Szkoła Językowa "VIA ITALIA"

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Otworzyliśmy zapisy na kursy grupowe do 15 IX!

 • zajęcia odbywają się online na profesjonalnej platformie do webinarów,
 • małe grupy (tylko 4 osoby)
 • można uczyć się z dowolnego miejsca, nie musisz tracić czasu na dojazd do szkoły
 • Profesjonalni lektorzy z wykształceniem kierunkowym
 • ciekawe lekcjeciekawe materiały (kompilacja treści pochodzących z różnych podręczników, włoskich gazet, artykułów dostępnych w Internecie, włoskich książek)
 • w ofercie język włoski, angielski,
 • płatności rozłożone na raty,atrakcyjne ceny: od 19 zł do 21 zł za 60 minut lekcji! 
 • raporty o postępach,certyfikat zadawane prace domowe, stała kontrola postępów
 • bogata oferta kursów   

*- sobotni kurs dla początkujących (podczas kursu także zajęcia z Włoszką!) + specjalna platforma e-learningowa z dodatkowymi ćwiczeniami  *
- piątkowy kurs dla początkujących (podczas kursu także zajęcia z Włoszką!) + specjalna platforma e-learningowa z dodatkowymi ćwiczeniami
- Kurs dla Początkujących w ciągu tygodnia (podczas kursu także zajęcia z Włoszką!) + specjalna platforma e-learningowa z dodatkowymi ćwiczeniami
- !! Kurs z Polką i Włoszką, B1, (najniższa cena!51 godzin z Polką i 51 godzin z Włoszką) przygotowanie do egzaminów na poziomie B1 i matury podstawowej;
- !! Konwersacje z Włoszką B1/B2 (20 zł za lekcję 60 minut z Włoszką, która posiada uprawnienia do nauczania obcokrajowców i doświadczenie- gwarantujemy, że nie ma takiej oferty na rynku ;)

 • Uwaga! Przed rozpoczęciem kursu zostanie zorganizowane spotkanie organizacyjne (około 30 minut) na którym zostaną wytłumaczone szczegóły techniczne, a także ustalony dokładny plan wraz z Kursantami. W zależności od oczekiwań grupy jest możliwość modyfikacji ustalonego planu.Jest możliwość zorganizowania kursu w innym terminie, kursu indywidualnego lub w mniejszej grupie. Szczegóły do ustalenia indywidualnie: biuro @ via- italia. pl
 • Jeśli chcesz zapisać się na kurs - na stronie znajduje się ankieta do wypełnienia (potrzeba około 3 minut). Można też zapisać się mailowo lub telefonicznie (888635883)
 • Dla kursantów obecnych lub byłych dodatkowe zniżki
 • W ofercie także Język angielski: - Kurs dla Początkujących - Kurs A2 51 h - Kurs A2 102 H - Kurs przygotowujący do matury - Kurs b1 (102h) - Kurs gramatyczny (51h) Konwersacje B1/B2*Więcej informacji: www. via italia. pl/ kursy- grupowe/

Nasza oferta to także lekcje indywidualne (od 37,50 do 45 zł) za 50 minut.

Zapisz się na darmową lekcję próbną!

OFERTA:
- Standardowy kurs języka włoskiego z Polką,
- Standardowy kurs języka włoskiego z Włoszką,
- Indywidualny kurs języka włoskiego,
- Grupowy kurs języka włoskiego (2-4 osoby)
- Specjalistyczny kurs języka włoskiego,
- Przygotowanie do matury, CELI, CILS,
- Kurs językowy dla osób wyjeżdżających do pracy,
- Kurs dla dzieci (od 9 lat)
- Kurs mailowy A1/ A2,
- Lekcje z Włoszką
- Połączony kurs (lekcje z Polką i native speakerem)
- Tłumaczenia,
- Język angielski, hiszpański - język polski dla obcokrajowców

Zapraszamy na blog na stronie www . via - italia . pl
Dodatkowo zapraszamy na fb: wystarczy wpisać: włoski na Via Italia Jesteśmy też na yt: Le canzoni na Via Italia
Piszemy bloga- dotyczącego Włoch, języka włoskiego, ale także sposobów nauki języków obcych.
Prowadzimy włoskie słówko dnia - codziennie na maila otrzymujsz jedno włoskiego słówko dnia i ciekawostkę dotyczącą Włoch,
Stworzyliśmy  darmowy kurs online  1000 wyrazów włoskich

