Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Bydgoszcz
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Woscena do ustalenia

Krzysztof

Opis ogłoszenia

Na czas obecnej sytuacji epidemiologicznej i zamknięcia szkół uruchomiłem zajęcia online. Po kilku pierwszych mogę stwierdzić, że wychodzi to równie dobrze jak korepetycje tradycyjne. Zapraszam na lekcje zdalne.

Korepetycji udzielam od wielu lat. Przez ten czas zdobywałem cenne doświadczenie pracując z całą menażerią uczniów o różnych potrzebach, umiejętnościach i zdolnościach.

Specjalizuję się w przygotowaniu do matury.

Zawsze staram się żeby lekcja była interesująca. Moim celem jest wytworzenie w uczniu wewnętrznej motywacji do rozwoju i nauki.

Od lat uważam, że Edukacja to najlepsza inwestycja! Tym kieruję się w pracy korepetytora.

W swej pracy korzystam z map, atlasów, źródeł historycznych - słowem wszystkiego co ułatwia przyswojenie informacji i pozwala na rozwój myślenia historycznego.

Krzysztof
694 237 678

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.