Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice
Chorzów
Świętochłowice
Bytom
Siemianowice Śląskie
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski45 - 80 / 60 min

Joanna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się języka dla przyjemności, przygotowujesz się do egzaminów i zdobycia certyfikatów CELI, CLIS na wszystkich  poziomach. Potrzebujesz konsultacji w różnych obszarach językowych ( biznes, technika, medycyna, marketing itd.)bezpośrednio lub online.Indywidualnie i grupowo. Posiadam ponad 20 letnie doświadczenie w pracy z językiem ( 10 lat we Włoszech) oraz ponad 10 lat pracy w firmach włoskich jako tłumacz, konsultant i korepetytor.Posiadam doświadczenie w prowadzeniu zajęc z dziecmi ( od lat 6), młodziezy i osób starszych ( szkoły językowe i publiczne). Umiejętności językowe poświadczone certyfikatem CELI QUATTRO C1 Uniwersytetu w Perugii oraz certyfikatu CILS QUATTRO C2 Universita` per Stranieri di Siena. Przygotowuję indywidualny program nauczania dostosowany do wieku i potrzeb słuchacza.Dodatkowo zapraszam na warszataty i konwersacje grupowe. Gwarantuję naukę w przyjemnej, profesjonalnej atmosferze.Cena za lekcję ustalana wg poziomu i ilości lekcji. Wystawiam faktury. Zapraszam serdecznie.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Joanna
Kościuszki 6
41-500 Chorzów
NIP: 6272299743

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Zajcik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

polecam, rewelka

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.