Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kraków

Urszula

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Urszula

O mnie

Jestem magistrem filologii romańskiej, absolwentką UJ oraz studiów podyplomowych przy Katedrze do Badań nad Przekładem i Komunikacją Międzynarodową UNESCO. Mam kilkunastoletnie doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego, zarówno jako nauczyciel prywatny, jak i lektor szkół językowych. Oferuję lekcje i korepetycje na wszystkich poziomach językowych, dla młodzieży i osób dorosłych, odpowiednio zmotywowanych, chętnych do nauki i nie bojących się naukowych wyzwań. Gwarantuję pełen profesjonalizm oraz rzetelność.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1994 - 10.1999
Uniwersytet Jagielloński
filologia romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Bardzo polecam!
Świetny nauczyciel! Dobrze dobrane podręczniki, dodatkowe materiały, zrównoważone lekcje (bardzo dużo rozmów po francusku, ale tematy gramatyczne też są porządnie przerabiane).

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.