Urszula Batorska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kraków (Kraków-Krowodrza)

O mnie

Jestem doświadczonym nauczycielem geografii.Pracuję w jednym z najbardziej renomowanych liceów krakowskich.Od wielu lat pełnię funkcję egzaminatora OKE

Moje lekcje prowadzę w miłej dla ucznia atmosferze;zapewniam wszystkie potrzebne materiały do zajęć.Jeśli chcesz zdać egzamin z geografii powyżej 75 % to gwarantuję Ci sukces pod moimi "skrzydłami". W prosty sposób wytłumaczę Ci wszystkie zawiłości geograficzne.Przekonaj się i przyjdź na lekcję!Przestaniesz się bać matury z geografii!

Od 2020 roku udzielam także lekcji on-line

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.