Lekcje przebiegają w przyjacielskiej atmosferze, jesteśmy zespołem osób cierpliwych i tolerancyjnych, jednakże też wymagających ;-). Podczas zajęć od początku chcemy „zarazić” kursantów miłością do Belpaese, oferujemy nie tylko nasze doświadczenie w nauczaniu, ale także dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb , w zamian oczekujemy przede wszystkim od kursanta systematyczności i rzetelności.
Na standardowych zajęciach staramy się rozwijać jednocześnie różne kompetencje, dlatego też oferujemy nie tylko naukę gramatyki i leksyki, ale przede wszystkim skupiamy się na konwersacjach, które w naszej opinii są kluczowe. Z chęcią też sprawdzamy prace domowe nadsyłane mailowo ;-).
Nie ograniczamy się tylko do monotonnego przedstawienia tematu, staramy się urozmaicać lekcje w różnorodny sposób, chcemy "zarazić" pasją do Włoch i kultury włoskiej. Dla osób zainteresowanych oferujemy także lekcje z kultury włoskiej, kursy specjalistyczne. Przesyłamy wiele materiałów dydaktycznych w różnej formie, często są to też linki do ciekawych stron, nagrania audio, fragmenty filmów, obrazki. Dysponujemy dużą ilością książek, ale też duża część materiałów jest przygotowywana przez nas. Na podstawie 5-letniego doświadczenia opracowaliśmy autorski kurs podstawowy.
To co najważniejsze to *elastyczność, lekcja jest dostosowana do indywidualnych potrzeb, chcemy aby lekcja odpowiadała uczniowi w 100 %. *
 

Dokładny cennik znaleźć można na www . via - italia . pl

Wystawiamy rachunki. Oferujemy dodatkowe rabaty dla osób uczących się innych języków u nas. Bliższych informacji na temat pozostałych kursów udzielamy mailowo lub telefonicznie.
Zapraszam na próbną lekcję języka włoskiego przez skype ! :) Pierwsza próbna lekcja (30 minut) gratis bez dalszych zobowiązań!

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota00:00 - 16:00
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 34
avatar
krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2018

Polecam z całego serca szkole Via Italia , a zwłaszcza Panią Magdalenę . Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze , i dostosowane do Twoich potrzeb. Poza tym otrzymujemy mnóstwo materiałów do nauki , dzięki którymi wzbogacamy nasza wiedze. Pozdrawiam

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2018

Dzięki programowi 500 plus moje dzieci mogą swobodnie kształcić się językowo. Znajoma poleciła mi szkołę Via Italia. Podchodziłam sceptycznie jako że zajęcia przez Internet, ale dzieciaki są w 7 niebie. W domu rozmawiamy na przemian raz po Włosku raz po Angielsku. Dziękuje Pani Magdaleno ! Przyczynia się Pani do edukacji moich dzieci. Może być Pani z Siebie Dumna!

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2018

Profesjonalna szkoła z wysokim poziomem nauczania. Materiały są dobrze dopasowane do poziomu na którym ucze jest. Zajęcia są interesujące i przynoszą efekty. Zacząłem naukę włoskiego z ViaItalia ok 2.5 roku temu i obecnie jestem w stanie komunikować się z Włochami w ich języku, oglądać filmy i czytać artykuły po włosku. Gorąco polecam naukę z Via Italia

avatar
Jowita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2018

Chodząc do szkoły stacjonarnej w Warszawie dokuczały mi ciągłe dojazdy, Tymczasem tutaj mam lekcje kiedy tylko zechcę. Bardzo Dobra organizacja!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2018

Zdecydowalam sie na zajecia w szkole Via Italia kilka miesiecy temu, kiedy wyjechalam do wloch nie znajac kompletnie jezyka. Jest to doskonale wsparcie w nauce wloskiego, zajecia sa ciekawe, lektorki bardzo mile. Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2018

Polecam naukę w szkole Via-Italia. Nauka jest bardzo przyjemna, bezstresowa a atmosfera w trakcie lekcji jest ŚWIETNA. Zajęcia prowadzone są w sposób bardzo ciekawy. Przedstawianie kultury oraz różnych wydarzeń, a także sposób w jaki jest to wykonane uważam za genialne. Brak jakichkolwiek uwag.

avatar
Ruda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Serdecznie polecam szkołę:) Zajęcia zawsze są ciekawe, świetnie zorganizowane oraz dostosowane do zainteresowań kursanta a sama prowadząca bardzo sympatyczna i cierpliwa :)

avatar
Bozydar79
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2018

Kiedyś myślałem że nauka przez internet to legenda. Po miesiącu zrozumiałem że nie ma nic bardziej wygodnego. Ustalam lekcje kiedy chcę. Fakt ciężko się zdecydować bo wszystkie Lektorki są bardzo dobre. Ale wybrałem Panią Magdalenę i Marikę. Cena adekwatna do poziomu nauczania.

avatar
Antonina84
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2018

Szkoła Językowa Via - Italia to najlepsza sprawa która spotkała Mnie w życiu. Do końca tylko z Via Italia !

