Valeria Pavlenko

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mimo tego, że jestem native-speakerem języka ukraińskiego i rosyjskiego, biegle mówię po polsku. Języki to moja pasja, jestem laureatką różnych olimpiad z lingwistyki, więc sama jestem doświadczonym uczniem i rozumiem z czym zmierza się początkujący. Także nie prowadzę lekcje w sposób czysto formalny, nie chcę zniechęcać tomami podręczników i ciężka gramatyką. Na swoich zajęciach kładę nacisk na praktyczne wykorzystanie języka i rozumienie zasad na jakich on działa, a nie na suchej wiedzę samej w sobie. Do każdego ucznia mam indywidualne podejście, dostosowuję się do jego potrzeb i zainteresowań, więc na pewno będziemy rozmawiać o tym co właśnie Cię interesuje, żeby nauczanie sprawiało samą przyjemność! Oczywiście ćwiczymy takie nawyki jak: pisanie, słuchanie, słownictwo, rozumienie ze słuchu, gramatyka i prowadzenie konwersacji.Zawsze staram się rozwijać i interesuję się nowymi, sprawdzonymi sposobami na naukę.

Dodatkowo obecnie jestem w trakcie studiów psychologicznych i mogę opowiedzieć o tym jak się uczyć ze strony psychologii procesów poznawczych i neurobiologii, a także psychologii motywacji- jak wreszcie się uczyć, gdy Ci się nie chce ;)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2021 - aktualnie
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie
Magister
Psychologia
Kursy i szkolenia
06.2021
Egzamin z języka polskiego jako obcego poziom B2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.