Weronika Suwała

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Od ponad 10 lat prowadzę zajęcia z języka angielskiego, obecnie tylko  ONLINE  (przez Skype).

Ze mną nauczysz się języka  od podstaw , przygotuję Cię do matury oraz różnego rodzaju egzaminów certyfikujących znajomość języka angielskiego , prowadzę konwersacje , zajęcia z Business English oraz English for Medicine  , przygotowuję do rozmów o pracę .

Lekcje dopasuję do Twoich potrzeb, w zależności od oczekiwań, preferencji czy zainteresowań, tak aby były efektywne, ale również interesujące i przyjemne. To wszystko robię po to, aby postęp w nauce zauważalny był jak najszybciej. Doskonaląc kompetencje językowe, moi uczniowie zaczynają porozumiewać się stosując coraz większy wachlarz słów i struktur gramatycznych w poprawny sposób.

OFERUJĘ LEKCJE JĘZYKA ANGIELSKIEGO :

  • od podstaw,
  • pomoc w przygotowaniu się do bieżących zajęć w szkole,
  • przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego , matury (poziom podstawowy i rozszerzony), egzaminów uniwersytetckich (np. SGH, UW),
  • kompleksowe przygotowanie do różnego rodzaju egzaminów certyfikujących znajomość języka angielskiegoFCE , CAE , CPEIELTSTOEFL ,
  • zajęcia z BUSINESS ENGLISH (przygotowanie do BEC ( Preliminary, Vantage, Higher ),
  • zajęcia z ENGLISH for MEDICINE  (przygotowanie do BMAT ),
  • konwersacje na wszystkich poziomach zaawansowania,
  • przygotowanie do rozmów o pracę .

Dodatkowych informacji udzielam drogą mailową, bądź telefoniczną (nie odbieram telefonu w trakcie zajęć, jeśli nie odbieram, proszę o pozostawienie wiadomości sms lub przesłanie maila). 
W wiadomości sms/mailu proszę krótko opisac swoje wymagania/cele, wskazac poziom zaawansowania i ostatnie doświadczenia z jezykiem oraz preferowane/dostępne terminy.

Cena za 1h za zajęcia indywidualne: 80zl

Cena za 1h za zajęcia grupowe (2-3 osoby w grupie): 70zl od osoby

Wystawiam faktury

Z góry dziękuję za zainteresowanie moją ofertą!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota08:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2003 - 06.2008
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 18
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Świetne rozpoznanie stopnia zaawansowania ucznia oraz dostosowanie tempa oraz intensywności zajęć.
Profilowanie zajęć oraz materiałów do potrzeb poziomu ucznia jak i bieżących potrzeb np. przygotowanie merytoryczne pod kątem prezentacji czy spotkania biznesowego.
Small talk na perfekcyjnym poziomie!
Mile spędzony czas, zabawa wraz z nauką w dobrym towarzystwie.
Bardzo duża elastyczność w dostosowywaniu grafiku zajęć dla potrzeb ucznia.
W moim przypadku bardzo często zmieniałem datę i godzinę zajęć, zawsze sprawnie i szybko ustalaliśmy nową datę i godzinę.
Warto podkreślić bardzo dobrą organizację zajęć w wersji on-line, szczególnie dla zapracowanych i spragnionych wiedzy.
Polecam szczególnie osobom które potrzebują szlifować Business English.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2018

Weronika to nauczyciel z powołaniem, dla niej zajęcia to nie tylko praca ale też przyjemność, dlatego podczas lekcji ja również mogę bezstresowo podejść do zadania, co jest dla mnie niezwykle ważne. Wykazuje się dużym profesjonalizmem i indywidualnym podejściem do studenta. Współpracuję z Weroniką od ponad 1,5 roku i widzę duże postępy w nauce języka mimo, że jestem z tych opornych ;) Obecnie jesteśmy w trakcie przygotowań do egzaminu CAE, co kiedyś byłoby nie do pomyślenia