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Pracuję we Włoskiej firmie co wiąże się z częstymi delegacjami do Wloch.sTrzy lata temu zacząłem się uczyć w Szkole Via Italia. Bylo to moje trzecie podejście do języka Włoskiego. Do szkoły trafiłem po przejściach z innymi lektorkami i bylem naprawdę zrezygnowany. W Via Italia odzyskałem nadzieję. Do lekcjii podchodzę z czystąprzyjemnością, sprawiają mi radość. Wykupiłem Full pakiet na inne języki. Nie zamienię szkoły na żadną inną.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2018

Już 4 rok uczę się włoskiego, na początku tylko z Magdą, teraz też z Mariką. Bardzo kompetentne, mają obszerną wiedzę, jestem bardzo zadowolona, lekcja to czysta przyjemność :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2017

Zajecia z Darina polecam bardzo serdecznie. Skupilysmy sie na utrwaleniu gramatyki, wplatajac konwersacje. Bezproblemowe przekladanie zajec, nauczyciel punktualny i zawsze przygotowany. Polecam serdecznie.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2017

Nauka w bardzo miłej atmosferze. Efekty są lepsze niż oczekiwałem. Polecam ;)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2017

Nauka języka przez skypa to super sprawa zwłaszcza jak mieszka się w małej miejscowości i o lektorze włoskiego można tylko pomarzyć.Uczę się z P.Dariną już ponad rok i jestem bardzo zadowolona ze swoich postępów i sposobu prowadzenia zajęć, na który mogę mieć wpływ. Polecam!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2017

Szkoła VIA ITALIA to moje pierwsze doświadczenie z lekcjami przez Skype i jestem zachwycona tym rozwiązaniem i jego możliwościami. Lekcje są profesjonalne, zróżnicowane, ciekawe oraz dostosowane do moich potrzeb i zainteresowań. Każdemu polecam naukę włoskiego z Panią Magdą!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
19 listopada 2016

Ta szkoła to jedno wielkie nieporozumienie, nieprofesjonalni lektorzy, zupełnie nieprzygotowani do zajęć, podchodzący do lekcji na totalnym spontanicznie, do tego pani właścicielka obraża sie na kutsantów, którzy mają jakiekolwiek sugestie, staciłam czas i pieniądze, a byłam bardzo pozytywnie nastawiona na początku.Nacięłam się niestety na nieprawdziwe opinie.

Szkoła Językowa "VIA ITALIA"

Założeniem Szkoły jest podejście indywidualne i elastyczne, ale nie możemy realizować lekcji w sposób do którego nie jesteśmy przekonani, ponieważ uważam, że wtedy można by zarzucić nam brak profesjonalizmu i nastawienie się na aspekt czysto ekonomiczny. Jeśli kursantka zapisując się na konwersacje z Włoszką twierdzi, że chce realizować 5 różnych artykułów podczas jednych zajęć, a do tego nie życzy sobie żadnych dodatkowych dygresji (oczywiście po włosku) na inne tematy, uważam jako właściciel i metodyk – że taka lekcja (konwersacje z Włoszką) nie przyniesie zamierzonego skutku, czyli wyrobienia nawyku swobodnej komunikacji w języku włoskim. Tłumacząc to kursantce telefonicznie od razu zostałam oskarżona o brak profesjonalizmu i stwierdzenie, że to co mówię „to ściema”. Na moje stwierdzenie „jeśli pojedzie Pani do Włoch i spotka Włocha to nie będzie Pani miała narzuconego tematu, będą Państwo rozmawiać o wszystkim” kursantka odpowiedziała, że nie będzie jeździła do Włoch, żeby spotykać Włochów i że żąda, żeby zajęcia były prowadzone w sposób wskazany przez nią. Na moją odpowiedź, że my mamy inną wizję lekcji i nie uważam, żeby konwersacje z Włoszką tylko na tym polegały od razu zostałam zaatakowana słownie, więc podziękowałam pani za lekcję próbną i 6 minut normalnej lekcji (która została przerwana z powodu niechęci współpracy z lektorką na lekcji) i zaproponowałam znalezienie innego lektora, który spełni jej oczekiwania w 100%, ponieważ uważam, że nie możemy jako Szkoła realizować zajęcia w sposób, w skuteczność którego sami nie wierzymy. Dodatkowo dodam, że pani nie zapłaciła za żadne zajęcia w naszej Szkole, dlatego nie rozumiem stwierdzenia, że straciła pieniądze. Uważam też krzywdzące pisanie takiej opinii dotyczącej wszystkich lektorów, jeśli pani w ogóle miała do czynienia z jedną lektorką, a w dodatku odbyła się lekcja próbna i 6 minut kolejnej „normalnej” lekcji. Biorąc pod uwagę fakt, że pani prowadzi także Szkołę Językową, zastanawiam się czy to nie jest nieuczciwe zagranie konkurencji.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2016

