Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Warszawa (Centrum +6)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski150 - 250 / 60 min

Vic Uniyal

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/513 opinii

Opis ogłoszenia

Vic jest Brytyjczykiem. Ukończył studia na Wydziale Handlu i Zarządzenia na Uniwersytecie Middlesex. Zdobył bogate doświadczenie zawodowe w działach marketingu, sprzedaży, szkoleń i komunikacji wewnętrznej w londyńskich firmach różnych branż. Biznes, jak twierdzi, jest jego pasją. Uzyskał certyfikaty TOEFL,CELTA, DELTA, ILETS oraz TEFL – ten ostatni uprawnia Vic do nauczania języka angielskiego jako języka obcego na całym świecie. Jeszcze w Anglii zdobył doświadczenie w nauczaniu, które z powodzeniem i ogromną satysfakcją wykorzystuje w warunkach polskich.

New courses in CAE,CPE,FCE, Legal english, Medical, Accounting, Real-Estate, Aviation, Pharmaceutical, Veterinary, Marketing, Finance, Logistics, Interviews, Retail and Banking .
As many studies show, most English learners in Poland just need more practice speaking. Most students have a good grasp of basic grammar rules. Most students also have decent sized vocabularies. But they have trouble speaking fluently because they don’t get enough opportunities to practice speaking.With this in mind, I try to make my classes as Conversational as possible. I would discuss with the student what topics they prefer talking about. Topics can be as simple or as advanced as they like. For example I work with a beginner level student who practices job interview questions during our lessons. At the other end of the spectrum, I have an upper intermediate level student with whom I have conversations about fire arm regulation in the US.I like to give correction as we speak but if the student prefers not be interrupted and give feedback at the end, I’m open to that too. I try to make my classes true oral English practice sessions.There is a huge difference in getting tutored by a English teacher who is a native speaker versus a non native speaker.Expand your vocabulary everyday. Learn a new idiom, learn a few new phrasal verbs. Keep improving.Improve your English listening skills. This is essential if you want to be fluent in speaking. I also love working with technology to develop innovative new teaching approaches. I don’t see my job as work but as pure enjoyment!Numer ogłoszenia: 1007688649120910478113209

694 862 024

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Vic Uniyal
Mokotow
02-739 Warszawa
NIP: 8371786938

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2015

Vik to świetny nauczyciel, bardzo energiczny i pozytywny człowiek, rozmowa z nim to czysta przyjemność, a rozmawiać można na każdy temat, dosłownie. Lekcje dostosowuje do poziomu ucznia, ale dokłada ciągle coś nowego aby zmotywować do pracy wiec lekcje nie są nudne i jednostajne. Dostarcza mnóstwo przydatnych materiałów. jest bardzo elastyczny co do godzin, wiec zawsze można się z nim dogadać. Polecam go wszystkim mi małym i dużym. Vic is really great guy !

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2015

Vic potrafi idealnie dostosować zajęcia do poziomu oraz zainteresowań ucznia. Zawsze świetnie przygotowany, ćwiczenia wykraczające poza "książkowy" standard: gry, filmy. Podczas mojej ponad 10 letniej przygody z angielskim, nigdy nie nauczyłam się tak dużo i tak praktycznych zwrotów jak podczas roku nauki z tym lektorem. Zdecydowanie polecam!

avatar
David
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

I'm David and I'm 11 years old. Vic is my favourite teacher. Also, Vic is an inspiring person. His humorous teaching leads you to understand the task more clearly. My sister and I enjoy his way of teaching. He is an expert in every subject. Recommend to everyone of all ages.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

Doskonała współpraca, bezstresowe podejście, łatwość nauczania. Vic pomoże każdemu nauczyć sie j.angielskiego a osobom znającym wejść na wyższy poziom oraz poprawić swój akcent. Lekcje są świetną zabawą ale również wymagającą nauką. Bardzo polecam :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2015

Polecam wszytskim, zarówno tym, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę z angielski, jak i tym bardziej zaawansowanym! Zajęcia z panem Vic są pełne pozytywnej energii i dopasowane do potrzeb ucznia, dzięki temu nauka staje się zarówno przyjemna jak i bardzo efektywna. Dzięki tym zajęciom nauczyłam się "myśleć po angielsku " i wyzbyłam się syndromu "translatora google", który tłumaczy wszystko na polski:) Szczerze polecam i zachęcam, ponieważ jest to wspaniała okazja do poznania zarówno kultury jak i nauki języka od native speaker'a.

English Tea School

Lovely to have you both in my school, it's a great pleasure to teach you guys.
See you next week !!!! DO YOUR HOMEWORK :P

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2015

Profesjonalista!Zajęcia są połączeniem przyjemnego z pożytecznym.Dostosowuje tok nauczania do każdego ucznia.Wiele konwersacji,dużo praktycznego słownictwa i miła atmosfera pracy.Serdecznie polecam! 100% satysfakcji!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2015

Bardzo polecam zajęcia, szczególnie z konwersacji, które miałam u niego.Vic jest zawsze super przygotowany do lekcji, bardzo kreatywny, inspirujący i wymagający. Dodatkowo ma duże poczucie humoru, co przekłada się bardzo pozytywnie na zajęcia z nim.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2014

Ja chodzilam do Vic , bylo calkiem dobrze. Mialam sporo konwersacjim, a to mi najbardziej bylo potrzebne, obok gramatyki. Plus za indywidualne dopasowywanie zajec do potrzeb kursanta.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2013

Vic skutecznie wyeliminował moje błędy wymowy. Dzięki temu mój akcent jest zbliżony do wymowy brytyjskiej. Dodatkowym plusem zajęć jest szeroka wiedza lektora z zakresu biznesu. Przyswojone słówka z powodzeniem używam codziennie w pracy.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2013

Kreatywny, zawsze z pozytywną energią, przyjazny i bardzo komunikatywny. Potrafi dostosować zajęcia do każdego poziomu znajomości języka. Bezsprzecznie z dużym poczuciem humoru. Zarówno wyrozumiały jak i wymagający,z pewnością inspirujący do dokonywania postępów w nauce. Godny polecenia pod każdym względem!!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2013

Bardzo dobry nauczyciel. Dobrze dobrane lekcje do poziomu ucznia. Cierpliwy, kreatywny na zajęciach, potrafiący nauczyć i wytłumaczyć, potrafi zainteresować przedmiotem, żeby zajęcia były ciekawe. Dla mnie bardzo dobry w nauce business english, real estate english jak i w codziennym angielskim.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2013

Vic jako nauczyciel angielskiego zawsze jest profesjonalnie przygotowany do lekcji. Tematyka zajęć jest różna i dostosowana do poziomu ucznia, ale tak aby sukcesywnie powiększać wiedzę z zakresu znajomości języka angielskiego. Na jego zajęciach nie można się nudzić, dla osób zestresowanych nauką języka gwarantuję, iż już po pierwszych zajęciach z Vic-kiem okaże się że nauka języka obcego to dobra zabawa i przyjemność.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2013

Best teacher for CAE and legal english, because of the lessons with vic i've the confidence to speak now in english .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.