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Weronika to nauczyciel, którego mogę polecić z czystym sercem!
Nauczyciel oddany swojej pracy oraz uczniom. Nawiązuje bardzo dobre relacje, które jak najbardziej wpływają na pozytywny proces nauczania. Ja bardzo sobie chwalę Weronikę. To osoba, która słucha, przykłada się oraz stosuje się do uwag ucznia – jeśli chcesz coś bardziej lub mniej powtórzyć, Weronika na pewno to uwzględni. Dodatkowo, co dla mnie było kluczowym elementem w trakcie nauki, udało się jej odblokować moją barierę odnośnie mówienia – chętniej i częściej zabierałam głos i nie bałam się tego, nawet jeśli zdarzały się błędy. A to dla mnie bardzo ważne. Weronika bardzo motywuje, bardzo. Przekonała mnie do sięgania po więcej i dzięki niej wiem, że jestem w stanie to zrobić :) Ze względów zawodowych zmuszona byłam zrobić sobie przerwę, jednakże liczę na to, że za jakiś czas uda mi się wygospodarować trochę czasu i wrócić do Weroniki!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Niedługo będzie rok jak uczę się z Panią Weroniką. W moim przypadku sprawdza się świetnie. Lekcje są usystematyzowane. Wszytko odbywa się w nie dość, że w miłej i partnerskiej to jeszcze profesjonalnej atmosferze. Specjalistka od angielskiego medycznego. Uczyłem się u wielu native speakers ale nikt nie umiał ze mną rozmawiać na tematy medyczne. Po za tym świetnie się rozmawia z osobą u której się czuje pasję - to zaraźliwe! Polecam wszystkim moim znajomym.

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka2/5
8 października 2017

Ja niestety nie byłam zadowolona z zajęć. Zajęcia były bardzo często przekładane. Pani Weronika jest owszem osobą bardzo kontaktową ale co mi osobiście się nie podobało więcej mówiła ona niż mogłam powiedzieć ja, a zależało mi na rozmowie, o czym informowałam. Jak dla mnie było za wiele chaosu i odwoływania czy też przekładania zajęć. Teraz mam zajęcia z native speakerem i jestem bardzo zadowolona, prowadzimy dialog.

TakeItEasy

Bardzo mi przykro, ale jest mi ciężko ustosunkować się do tego komentarza, nie do końca jestem przekonana, że osoba, która to napisała była moją uczennicą, mam wrażenie, że nie, ale nie mogę tego sprawdzić na 100%. Tym trudniej, bo imię bardzo popularne. Z doświadczenia wiem, że to uczniowie częściej odwołują zajęcia niż ja. Robię to w wyjątkowych sytuacjach. Staram się też być wyrozumiała w stosunku do tych, którzy nie są w stanie ustalić stałego grafiku ze względu na pracę lub studia i mam, w miarę możliwości i dostępnych godzin, podejście elastyczne. Jestem osobą komunikatywną, to prawda. Jestem otwarta w stosunku do uczniów, szczególnie tych, którzy boją się mówić, to pomaga i po kilku godzinach można zauważyć efekty. Bardzo się cieszę, że Pani Anna znalazła odpowiedniego nauczyciela, ale tak jak wspomniałam powyżej, po tym chaotycznym komentarzu, ciężko mi stwierdzić, że brała udział w moich zajęciach. Pozdrawiam serdecznia

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2017

Weronika jest świetną nauczycielką jak i osobą. Można z nią porozmawiać na każdy temat (rzecz jasna po angielsku :) ), dzięki czemu nauka przebiega w bardzo pozytywnej i wesołej atmosferze. W zależności od tego czym się interesujemy, to z tym związana może być lekcja, dlatego też nie tylko uczymy się angielskiego ale też uczymy się go w sposób dla nas komfortowy. Co jest ważne to to, że Weronika wykazuje dużą dozę wyrozumiałości jeżeli chodzi o przekładanie lekcji a także terminy... co jest ważne dla osób, u których różnie bywa z czasem :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2017

Pani Weronika to świetna osoba, która pozwala otworzyć się drugiemu człowiekowi na język. Dzięki tak ciepłej atmosferze i bezstresowemu uczestniczeniu w lekcji udało mi się przełamać moją wieczną zmorę - barierę w rozmawianiu.
Polecam wszystkim swoją wspaniałą i profesjonalną korepetytorkę :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Zaangażowanie w lekcje oraz dyspozycyjność połączona z punktualnością to przymioty ,które charakteryzują panią Weronikę .
Lekcje dopasowane do potrzeb ucznia oraz przyjazna atmosfera to coś czego nigdy nie brakuje na lekcjach prowadzonych przez panią Weronikę.
Gorąco polecam osobą ,które potrzebują rzetelnego korepetytora !