Najlepsze lekcje języka, jakie kiedykolwiek miałam. Magda jest przesympatyczną osobą, wszystko tłumaczy perfekcyjnie i do tego dzięki tym lekcjom język sam z łatwością wchodzi do głowy. Dzięki Magdzie spędziłam miesiąc całkiem sama we Włoszech bez żadnego stresu. Trzeba też dodać, że lekcje są dopasowane do preferencji ucznia, zmieniamy plan wtedy, kiedy jest tylko taka potrzeba. Jednak najważniejsze jest to, aby nauczyciel wiedział co chce przekazać i umiał to przekazać, a Magda posługuje się pięknie językiem włoskim i chyba lubi to co robi :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2015

Kilka lat z rzędu jeździłam na prawie czteromiesięczne wakacje do Włoch. W między czasie uczęszczałam na lekcje języka włoskiego dla obcokrajowców na Uniwersytecie Ca’Foscari w Wenecji. Pracowałam również, w czasie studiów, jako au-pair w Rzymie. Szukałam więc nauczycielki języka włoskiego, która reprezentuje sobą wysoki poziom kompetencji językowych ... i udało się. Serdecznie polecam Panią Magdę.

avatar
XYZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2015

Brawo!! Za wielkie zaangażowanie i kompetencje.

avatar
Ajut
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2015

Pani Magda jest wspaniałą nauczycielką, uczę się z nią włoskiego już od paru lat i jestem naprawdę bardzo zadowolona. Jest zawsze przygotowana do zajęć, przesyła przydatne materiały oraz w błyskawicznym tempie sprawdza wszelkie dodatkowe prace. Lekcje są zawsze dopasowane do potrzeb ucznia, a co najważniejsze w nauce atmosfera na nich jest bardzo przyjemna, co jeszcze bardziej motywuje do pracy :) Polecam!

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Gorąco polecam zajęcia z Magdą :) w Szkole Włoski na Via Italia. Madzia jest profesjonalistką w każdym calu, prowadzi zajęcia w ciekawy sposób, ma wiele niestandardowych pomysłów, tak aby nas maksymalnie zainteresować językiem, kulturą włoska :). Szuka nowych rozwiązań technologicznych, tj. np. pisanie w dokumencie Google, platforma e-learningowa. Swoją osobą, pasją do "bel paese" zaraża inne osoby:). Nauka języka przez Skype jest świetnym rozwiązaniem dla osób chcących uniknąć marnowanie czasu na dojazdy. Magda jest cierpliwą i wyrozumiałą nauczycielką, godziny lekcji można elastycznie dopasować :).

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2015

Gorąco polecam szkołę, a przede wszystkim Magdę :-) Wyjątkowo wyrozumiały nauczyciel, co dla leniwca, jakim jestem dość istotne. Przemiła, swobodna atmosfera, która zachęca i motywuje do nauki, oraz niezwykle ważna oszczędność czasu z uwagi na formę zajęć :-)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2015

zajęcia z Magdą mam już od kilku lat co jest najlepszym potwierdzeniem tego, że jestem 100% zadowolona z zajęć; Magda jest bardzo komunikatywną osobą, specjalistką od włoskiego (prawdziwego codziennego włoskiego Włochów a nie książkowych formułek) i mega cierpliwą jeśli chodzi o tłumaczenie gramatyki: powtarza i tłumaczy do skutku (nawet tym bardziej opornym) :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Naprawdę super atmosfera. I najlepsza nauczycielka ;) Lekcje bardzo ciekawe i dostosowane do zainteresowań :) Naprawdę gorąco polecam.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
21 września 2015

Bardzo dobra nauczycielka, zawsze przygotowana do zajec! Moge polecic z czystym sumieniem. Jesli sumiennie sie uczyc midzy lekcjami to spokojnie w kilka miesiecy mozna nauczyc sie wloskiego z Pania Magda.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2015

