Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław

Mateusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii
Dla użytkownika Mateusz

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2020

Korepetytor o dużych pokładach cierpliwości, z darem do tłumaczenia który w najprostszy sposób dociera, pokazuje praktyczne spojrzenie na problem . Do tego wszystko w miłej atmosferze:)
Nigdy nie zostawił mnie na lodzie.

ze świecą szukać;)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Mateusz bardzo spokojnie i po kolei tłumaczy materiał. W moim przypadku już na pierwszych korepetycjach „rozjaśniło” mi się bardzo wiele. Bardzo polecam. Świetna atmosfera i bardzo szybko i prosto wiedza wchodzi do głowy :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2018

Moje oczekiwania zostały spełnione.

Zadania rozwiązane i wytłumaczone krok po kroku, z informacjami umożliwiającymi pełne zrozumienie (a nie tylko korzystanie z wyuczonych schematów). Wszystko to w bezstresowej atmosferze.

Dyspozycyjność czasowa, która uratowała mi życie :D

Kolokwium zdane lepiej, niż wcześniej założyłam.

Serdecznie polecam korepetytora :)

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
3 listopada 2018

Pan bardzo niemiły, nieprofesjonalny. Nie ma podejścia do ucznia i idzie na łatwiznę z zadaniami tzn nie wybiera sam zadań ważnych, tylko prosi ucznia (który prawdopodobnie nie zna się na fizyce) żeby wysłał mu zadania. Nie polecam.

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, trudne zagadnienia potrafi omówić w zrozumiały i czasem zabawny sposób, jest cierpliwy i tłumaczy do oporu, w krótkim czasie pomógł mi przyswoić duży zakres materiału a rezultaty po jego korepetycjach sa ogromne. Polecam!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2018

Bardzo dziękuje za pomoc! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Mateusz jest jak najbardziej korepetytorem godnym polecenia w swojej pracy wykazuje pełne zaangażowanie wobec ucznia. Poziom trudności zajęć dostwosany jest do umiejętności ucznia i co najważniejsze wszytko tłumaczone jest od podstawy w zrozumiały i logiczny sposób. Korepetycje przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze co również ułatwia przyswajanie materiału. Zero stresu i bardzo dobre wyniki w nauce myślę że tak można w skrócie podsumować zajęcia z Mateuszem :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.