Urszula Jarczewska

Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online
Brwinów
Podkowa Leśna
Pruszków
Janki
Nadarzyn
Otrębusy
Warszawa (Ursus +5)

Urszula Jarczewska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Urszula Jarczewska

O mnie

Urszula Jarczewska - Trener Języka Angielskiego (Angielski Według Uli)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
.
BEC Business Higher - Cambridge
04.2019
CAE Course - Testing & Foreign Language Services
07.2019
Certificate in Advanced English - Cambridge
Doświadczenie
09.2018 - 06.2019
Smart Teaching (Lecturer of English)

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Ula jest świetną korepetytorką. Dzięki niej lepiej radzę sobie z mówieniem w języku angielskim.
Bardzo lubię zajęcia z Ulą, zawsze chętnie mi pomoże, zwraca uwagę na to co mnie interesuje i co chciałabym powtórzyć. Jest empatyczną i nieoceniającą osobą, przez co nie ma sytuacji żebym się czuła zestresowana. Prowadzi zajęcia z różnymi materiałami, dlatego zawsze jestem miło zaskoczona. . Zawsze mam prace domową, dzięki której utrwalam sobie wcześniejszą lekcje. Naprawdę Uli można zaufać i być pewnym ze po paru miesiącach nauki z nią, nasz angielski będzie na całkowicie innym poziomie.
Ja jestem zadowolonym klientem i cieszę się ze wybrałam tę osobę.

Urszula Jarczewska

Bardzo się cieszę :) dziękuję i działamy dalej :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Szanowni Państwo, z całą odpowiedzialnością polecam Panią Urszulę . To młoda osoba z doskonałym przygotowaniem do nauki innych osób. Mogę śmiało stwierdzić, że jest to człowiek z pasją i wielkim zaangażowaniem, które wypływa z niej organicznie, jakby miała to zapisane w kodzie genetycznym, bo jak wytłumaczyć to, że ta młoda osoba potrafi robić to tak dobrze nie mając za sobą lat nauki uczniów w liceum?! Wielki plus za sumienność i punktualność. Każda lekcja była dopasowana do moich potrzeb. Dużo wyciągnęłam z nauki dzięki determinacji Pani Uli. Dodam jeszcze, że to osoba o dużej kulturze osobistej i bardzo miłym usposobieniu. Każde spotkanie było czystą przyjemnością:-)

Urszula Jarczewska

Bardzo dziękuję za pozytywną i motywującą opinię :)

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2020

Doskonała korepetytorka- trenerka języka angielskiego. Zaangażowana, punktualna, kreatywna. Widać, że dla Pani Urszuli przekazywanie wiedzy jest pasją. Ja nauczyłem się więcej na zajęciach u Pani Urszuli przez 3 miesiące , niż przez cały rok u poprzedniego korepetytora. Jeśli ktoś chce się nauczyć języka angielskiego a nie tracić czas - to tylko Pani Urszula.

Urszula Jarczewska

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię i oczywiście pracujemy dalej :)

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2020

Pani Urszula jest ambitną, zawsze miłą i pogodną osobą oraz profesjonalnym trenerem języka angielskiego, co ma swoje odzwierciedlenie w zajęciach, które prowadzi z kursantami. Potrafi zachęcić do aktywnego udziału w lekcji poprzez niekonwencjonalne podejście do nauki (wymyślanie różnych gier słownych, mających na celu naukę nowych słów, zachęcanie ucznia do przełamania bariery jakim jest mówienie po angielsku poprzez chociażby zrecenzowanie przez kursanta co w danym dniu robił itd.). Pani Ula kładzie nacisk na praktyczną stronę nauki języka angielskiego, co mi osobiście bardzo odpowiada. Podczas zajęć nie ma mozolnego i nudnego siedzenia nad książką. Jestem bardzo zadowolony z tych zajęć i polecam wszystkim spróbować.

Urszula Jarczewska

Bardzo dziękuję za tak pozytywną opinię.
Pozdrawiam, Ula.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2019

Pani Ula jest świetną nauczycielką. Wysoki profesjonalizm i zaangażowanie sprawiają ze ma doskonały kontakt z uczniem, rzetelnie i profesjonalnie przekazuje swoją wiedzę. Cierpliwie tłumaczy wszystkie niejasności i rzeczowo wszystko wyjaśnia, a co najważniejsze córka z ogromną chęcią uczestniczy w zajęciach. Doskonale motywuje do działania i samodzielnej pracy, zawsze uprzejma, pomocna i punktualna. Gorąco wszystkim polecam!!!

Urszula Jarczewska

Bardzo dziękuję za wysoką ocenę i pozytywną opinię.
Pozdrawiam, Ula.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.