MISJA NORWESKI- URSZULA ŁYSAKOWSKA

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Zabrze
Gliwice
Bytom
Tarnowskie Góry
Ruda Śląska
Katowice
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Indywidualne lekcje języka norweskiego online

Kim jestem?
Cześć, mam na imię Ula i jestem lektorem języka norweskiego. Posiadam wykształcenie filologiczne z kilkuletnią praktyką jako nauczyciel języków obcych, wcześniej ucząc angielskiego, zaś obecnie norweskiego. 

Strona na Facebooku:

Misja norweski – Urszula Łysakowska

Jak nauczyłam się języka?
Z doświadczenia wiem, że wszystkich ciekawi, w jaki sposób inni opanowali język obcy. Napiszę więc o sobie. Wszystko zaczęło się 7 lat temu, kiedy pojechałam do Norwegii na 3 miesiące, a ostatecznie zostałam tam 5 lat. Języki obce zawsze były moim hobby i w zasadzie od samego początku zaczęłam się uczyć norweskiego najpierw samodzielnie, następnie zapisałam się na roczny kurs stacjonarny. Potem uczyłam się online w szkole językowej. Brałam też prywatne lekcje u polskiej lektorki oraz u Norwega. Używałam języka nie tylko w pracy, ale także po niej. Ostatni intensywny kurs, który ukończyłam, odbywał się na poziomie B2/C1. Oprócz pobieranych lekcji na naukę poświęcałam również mnóstwo pracy własnej, oglądając filmy i seriale po norwesku, słuchając radia oraz czytając książki w tym języku. Norweski to nie tylko moja praca, ale także pasja, a wręcz obsesja.

Jak wyglądają zajęcia?
Lekcje odbywają się przez platformę ZOOM i trwają godzinę zegarową. Możemy mieć zajęcia raz lub dwa razy w tygodniu. Podczas kursu ćwiczymy wszystkie sprawności: mówienie, czytanie, pisanie i słuchanie. Na zajęciach kładę nacisk przede wszystkim na mówienie. Przykładam do tego szczególną uwagę, bowiem w języku norweskim jest ona niezwykle istotna. Prace pisemne i większość zadań gramatycznych są zadawane do domu po wcześniejszym ich omówieniu.

Książki
Podczas zajęć korzystamy z książek God i norsk 1 lub God i norsk 2 odpowiednich dla poziomu A1, A2, B1. Moim zdaniem są najlepsze. Autorzy stworzyli darmową platformę, na której można ćwiczyć wymowę, gramatykę, słuchanie i słownictwo. Są także dostępne filmiki. Krótko mówiąc, doskonalisz samodzielnie wszystko to, co przerobimy na zajęciach. Zapewniam wszystkie materiały online, ale jeśli chcesz, możesz kupić książkę (dostępna w Norwegii).

Platformę znajdziesz na stronie : lokus.no/open/godinorsk

Zapraszam na zajęcia :)
Ula

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

MISJA NORWESKI- URSZULA ŁYSAKOWSKA
ul. Traktorzystów 12A
41-814 Zabrze
NIP: 5941519004

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2023

Bardzo polecam Ulę. To świetna kobietka i nauczycielka:) Zajęcia obejmują różne formy nauki (quizy, czytanie, słuchanie, dialogi, prace domowe). Ula jest zawsze przygotowana i pełna entuzjazmu.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2023

Bardzo dobrze wspominam lekcje z panią Ulą, wszystko jasno tłumaczone, lekcje ciekawe i przy okazji miło spędzony czas :) Dużo wyniosłam ze wszystkich lekcji, nauka norweskiego była dla mnie bardzo przyjemna i zrozumiała, także polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2022

Najlepsza lektora języka norweskiego ! Ula stawia na indywidualne podejście do ucznia i miła atmosferę ,dzięki czemu współpraca z nią jest czysta przyjemnością ! Jako nauczyciel motywuje i zachęca do pogłębiania wiedzy ! Z całego serca polecam !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2022

