45 min w tygodniu - 117 zł/miesiąc  (35 zł za lekcję 45 min)

Koszt zajęć indywidualnych (45 min):
- zajęcia z j. ogólnego - 120 zł
- przygotowanie do egzaminów międzynarodowych/ j. ogólny z elementami j. specjalistycznego - 130 zł
- zajęcia z j. specjalistycznego - 140 zł

Jeśli chcesz, aby nauka języka angielskiego stała się dla Ciebie przyjemnością, a nie obowiązkiem, zapraszam serdecznie do kontaktu! :)

Zapraszam do obejrzenia wywiadu ze mną na temat mojej działalności dydaktycznej na stronie Ototoruń.

Zapraszam również do odwiedzenia konta na FB ( Interaktywna Szkoła Językowa LangTech ) oraz strony internetowej: www. langtech. com. pl, gdzie można zobaczyć urywki z zajęć, a także do zaobserwowania konta na Instagramie @szkolalangtech, gdzie przekazujemy wiedzę i publikujemy bezpłatne mini lekcje :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Daria Pańka
Szosa Chełmińska 30/419
87-100 Toruń
NIP: 9562343158

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 06.2014
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Licencjat
filologia angielska - program tłumaczeniowy z językiem arabskim
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
filologia angielska - specjalizacja tłumaczeniowa
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Mikołaja Kopernika
Magister
filologia angielska - specjalizacja nauczycielska
10.2018 - 06.2023
Uniwersytet Warszawski
językoznawstwo - studia doktoranckie
Kursy i szkolenia
07.2015
Staż – wygrana w konkursie „Student na staż”
10.2015
Ukończone kursy nauczycielskie
10.2016
Laureat stypendium Rektora dla najlepszych studentów
05.2017
Laureat stypendium Dziekana na realizację projektu badawczego
Doświadczenie
01.2012 - aktualnie
Nauczanie j. angielskiego
Mam ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu j. angielskiego jako lektor na wszystkich poziomach zaawansowania. Nauczałam zarówno dzieci, młodzież i dorosłych.
09.2015 - 10.2015
Praktyki nauczycielskie w 3 szkołach państwowych
Nauczanie j. angielskiego w 3 szkołach państwowych (szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum).
10.2016 - aktualnie
Nauczanie j. angielskiego
Od 1,5 roku prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu (writing, academic writing, grammar) na poziomie B2/C1.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Nadia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Pani Daria to kompetentny i cierpliwy lektor. Zawsze rzetelnie przygotowuje się do zajęć i zapewnia studentowi komplet niezbędnych do nauki i powtórek materiałów. Z Panią Darią miałam lekcje z języka arabskiego i angielskiego specjalistycznego przez półtora roku. W wypadku obu przedmiotów widoczna była duża wiedza i umiejętności nauczycielskie. Lektorka stosuje aktywne metody pracy, wykorzystuje technologie informatyczne i zawsze stara się dostosować środki i metody dydaktyczne do zamierzonych celów lekcji i możliwości studentach. Zajęcia z Panią Darią oceniam bardzo pozytywnie i jak tylko nadarzy się okazja wrócę na zajęcia.

Daria Pańka

bardzo dziękuję za super współpracę :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2020

Jeśli chcesz się nauczyć j. angielskiego to szczerze polecam każdemu zajęcia z Panią Darią, bo to bardzo kompetentna osoba posiadająca ogromną wiedzę w tej dziedzinie. Nauka przebiegała na najwyższym poziomie a trudne i zawiłe kwestie gramatyczne, były dokładnie wyjaśnione oraz poparte wieloma rzeczowymi przykładami.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2019

Zajecia z Daria mam juz ponad rok. Daria to pełen profesjonalizm. Jest osoba zawsze bardzo dobrze przygotowana do zajeć. Posiada ogromna ilość materialów które cechuje duża róznorodność (rebusy, prezentacje, filmik, quizy etc.). Atmosfera jest zawsze bardzo miła i swobodna. Daria jako nauczyciel jest osoba cierpliwą a każde spotkanie odbywa sie w przyjemnej atmosferze. Potrafi motywować do dalszej nauki. Lekcje sa zawsze precyzyjnie zorganizowane, a wiedza przekazywana w prosty i przystępny sposób. Zajęcia polecam każdemu kto chce osiągnąć wysoki poziom języka angielskiego. Daria to dla mnie najlepszy lektor!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Pani Daria to najlepsza nauczycielka na jaką można trafić. Zawsze przygotowana do zajęć, stara się, żeby metody pracy były urozmaicone, dostosowuje tempo zajęć do ucznia. Niestety nie wszyscy prywatni nauczyciele utrzymują taki poziom. Do tego wszystkiego na lekcjach panuje przyjazna atmosfera. Pani Daria jest przykładem na to, że angielskiego można uczyć z prawdziwą pasją :-)

