Wojciech Jędrzejewski

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Poznań
Swarzędz
Zalasewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Masz problem ze zrozumieniem historii? Nie do końca wiesz jak się zabrać za naukę po zajęciach? Czy może potrzebujesz pomocy w przygotowaniach do matury, albo do egzaminu na studiach? Oferuję profesjonalną pomoc na każdym poziomie edukacji, od podstawowego, aż po studia wyższe.

Potrafię pomóc w KAŻDEJ sytuacji, nawet w tej na pierwszy rzut oka najtrudniejszej. Cechuje mnie przede wszystkim indywidualne podejście do uczniów. Dzięki temu umiem dobrać odpowiednią metodę nauki dla każdej osoby.

Jestem absolwentem studiów historycznych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mam kilkuletnie doświadczenie jako korepetytor. Obecnie jestem w trakcie pisania dysertacji doktorskiej.

Pracowałem z bardzo zróżnicowaną gamą uczniów. Pomagałem uczniom klas podstawowych - dawnych gimnazjów - i  liceów poprawić oceny i przygotować się do kolejnych sprawdzianów. Zawsze udawało się nam osiągnąć zamierzone cele .
Poświęciłem sporo czasu wraz z uczniami przy przygotowaniach do matur . Każdy z moich protegowanych uzyskał dobry wynik , który pozwolił im dostać się na wymarzone przez siebie studia . Spotykałem się także ze studentami , którzy mieli problem ze zdaniem egzaminów na studiach wyższych.  

Dlatego jeśli potrzebujesz pilnej pomocy w nauce historii dla siebie albo dla swojego dziecka, to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam serdecznie!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 06.2015
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Historia
10.2011 - 09.2016
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia klasyczna
10.2015 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Doktor
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2022

Klasa sama w sobie. Nic dodać, nic ująć.
Pan Wojciech pomógł mojemu synowi w bardzo trudnej sytuacji.
Bardzo dziękujemy!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2022

Bardzo Panu dziękujemy za włożoną pracę w edukacje naszej córki, która po spotkaniach z Panem pokochała historię ze wzajemnością.

Polecamy wszystkim

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Genialny korepetytor!
Pan Wojciech przygotowywał mnie do kilku sprawdzianów z historii. Z trójkowicza stałem się najlepszym uczniem w mojej klasie w liceum. Gdybym natrafił na Pana wcześniej to bym próbował swoich sił w olimpiadzie historycznej.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Świetny korepetytor! Pomógł mi w przygotowaniach do egzaminu na studiach. Zdałem na 5.
Polecam!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2021

Polecam wszystkim Pana Wojciecha jako nauczyciela historii. To jest kolejny korepetytor moich synów , którzy są licealistami , ale pierwszy którego polubili od pierwszego spotkania.
Pan Wojtek jest punktualny, nie zdarzyło się , żeby był nieprzygotowany do lekcji , poza tym można na niego liczyć w awaryjnych , pilnych sprawach .
Ponadto jest bardzo sympatyczny, nie stresuje uczniów , ma bardzo dobre podejście i potrafi swoją wiedze przekazać.
Dodam jeszcze, że jeden z moich synów miał historie rozszerzoną a drugi zakres podstawowy , a po poznaniu Pana Wojtka obaj chcą mieć zakres rozszerzony .

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.