Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Dobra
Wołczkowo
Bezrzecze
Dołuje
Mierzyn
Szczecin (I okolice)
Grzepnica
Redlica (I Wąwelnica)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Ula Szczuko

Opis ogłoszenia

Najważniejsze dla mnie jest proste i konkretne wytłumaczenie zagadnienia, chce pokazać, ze wielu rzeczy nie trzeba znać na pamięć o ile się je zrozumie. Na początku zajęć zadaje kilka pytań dotyczących tematu, aby ustalić jak duże są braki z danego zakresu, następnie trochę teorii, opowiadam o danym temacie, a w międzyczasie zadaje pytania, żeby ustalić czy to co powiedziałam jest zrozumiałe dla osoby mnie słuchającej. Później czas na pytania od ucznia. Następnie przechodzimy do zadań ( oczywiście w zależności od zakresu i tematyki schemat zajęć może przebiegać inaczej)

Ukończyłam liceum ogólnokształcące nr 2 w Szczecinie o profilu biologiczno-chemicznym z rozszerzoną matematyką. Aktualnie studiuję farmację ( 1 rok) na PUMie. Pomagałam młodszym kolegom i koleżankom w nauce i to właśnie od nich usłyszałam, że świetnie tłumaczę i nadaję się na korepetytorkę.

Stawka zależy od długości trwania zajęć ( godzina, półtorej godziny itd.) ,pory dnia i lokalizacji, wszystko jest kwestią dogadania się ;)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2017 - 05.2020
II Liceum Ogólnokształcące im. Mieszka I w Szczecinie
biologiczno-chemiczno-matematyczny
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.