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Bardzo polecam Weronikę jako korepetytora. Przygotowane lekcje przebiegały w miłej atmosferze, dostosowane do zapotrzebowania ucznia. Pragnę podkreślić również Jej punktualność i dyspozycyjność.

avatar
Blasse
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2017

Serdecznie polecam lekcje z Weroniką. Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze dzięki czemu po każdej lekcji nie mogę się doczekać następnej. Ucząc się z Weroniką rozwinąłem moje wypowiedzi oraz przełamałem barierę w mówieniu - to na czym najbardziej mi zależało. Rozmowy rozwijają konwersacje oraz rozumienie ze słuchu języka. Ponadto gramatyka, która była dla mnie czarną magią stała się zrozumiała, łatwa i prosta. A wszystko to przez dobrze wytłumaczone zawiłości przez Weronikę. Współpraca zawsze układa się bardzo dobrze. Lekcje na czas w umówionym terminie. Także naprawdę polecam. I na koniec - ciężka praca czyni mistrza. Z nauką angielskiego też tak jest. Do mistrza mam daleką drogę, ponieważ uczę się anielskiego prawie rok od zera ale jestem na dobrej drodze. A to za sprawą nauki z Weroniką.
Pozdrawiam

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2017

Weronika jest wspaniałym nauczycielem języka angielskiego, najlepszym jakiego kiedykolwiek miałam. Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Serdecznie polecam !

avatar
S
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2017

Serdecznie polecam lekcję z Weroniką, która pomogła mi przygotować się do egzaminu z języka biznesowego na SGH. Pełen profesjonalizm i do tego bardzo miła i ciepła osoba, która ma do tego szeroką wiedzę z zakresu biznesu. Bardzo przyjemnie można przeprowadzić konwersacje ( oczywiście po angielsku :) ) chyba na każdy temat. Lekcje z Weroniką to sama przyjemność :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Zajęcia z Panią Weroniką mogę szczerze polecić zarówno osobom dopiero zaczynającym przygodę z angielskim jak i mocno zaawansowanym. Od pierwszej lekcji pełen profesjonalizm i co najważniejsze rozmowy zawsze w języku angielskim, co dla mnie osobiście jest najważniejsze. Bardzo podoba mi się również to, że Pani Weronika na bieżąco sprawdza wiedzę, wysyła nowe zadania, ale jest teraz wyrozumiała jeśli zajdzie taka potrzeba.
Ja oczekiwałam znacznego rozszerzenia słownictwa dotyczącego życia codziennego i jestem bardzo zadowolona z efektów. Co najważniejsze przełamałam się w mówieniu, co uważam za duży sukces Pani Weroniki- z nią po prostu chce się rozmawiać.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Podczas lekcji z Panią Weroniką przygotowywałam się do egzaminu CPE i moje wrażenia są bardzo pozytywne. Nie tylko była to zawsze przyjemnie spędzona godzina w miłej atmosferze, ale również bardzo produktywna. Co bardzo ważne, Pani Weronika dobrze orientuje się w dostępnych na rynku materiałach i jest w stanie dobrać do poziomu ucznia te, które pozwolą jak najefektywniej uczyć się języka. Bardzo polecam te lekcje!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2016

Serdecznie polecam lekcje z Weroniką, pełen profesjonalizm oraz miła atmosfera! Dla mnie naważniejszą rzeczą było to, że lekcje były bardzo konkretne, bez straty czasu na zbędne tzw. pogaduszki.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2016