Pani Magda jest bardzo mila, dobra i wyrozumiala nauczycielka. Lekcje sa zawsze ciekawe i dobrze zorganizowane. Jestem bardzo zadowolona i jesli mialabym jeszcze raz wybrac szkole to na pewno wybralalbym ta sama! Dodatkowo lekcje na Skype pozwalaja zaoszczedzic sporo czasu. Goraco polecam.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2015

Wystarczy powiedzieć, że po 1,5 roku nauki z Magdą, udało mi się dostać na pozom C1 w szkole włoskiego we Włoszech :-) Doskonały metodyk, a przy tym świetnie motywuje - polecam najserdeczniej!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2015

Pani Magda jest genialną nauczycielką, która z pasją uczy języka włoskiego. Polecam Via Italia wszystkim, którzy chcieliby nauczyć się włoskiego. Lekcje przez skype to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu, oraz przystosowanie materiału do opanowania w miarę własnych możliwości. Zadania domowe przygotowywane przez Panią Magdę są doskonale opracowane i sprawdzane zawsze na czas z naniesionymi uwagami w taki sposób, aby móc poprawić swoje błędy i zrozumieć dokładnie zagadnienie. Jest to najlepsza szkoła językowa, z jaką do tej pozy miałem do czynienia. Pozdrawiam gorąco i raz jeszcze polecam wszystkim Via Italia!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2015

Idealny sposób nauki dla osób, które nie chcą marnować czasu na dojazdy. Lekcje dopasowane do potrzeb, miła atmosfera, wymagający nauczyciel, czyli wszystko co niezbędne do nauki :) Szczerze polecam szkołę Via Italia!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2015

Nigdy dotąd nie miałam okazji uczestniczyć w zajęciach prowadzonych przez tak profesjonalną, sympatyczną i rzeczową osobę. Lekcje z Magda to sama przyjemność. Każde zajęcia dostosowane są do indywidualnych potrzeb. Przygotowywane przez nia materiały sa różnorodne i interesujące.Polecam gorąco włoski Via Italia!!!!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2015

Ja powiem w skrócie: UWIELBIAM LEKCJE Z MADZIĄ! Uczę się już z nią dwa lata i napradwę widzę duże postępy! Magda wie jak zmotywować ucznia do nauki i potrafi tą motywację utrzymać. Zajęcia są bardzo ciekawe i świetnie zorganizowane. Magda ma ładny włoski akcent i dysponuje wiedzą nie tylko lingwistyczna, ale i kulturoznawczą, co jest wielkim plusem podczas lekcji. Gorąco polecam lekcje z Magdą i spieszcie sie z bukowaniem miejsc na naukę,bo jest duzo chętnych! Pozdrawiam! Justyna:)

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2015

Idealny sposób nauki dla osób zabieganych, nie tracisz czasu na dojazdy, w dogodnym czasie można umowić sie na zajęciach poprzez skype,, wszystkie materialy prowadzaca przesyła na maila. Prowadzaca o wysokich kwalifikacjach, wymagajaca, ale jednocześnie z cierpliwościa tlumaczy zawilości włoskiej gramatyki. Co najwazniejsze zaraża pasją do wszystkiego co włoskie. Z czystym sumieniem polecam naukę języka włoskiego na Via Italia :)

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2015

marnowania czasu na dojazdy:) Polecam wszystkim którzy poszukują ciekawego i bardzo dobrze przemyślanego sposobu nauki opartego na autorskim programie, nastawionego przede wszystkim na komunikację. Sama byłam lektorką języka obcego (angielskiego) i naprawdę podziwiam profesjonalizm i polecam wszystkim naukę włoskiego w Via Italia!

avatar
ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2015

Zajęcia idealne dla osób ktore nie maja czasu na uczęszczanie do rożnych szkół językowych. Mozna zaoszczędzić czas na dojazdach, ponieważ w przypadku tych zajęc wystarczy jedynie włączyć komputer :) zajęcia są prowadzone w miłej, pozytywnej atmosferze. Nauczycielka jest bardzo wyrozumiała i cierpliwa w stosunku do uczniów, bez problemu powraca do trudnego dla ucznia materiału i tłumaczy go aż do skutku ;) cena za zajęcia nie jest wysoka i naprawde zajecia są warte tych pieniędzy. Ucząc sie w ten sposób mozna naprawde duzo zyskać, nie tylko wykonuje sie ćwiczenia ale duży nacisk kładziony jest na mówienie, co jest bardzo dużym plusem. Tempo nauki jest dostosowane do możliwości i umiejętności ucznia wiec naprawde polecam te zajecia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.