Waleria Szulc

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język rosyjski30 - 50 / 60 min

Waleria Szulc

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje z j.rosyjskiego. Język rosyjski - jest moim językiem ojczystym, a więc gwarantuje wysoki poziom wiedzy jak z zakresu gramatycznego tak i leksykalnego. Wiedzę, którą państwo zdobędą, będzie polegała na świetnym opanowaniu słów zarówno literackich jak i slangu. Zapewniam miłą i przyjazną atmosferę, dużo ciekawostek oraz praktycznych zajęć, nie tylko sama teoria! 

Proszę głównie o kontakt telefoniczny.
Serdecznie zapraszam!
Numer kontaktowy 786-836-233

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Lekcje u Walerii to najlepsze lekcje rosyjskiego jakie można dostać w Białymstoku. Lekcje mijają bardzo szybko a wiedza zostaje się w głowie dzięki świetnej atmosferze i zorganizowaniu nauczyciela. Waleria przychodzi zawsze na czas z materiałami dopasowanymi do mnie. Polecam każdemu Walerię jako świetnego nauczyciela języka Rosyjskiego :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2019

Waleria jest niezwykle sympatyczna, bardzo punktualna i zawsze świetnie przygotowana.Cierpliwa i kompetentna. Spotkania z nią pozwalają przełamać barierę językową i uwierzyć w siebie. Lekcje nigdy nie są nudne, ani męczące: poważne zagadnienia gramatyczne potrafi uczynić łatwymi dzięki żywym i dowcipnym przykładom, a nowe słowa same wchodzą do głowy dzięki bezstresowym konwersacjom. W różnorodnych materiałach i aktywnościach potrafi połączyć naukę z zabawą. Jest olbrzymim źródłem wiedzy o wszystkich rejestrach języka rosyjskiego (od literackiego po slang). Ponadto, chętnie udziela gratisowych konsultacji drogą mailową.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.