Rosyjski z pasją

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice
Katowice
Sosnowiec
Tarnowskie Góry
Zabrze
Pyskowice
Chorzów
Ruda Śląska
Faktura VAT

Opis ogłoszenia

☑ Grupy od podstaw - poranna lub wieczorowa (120 godzin lekcyjnych, 2 razy w tygodniu)
Zrealizowany kurs pozwoli Ci opanować słownictwo oraz zwroty umożliwiające podstawową komunikację w różnych sytuacjach życia codziennego. W pierwszym semestrze realizujemy zagadnienia z zakresu: zawieranie znajomości i pierwsze spotkanie, dom, praca, człowiek, podróże i życie codzienne.

☑ Grupy średnio-zaawansowane niższe - poranna lub wieczorowa (120 godzin lekcyjnych, 2 razy w tygodniu)
Podczas zajęć wdrażamy słownictwo potoczne, żeby maksymalnie przybliżyć słuchaczom żywy język rosyjski, pozwalający na komunikację z nosicielami języka Kurs zawiera takie działy tematyczne jak: kontakty, obowiązki domowe, samorozwój, kariera, odpoczynek i podróże.

☑ Lekcje indywidualne 
To możliwość dobrania sobie zakresu leksykalnego i kierunku nauki w zależności od własnych potrzeb, dzięki czemu nasze zajęcia indywidualne są szyte na miarę jego oczekiwań. Wysoki stopień personalizacji to nie wszystko. Przewagą zajęć indywidualnych jest elastyczność: lekcje mogą się odbywać w terminach dostępnych dla Ciebie. Możemy przeprowadzić zajęcia w naszym biurze lub dojechać.

☑ Stwórz własną grupę
Krępujesz się rozmawiać w obcym języku w gronie nieznajomych? Nauka języka rosyjskiego jest Twoim marzeniem, ale potrzebujesz wsparcia bliskiej osoby? Macie ze znajomymi wspólne zainteresowania, a może nawet planujecie razem podróż Koleją Transsyberyjską? A może po prostu chcesz zaoszczędzić? Nie ma sprawy! U nas macie taką możliwość. Możecie sami zorganizować zajęcia grupowe ze swoimi bliskimi i podzielić się kosztami. 

☑ Lekcje przez Skype
Rosyjski przez internet to możliwość nauki w każdej chwili, bez konieczności dojazdu na zajęcia – godziny i częstotliwość nauki kursant uzgadnia sam. Ucząc się w domu nie poświęcasz dodatkowego czasu i pieniędzy na dojazd. Pracujesz w domu, dzięki czemu zyskujesz komfort i czujesz się pewniej. 

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Rosyjski z pasją
Zwycięstwa 10
44-100 Gliwice
NIP: 6312608140

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.