Jose Hiszpanski

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Nazywam się Jose i  jestem Hiszpanem . Jestem magistrem Filologii hiszpańskiej *] (Uniwersytet de Granada). Posiadam  [*certyfikat aby uczyć hiszpańskiego jako języka obcych  (Uniwersytet Santiago de Compostela). Jestem  certyfikowanym egzaminatorem DELE , międzynarodowych egzaminów języka hiszpańskiego organizowanych przez Instytut Cervantesa, na wszystkich poziomach zaawansowania.  Uczę hiszpańskiego od 2001  (Berlin, Granada, Katowice, Gdańsk). Prowadzę Szkołę Hiszpańskiego od 2010.

Płatność

- Lekcja indywidualna:  70 zł/60 min. ONLINE!!!!

Pakiet 10 zajęć 60-minutowych: 10 × 60 zł / lekcja= 600 zł.

- Lekcja indywidualna przygotowujące do egzaminów DELE: 90 zł/60 min. ONLINE!!!!!

Pakiet 10 zajęć 60-minutowych: 10 × 80 zł / lekcja= 800 zł.

PŁATNOŚĆ Z GÓRY!

Lekcje prowadzone są na luzie, w miłej atmosferze.

Dopracowany program i metoda komunikatywna. Naszym celem nie jest to, abyś znał hiszpański, ale żebyś go używał! Chcemy, żebyś szybko zaczął mówić po hiszpańsku.

Zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2000
Universidad de Granada
Magister
Filología Hispánica
Kursy i szkolenia
10.2000
Certificado de Aptitud Pedagógica
07.2010
Iniciación a la enseñanza de ELE Instituto Cervantes-Universidad S. de Compostela
Doświadczenie
01.2001 - 06.2005
Jose B. Sprachschule (Berlin). Profesor de Español
06.2006 - 06.2007
WORLDFRIENDS (Granada). Profesor de Español/Alemán
06.2007 - 09.2007
Korepetycie języka Hiszpańskiego w Katowicach.
10.2007 - 06.2010
Szkoła Języków Europejskich UNIVERSUS (Gdańsk). Profesor de Español.
10.2010 - aktualnie
Szkoła Hiszpańskiego VENGA w Gdańsku. Założyciel. Profesor de Español.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Cudowny!!

Sama jestem nauczycielką, więc trudno mnie zadowolić, ale lekcje z Jose są dokładnie takie, jakie potrzebuję. Już po kilku zajęciach czuję, że mówię sprawniej. Jose pomaga mi zauważyć moje błędy i cierpliwie tłumaczy, gdy mam jakieś wątpliwości. Nie mogłam trafić lepiej, szczerze polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Gorąco polecam lekcje online. Przez większość kursu spotykaliśmy się stacjonarnie, jednak w związku ze stanem epidemii musieliśmy przejść na lekcje online, które okazały się być równie profesjonalne. Jose jest bardzo przyjazny, wyrozumiały i zawsze stara się dostosować do ucznia. Lekcje nastawione na konwersacje prowadzone w luźnym stylu, na tematy przydatne w życiu codziennym. Praca w trakcie zajęć na materiałach online, wszystkie typy zadań (słuchanie, czytanie) możliwe do przeprowadzenia zdalnie. Z czystym sercem polecam!! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Uczę się z Jose online i jestem bardzo zadowolona, lekcje zawsze są bardzo wartościowe. Atmosfera super i naprawdę widzę wyniki. Lekcje nastawione na komunikację. Elastyczny lektor i dużo materiałów do nauki. Pierwszy raz mam lekcje przez internet i mogę serdecznie polecić.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Polecam naukę z Jose. Widać zauważalny progres, a lekcje mijają bardzo szybko, widoczna poprawa w komunikacji w języku hiszpańskim. Zajęcia prowadzone w sposób profesjonalny. Do każdej lekcji wcześniej przygotowane materiały. Zajęcia ukierunkowane na mówienie na podstawie przesłanych materiałów.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.