Łukasz Szczygło

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Tarnowskie Góry
Kalety
Bytom
Zbrosławice
Gliwice
Zabrze

O mnie

Witam

Z wykształcenia Historyk i nauczyciel Wosu,a także oligofrenopedagog. Udzielam korepetycji z Histori i wosu , opowiadam barwnie i ciekawie ,sam kiedyś byłem w bractwie rycerskim nie lubię gdy historia jest tylko suchym wykładaniem faktów. Historia bez cenzury podana z ostrym sosem (oczywiście biało czerwonym!). Jeśli męcza cie daty nazwiska , nie masz sily to pana z historii napisz do mnie! https://www.facebook.com/%C5%81ukasz-Szc zyg%C5%82o-Korepetycje-1426353840770151/

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2000 - 06.2004
Uniwersytet Śląski
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.