Iwona Dąbrowska - Break Ice

Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Ząbki
Radzymin
Kobyłka
Zielonka
Rembertów
Marki
Wołomin
Warszawa (Białołęka +4)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Moje lekcje przygotowuje w oparciu o Twoje potrzeby, tak aby zrealizować konkretny  cel zajęć (egzaminy, rozmowy kwalifikacyjne, angielski biznesowy itp.). 

Pracujemy na zróżnicowanych materiałach, zarówno tych autentycznych jak i tych z renomowanych podręczników , które stymulują do rozmowy oraz ciekawie wprowadzają nowe słownictwo czy gramatykę. 

Przerabiamy to co jest Ci potrzebne. Na zajęciach skupiam się głównie na  komunikacji , dzięki czemu spędzisz maksymalnie dużo czasu na używaniu języka w praktyce, utrwalaniu zdobytej wiedzy,  przełamaniu bariety i poprawie płynności mówienia.

Po każdych zajęciach zostawiam zadanie domowe lub wskazówki dotyczące ciekawych, efektywnych narzędzi i metod , których możesz użyć w domu w celu powtórzenia i nauki materiału. Praca samodzielna poza kursem to przedłużenie naszych zajęć i kontaktu z językiem, a tym samym zwiększenie szansy na osiągnięcie celów. Jest ona istotnym  elementem kursu .

Na każdych zajęciach robię krótką powtórkę z poprzedniej lekcji, więc moi uczniowie wyrabiają nawyk regularnego powtarzania materiału co pozwala na trwałe zapamiętanie języka. 

Zawsze możesz liczyć na moje pełne zaangażowanie , ale tego samego oczekuje od moich uczniów. :)

Jestem wykwalifikowanym lektorem z przygotowaniem pedagogicznym. Z sukcesem uczę języka od wielu lat. Aktywnie współpracuje z firmami, szkołami językowymi oraz klientami indywidualnymi.

Jeżeli chcesz bym pomogła Ci w spełnieniu językowych celów, zapraszam do wzięcia udziału w bezpłatnych zajęciach organizacyjnych gdzie ustalimy szczegóły współpracy oraz dokładnie dopasujemy poziom kursu do Twoich umiejętności językowych.

WYSTAWIAM FAKTURY.

Można się ze mną kontaktować:tel: 660 708 928

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 16:00
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Iwona Dąbrowska - Break Ice
Andersena
05-091 Ząbki
NIP: 5272587312

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 11.2018
SWPS
Studia metodyczno-kwalifikacyjna dla nauczycieli języka angielskiego
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2019

Polecam lektora. Ciekawe zajęcia. Widoczne postępy i miła atmosfera zajęć.

Iwona Dąbrowska - Break Ice

Dziękuje.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2014

W pełni polecam tego lektora. 100% profesjonalizmu.

Iwona Dąbrowska - Break Ice

Dziękuje za pozytywną opinie Marek. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.