Víctor Sánchez Fernández

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Stara Ochota)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witaj!

Szukasz profesjonalnego lektora, który w ciekawy i skuteczny sposób nauczy Cię języka hiszpańskiego od podstaw? A może szukasz nauczyciela, który pomoże Ci podszlifować akcent i wzbogacić słownictwo? W zasadzie znasz hiszpański na tyle, żeby mówić, ale brakuje Ci odwagi, żeby się odezwać? Marzysz o zdaniu egzaminu DELE? Planujesz urlop w Hiszpanii lub Ameryce Południowej i chcesz móc dogadać się z lokalesami? Trafiłaś/eś w dobre miejsce!

-------

Jestem Victor i zapraszam Cię na lekcje języka hiszpańskiego! Mieszkam w Polsce od 12 lat, a od 10 lat zawodowo zajmuję się nauczaniem hiszpańskiego . Jestem native speakerem z Hiszpanii, a dokładnie z Alicante, dzięki czemu od początku poznasz neutralny i czysty akcent .

Stawiam na komunikację i jak najszybsze porozumiewanie się po hiszpańsku, nawet jeśli na początku będziesz popełniać błędy. Z czasem je wyeliminujemy, a Ty zobaczysz, że najważniejsze jest usłyszenie siebie mówiącej/-ego po hiszpańsku. Chcę pomóc Ci w przełamaniu bariery językowej , zmotywować i pokazać jak piękny jest mój ojczysty język. 

-------

Co mogę Ci zaoferować:

  • kurs języka hiszpańskiego od podstaw z nastawieniem na jak najszybsze porozumiewanie się ( communication is the king !)
  • konwersacje na każdym poziomie (będziemy szlifować Twój akcent, pracować na słownictwem i płynnością językową poruszając aktualne tematy i wykorzystując autentyczne materiały - artykuły z prasy, reportaże, seriale, książki)
  • zajęcia indywidualne i grupowe (z doświadczenia wiem, że czasami łatwiej się zmotywować w towarzystwie - może Twój partner/partnerka, sąsiad/sąsiadka czy po prostu grupa przyjaciół również myśli o lekcjach hiszpańskiego? W grupie zawsze raźniej i weselej!)
  • przygotowanie do egzaminów DELE (mam doświadczenie we wszystkich poziomach egzaminów DELE, a moi uczniowie zdawali egzaminy na bardzo wysokim poziomie, łącznie z DELE Superior )
  • szeroko pojęty hiszpański język biznesu dla zaawansowanych uczniów (pracowałem m.in. jako lektor w polskim oddziale La Caixa)

-------

Wychodzę z założenia, że bycie native speakerem nie oznacza automatycznie bycia dobrym nauczycielem. Aby rzeczywiście skutecznie przekazać wiedzę nt. języka konieczne jest przygotowanie merytoryczne i praktyczne. Posiadam obydwie kwalifikacje: ukończony kurs metodyki nauczania języka hiszpańskiego jako obcego i dziesięć lat doświadczenia w pracy z różnymi uczniami i na różnych poziomach (w szkołach językowych, szkole podstawowej i gimnazjum, lekcje prywatne, konwersacje, zajęcia z hiszpańskiego języka biznesu).

Nauka języka to dla mnie przede wszystkim praktyka . Pracujemy na autentycznych materiałach i podręcznikach dopasowanych do Twoich konkretnych potrzeb i wymagań. Jedno pozostaje niezmienne: uczymy się żywego i aktualnego języka

Nie będę Cię oszukiwał. Nauka języka to nie chleb z masłem. Wymaga pracy, motywacji i czasu. Jedna lekcja w tygodniu ze mną nie wystarczy. Jeśli jednak dodamy do tego 20 minut dziennie Twojej pracy z materiałami, które Ci dostarczę, w krótkim czasie będziemy w stanie rozmawiać na różne tematy po hiszpańsku!

-------

Ceny rozpoczynają się od 60 zł za 60 min zajęć dla jednej osoby i są zależne od liczby uczniów i charakteru lekcji. Napisz do mnie, a na pewno dojdziemy do porozumienia. Zachęcam do zajęć dwuosobowych - z kolegą/koleżanką, partnerem/partnerką - niższa cena, większa motywacja, a w dodatku masz z kim ćwiczyć po lekcji. Staram się aby zajęcia nie przepadały! Nawet jeśli coś Ci wypadnie albo zachorujesz, odrobimy je w innym terminie. Możemy też dodać pół godziny do 2 kolejnych zajęć !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1997 - 06.2002
IES Mare Nostrum
Licencjat
Administracja i zarządzanie
09.2018 - aktualnie
UNED
Magister
Pedagogika
Kursy i szkolenia
02.2011
Curso de formación de profesores de español como lengua extranjera (Instituto de Cervantes)
Doświadczenie
01.2010 - 12.2012
1-osobowa działalność gospodarcza
09.2011 - 08.2012
Gimnazjum w Błoniu, Polska
09.2011 - 08.2012
Szkoła Podstawowa w Błoniu, Polska
06.2013 - 10.2016
Acento Español
Nauczanie hiszpańskiego od podstaw, a także języka biznesu dla zaawansowanych językowo (C1 - C2) pracowników hiszpańskich firm.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.