Daria Pańka

Bardzo dziękuję za opinię :)

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2018

Uczęszczałem do Pani Darii na korepetycje z j. prawniczego prowadzone przez Skype. Pierwszy raz korzystałem z lekcji online i muszę powiedzieć, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Pani Daria była bardzo elastyczna, jeśli chodziło o ustalanie terminów. Te lekcje były dla mnie czystą przyjemnością. Nie wychodząc z domu, mogłem uczyć się z drugiego końca Polski. Lekcje były zawsze profesjonalnie przygotowane, ciekawe i urozmaicone. Widać, że Pani Daria wkłada w nie dużo pracy i pasji. Dzięki korepetycjom u Pani Darii znacznie rozwinąłem zasób słownictwa specjalistycznego, poznałem dokładnie anglojęzyczny, prawniczy rejestr, ale też poszerzyłem swoją wiedzę prawniczą. Dla mnie te zajęcia to po prostu kopalnia wiedzy.

Daria Pańka

Serdecznie dziękuję za tak pozytywną opinię :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2018

Zniechęcona do nauki angielskiego przez moją nauczycielkę od tego języka w liceum, myślałam, że odpuszczę sobie zdawanie angielskiego na maturze i wybiorę inny język. Dałam sobie jednak ostatnią szansę i poszłam na korepetycje do Pani Darii. Pani Daria sprawiła, że zmieniłam podejście do angielskiego. Lekcje były całkiem inne niż te w szkole. Były urozmaicane np. różnymi grami gramatycznymi, filmami, zadaniami z aplikacji. Dużo rozmawiałyśmy po angielsku, dzięki czemu przełamałam swoją barierę. Pani Daria w jasny sposób tłumaczyła nawet najtrudniejsze zagadnienia. Myślę jednak, że najlepszą rekomendacją jest to, że dzięki Pani Darii uzyskałam 95% z matury rozszerzonej! Dziękuję :)

Daria Pańka

Z tak zdolną uczennicą nie mogło być inaczej :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2018

Po przerwie w posługiwaniu się językiem angielskim potrzebowałam odświeżenia i rozwinięcia moich umiejętności językowych. Praca na zajmowanym aktualnie stanowisku wymagała ode mnie szybkiego przyswojenia specjalistycznego słownictwa. Duża wiedza jaką Daria posiada szczególnie w języku biznesowym, prawnym sprawiła, że poradziłyśmy sobie z tym bardzo sprawnie. Zajęcia przez nią prowadzone były zawsze profesjonalnie przygotowane i urozmaicane różnymi metodami utrwalania wiedzy. Materiały merytoryczne i przede wszystkim praktyczne.
W nauce języka potrzebna jest samodyscyplina, z Darią to nic trudnego. Potrafi każdego zmobilizować do nauki.
Gorąco polecam Darię jako nauczyciela dla osób chcących się nauczyć i rozwijać swój angielski.
Daria dziękuje.

Daria Pańka

To ja dziękuję za super współpracę! :)

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2018

Rzetelność, ogromna wiedza merytoryczna, która jest przekazywana z uśmiechem na twarzy i pełnym zaangażowaniem, a przy tym wysoka kultura osobista, odpowiednie podejście do ucznia i niezwykła cierpliwość to tylko niektóre z wielu cech Pani Darii, które tworzą bezstresową i sympatyczną atmosferę, dzięki której można przełamać własne słabości, a poprzez to osiągnąć tak wiele, w tak krótkim czasie, jak mi się to udało. Dzięki Pani Darii do rozmów w języku angielskim od niedawna podchodzę bez obaw! Zarówno wysoki poziom wiedzy, jak i świadomość powierzonego talentu Pani Darii, pozwala w niezwykle przyjemny sposób doświadczać tajemnicy skutecznej nauki języka angielskiego, a ponadto przyczynia się do chęci dalszego rozszerzania swoich umiejętności językowych. Pani Daria to bardzo ciepła osoba z ogromną pasją - po prostu chodząca Inspiracja! Polecam gorąco!

Daria Pańka

Dziękuję za tak wspaniałą opinię! Cieszę się, że mogłam pomóc! :)

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 grudnia 2017

Bardzo polecam! Bardzo profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia. Szczególnie ważne jest wykorzystywanie przez Panią Darię nowoczesnej technologii, które dają możliwość nauki nawet bez wychodzenia z domu przez co możemy zaoszczędzić czas i pogodzić to z innymi obowiązkami.

Daria Pańka

Bardzo dziękuję i cieszę się, że jest Pan zadowolony! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.