Serdecznie polecam zajęcia z panią Weroniką!
Przez parę miesięcy przygotowywałam się z nią do certyfikatu Cambridge i mogę otwarcie przyznać, że naprawdę czułam się zmotywowana do nabywania nowej wiedzy :) To, co dla mnie odgrywało największą rolę, to przyjemna atmosfera sprzyjająca nauce. Lekcje zupełnie nie kojarzą się z przykrym obowiązkiem, wręcz przeciwnie - z pożytecznie i miło spędzoną godziną. Polecam wszystkim, którzy boją się stresu związanego z lekcjami indywidualnymi - z panią Weroniką żadnego stresu nie ma! :)
A na dodatek pani Weronika służy pomocą nie tylko w trakcie lekcji, ale także przez cały tydzień; momentalnie odpisuje na wiadomości i odpowiada na wszelkie pytania. Z pewnością w razie potrzeby zwrócę się ponownie do niej zamiast szukać innego korepetytora :)
W skrócie mówiąc: sympatyczna i kompetentna nauczycielka! Szczerze polecam! :)

avatar
Krzysztof_U
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2015

Lubię uczyć się języków obcych, ale akurat do angielskiego jakoś nigdy nie miałem serca. Bo zbyt popularny, bo jego znajomość stała się dziś – cytując klasyka – oczywistą oczywistością, bo nie ma w nim tej magii, że próbujesz rozpaczliwie sklecić względnie poprawne zdanie, a miejscowy natychmiast rozpromienia się od ucha do ucha, niedowierzając: what’s the hell, mówisz w moim języku?
Przy rozmaitych okazjach mogłem jednak mniej lub bardziej boleśnie się przekonać, że mój mocno gimnazjalno-licealny poziom nie wystarczy i – willingly or not – angielskim dziś należy posługiwać się biegle. Sorry, taki mamy klimat…
Weronika odpisała mi po niecałych dziesięciu minutach. Miała dość napięty grafik, ale czas na dwie półtoragodzinne lekcje w tygodniu wygospodarowała bez problemu. I chociaż nie ma ze mną łatwego życia – niby dorosły facet, a trzeba z nim jak z dzieckiem: „naucz się słówek!”, „odrób pracę domową!” – to od półtora roku współpracujemy i wszystko idzie chyba w dobrym kierunku…
No, przynajmniej moje wrażenia są niezwykle pozytywne. Po pierwsze, Weronika jest bardzo dobrym nauczycielem. W czasie zajęć panuje sympatyczna atmosfera, zarazem jednak lekcje prowadzone są bardzo sumiennie. Gołym okiem widać, że prowadząca poświęca naprawdę sporo czasu na przygotowanie się do nich i jest – as simple as it sounds – właściwą osobą na właściwym miejscu. Po drugie, Weronika jest bardzo fajna nie tylko jako nauczyciel, lecz również jako człowiek :) Jeśli tylko istnieje taka potrzeba – mam na przykład jakiś tekst do sprawdzenia lub przetłumaczenia- zawsze mogę liczyć na jej pomoc. Jeśli coś wypada i trzeba ni stąd, ni zowąd przełożyć lekcję na inny termin, także nigdy nie ma z tym problemu.
Jeśli chodzi o mnie, to wkrótce zamierzam podchodzić do CAE. Keep your fingers crossed :) Natomiast jeśli chodzi o Weronikę, to jest po prostu znakomitą nauczycielką i bardzo serdeczną osobą. Z całego serca wszystkim użytkownikom e-korepetycji.net polecam :)

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2014

Jestem bardzp zadowolona z korepetycji z panią Weroniką. Dzięki lekcjom z nią przełamałam blokadę w mówieniu po angielsku, dzięki motywacji i kartkówkom nauczyłam się wielu nowych słówek, które mogłam wykrorzystać do pisania esejów i nie tylko. Pani Weronika przygotowywała mnie do egzaminu TOEFL, ma dużą wiedzę na temat egzaminów oraz materiałów i testów próbnych. W prosty sposób wytłumaczyła mi całą angielską gramatykę. SERDECZNIE POLECAM TE LEKCJE!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.