Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Online

Vesna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Vesna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2005 - 10.2013
Uniwersytet Śląski
Doktor
Filologia słowiańska w zakresie językoznawstwa (języki kierunkowe: chorwacki i serbski).
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2022

Niebanalne zajęcia, prowadzone w ciekawy sposób i zachęcające do nauki. Szczerze polecam każdemu.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2022

Wielokrotnie korzystałem z usług translatorskich pani Vesny dla mojej firmy. Ze względu na coraz częstsze wyjazdy do Chorwacji i Bośni, w końcu sam zdecydowałem się nauczyć chorwackiego. Z tym językiem mam do czynienia od przeszło 10 lat, ale dopiero od niedawna porządkuję swoją wiedzę, uczę się nie tylko specjalistycznego słownictwa handlowego ale i jak radzić sobie w codziennych sytuacjach. Wiedza, sumienność i poczucie humoru to niewątpliwe atuty mojej nauczycielki. Z nią nigdy nie jest nudno! Dziękuję Ci i do zobaczenia na lekcji :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2022

Wspaniała nauczycielka. Doskonale tłumaczy, jest cierpliwa, skrupulatna, zawsze przygotowana, zaangażowana. A poza tym jest przemiłym człowiekiem. Lekcje z nią to prawdziwa przyjemność.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.