Ula to świetna nauczycielka. Stawia na indywidualne podejście do ucznia. Mam porównanie z innymi lektorami języka norweskiego i naprawdę Ula to wyższy poziom;) Dzięki niej zaczęłam wierzyć, że w końcu będę w stanie nauczyć się norweskiego a jestem dość ciężkim i opornym przypadkiem:)
Polecam serdecznie lekcje z Ulą!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2022

Uczę się z Ulą od kilku miesięcy świetna nauczycielka!. Zawsze przygotowana do lekcji, potrafi wytłumaczyć wszystko w przystępny sposób. Lekcje są bardzo ciekawe, czasem nawet nie wiem kiedy mija godzina :). Bez obaw mogę ją polecić każdemu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2022

Lekcje norweskiego z Ulą to czysta przyjemność. Tłumaczy w fachowy, ale przy tym bardzo przystępny sposób. Potrafi świetnie motywować! Polecam z całego serca.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2022

Za tydzień zdaję egzamin Norskprove na poziomie A2/ B1. Cztery miesiące temu zaczęłam się uczyć z Ulą od zera. Myślę że to mówi wszystko o Uli jako nauczycielce norweskiego :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2022

Zajęcia w przyjaznej atmosferze, nastawione na konwersację. Zaangażowanie lektorki maksymalne. Zadania domowe i dodatkowe sprawy załatwiane po za godzinami zajęć. Motywowanie po za zajęciami, aby nie ustać w drodze i nie poddać się. Żałuję tylko, że tak późno trafiłem na tą lektorkę. Do tej pory nie wierzyłem, iż tacy nauczyciele istnieją! Ula wielkie dzięki!!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Zajęcia prowadzone przez Ulę są czystą przyjemnością. Podczas zajęć skupia się szczególnie na potrzebach ucznia. W prosty i zrozumiały sposób potrafi rozwiać wątpliwości. W trakcie zajęć uczeń odczuwa w pełni wykorzystany czas. Pozytywna i uśmiechnięta z szeregiem pomysłów na przeprowadzenie zajęć. Szczerze polecam.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2021

Ula jest fantastyczną nauczycielką, a norweski to jej prawdziwa pasja, którą zaraża swoich uczniów. Każda lekcja jest efektywna, ciekawa i prowadzona w bardzo naturalny sposób, co tworzy luźną atmosferę. Dzięki temu na lekcje chodzi się z przyjemnością, a efekty nauki przychodzą bardzo szybko. Ula kładzie nacisk na wszystkie aspekty nauki języka - mówienie, słuchanie, słownictwo i oczywiście pisanie z gramatyką. Serdecznie polecam zajęcia!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2021

Bardzo polecam Panią Ulę! Zaraziła mnie miłością do norweskiego, nauka z nią to sama przyjemność. Lekcje są ciekawe, Pani Ula ma ogromna wiedzę i dar nauczania + umie motywować co wydaje mi się się szczególnie ważne przy nauce języka! Polecam bez dwóch zdań!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Serdecznie polecam lekcje norweskiego z Panią Ulą! Czas spędzony na nauce języka norweskiego jest samą przyjemnością dzięki niezwykłej uprzejmości i pasji nauczycielki ale również dzięki profesjonalnemu podejściu. Lekcje upływają w miłej i pracowitej atmosferze przez co motywacja do nauki jest ogromna i prędko można zobaczyć efekty spotkań. Zaczęłam naukę 'od zera' i już po krótkim czasie poczułam swobodę w wypowiadaniu się w tym języku na tyle aby rozmawiać z Panią Ulą o dniu w pracy czy o innych aspektach życia codziennego co uważam za wielki sukces :)

avatar
Richi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Szczerze polecam! Pani Ula to świetny nauczyciel przede wszystkim bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Ma dużą wiedzę i profesjonalne podejście do prowadzonych zajęć. Dzięki zajęciom mam okazję rozwinąć umiejętność mówienia i poznać dużo ciekawego slownictwa.

MISJA NORWESKI- URSZULA ŁYSAKOWSKA

Bardzo dziękuję za opinię. Lekcje z tobą to sama przyjemność. Pozdrawiam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.