Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Poznań (Piątkowo +1)
Faktura VAT

Krzysztof

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Krzysztof

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 07.2015
Wyższa Szkołą Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu
Licencjat
Filologia Japońska
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Licencjat
Filologia Angielska
10.2017 - 07.2020
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
Filologia - specjalność Etnolingwistyka z językiem japońskim
10.2018 - 07.2020
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Magister
Filologia Angielska
Kursy i szkolenia
06.2017
Praca z młodzieżą ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi
07.2017
JLPT 日本語能力試験 N3
11.2020
Apple teacher
12.2022
JLPT 日本語能力試験 N2
Doświadczenie
10.2012 - aktualnie
Nauka języków obcych prywatnie
09.2016 - 06.2020
Szkoły Państwowe
09.2018 - aktualnie
Szkoła Języków Obcych
09.2020 - aktualnie
Liceum Ogólnokształcące
02.2021 - aktualnie
Wyższa Szkoła Handlu i Usług w Poznaniu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2023

Każdemu życzę trafić na takiego nauczyciela. Najpierw zapisałam do Krzysztofa swojego syna, wielkiego fana wszystkiego co japońskie. A widząc jego podejście i humor sama postanowiłam przy okazji podszkolić się z angielskiego. Ochów i achów nie będzie końca :) - podziwiam za akcent, wiedzę i zorganizowanie. Dziękuję!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Krzysiek zasługuje na ocenę 6.
Jest genialnym nauczycielem, który doskonale zna się na tym co robi, jest pełen pasji do języka angielskiego i do nauczania. Jego uważność i umiejętność korygowania błędów fonetycznych, gramatycznych czy składniowych, czyni go profesjonalistą w moich oczach.
Materiały, których dostarcza są świetne pod każdym względem, począwszy od tematów, słownictwa i ćwiczeń gramatycznych. Doskonale się z nimi samodzielnie pracuje, nie są przytłaczające. Znaczną część materiałów Krzysztof przygotowuje sam – jego autorskie materiały lubię najbardziej
Ach i jeszcze jedna ważna kwestia, Krzysztof ma świetne poczucie humoru, lekcje z nim to nauka i relaks w jednym.

avatar
Iza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2022

Z Krzysztofem ucze sie od niedawna.
Od 15 lat mieszkam w UK i z tego powodu zaden nauczyciel nie chcial podjac sie podjacv korekty jezyka tlumaczac ze moj angielski jest na b.dobrym poziomie.
Krzysiek b.szybko wylapal bledy i dostrzegl moje slabe strony. Kazda lekcja jest dostosowana do moich potrzeb i wymagan.
Krzysiek chce i lubi uczyc, czas zajec nigdy sie nie dluzy, poniewaz Krzysztof umiejetnie potrafi zainteresowac tematem wykorzystujac swoje rozlegle zainteresowania.
Krzysiek jest nauczycielem z pasja, a takich dzis brakuje dlatego bardzo polecam lekcje ktore prowadzi.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2022

Polecam Krzysztofa jako nauczyciela angielskiego każdemu, kto szuka profesjonalnych zajęć. Zawsze jest świetnie przygotowany i udostępnia wiele materiałów, które pozwalają lepiej zrozumieć dany temat. Ma on dużą wiedzę, a lekcje prowadzone są w sposób atrakcyjny.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Angielski z Krzysztofem to bardzo konkretne i rzetelne przygotowane zajęcia.
Są doskonałą opcją dla wzrokowców, ponieważ lekcje opierają się głównie na pracy na dokumencie i poprawnych zapisach lektora, które wykonuje w mgnieniu oka podczas zajęć. Krzysiek również uczy poprawnej wymowy oraz zaznajamia z programem do samodzielnej nauki tejże niełatwej umiejętności.
Zajęcia prowadzone są prawie w całości w języku angielskim.
Treści niezrozumiałe dla ucznia potrafi w prosty i przystępny sposób przekazać, wytłumaczyć.
Krzysztof to osoba, która uwielbia bawić się językiem, przez co zaciekawia nim na każdym kroku.
Każda minuta zajęć jest wykorzystywana maksymalnie.
Z całego serca polecam naukę języków obcych z Krzysztofem! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2021

Z Panem Krzysztofem uczę się Japońskiego od kilku miesięcy. Lekcje z Nim są za każdym razem wspaniałe i bardzo ciekawe, Pan Krzysztof jest zawsze świetnie przygotowany i ma dużo ciekawostek dotyczących Japonii. Stosuje różne metody nauki aplikacje na telefon, fiszki internetowe i inne rzeczy tego typu. Podsumowując Pan Krzysztof jest niesamowitym nauczycielem z ogromną wiedzą. Serdecznie polecam lekcje z Panem Krzysztofem dla wszystkich którzy chcą zacząć przygodę z Japońskim oraz tym którzy chcą poszerzać swoje umiejętności języka Japońskiego.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2021

Polecam ze względu na merytoryczność zajęć, szeroką wiedzę lingwistyczną i nieczęstą umiejętność przekazania trudnych treści w zrozumiały sposób. Każda minuta lekcji wykorzystana jest na maxa, zadania domowe dobrane w punkt, słownictwo zawsze podsumowane przy pomocy ciekawych narzędzi. Prawdziwe zaangażowanie, ujmująca osobowość i jedyny nauczyciel angielskiego na mojej drodze, który wyszedł naprzeciw moim oczekiwaniom.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2021

Krzysztof zawsze jest do lekcji przygotowany i ma na nią pomysł. Opiera się na różnorodnych materiałach, również autorskich, które są przejrzyste i pomocne w zrozumieniu zasad gramatyki, rekomenduje ciekawe narzędzia do nauki samodzielnej. Cenię podejście jakie reprezentuje - profesjonalne, przyjazne i uczciwe względem ucznia.

avatar
Roma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2021

Lekcje z Krzysiem to sama przyjemność! Przygotowuje i udostępnia wiele materiałów do nauki. Wyszukuje różnorodne informację pod temat lekcji, dzięki czemu można poznać wiele ciekawostek ze świata. Dodatkowo wykorzystuje wszelkie dostępne źródła jak np. aplikacje na telefon, aby jak najbardziej urozmaicić zajęcia.
Zawsze dużo śmiechu, a przy tym góra zdobytej wiedzy!
Jak najbardziej polecam!

avatar
Remigiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2021

Korki z Panem Krzysztofem pozwoliły mi polubic angielski. Przełamałem opór przed mówieniem i nienawiść do gramatyki. Serdecznie polecam. Tylko dzięki niemu skończyłem lektorat na studiach z oceną pozytywną.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2021

Krzysztof to najlepszy nauczyciel z jakim miałam okazję współpracować. Zawsze przygotowany do zajęć, tworzył swoje własne materiały, które zaskakiwały mnie za każdym razem. Dodatkowo ma bardzo ładny akcent i dużo nauczyłam się w kwestii poprawnej wymowy. Udało mi się również po latach przełamać barierę językową, za co jestem dozgonnie wdzięczna!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Zajęcia z p. Krzysztofem okazały się strzałem w dziesiątkę. Współpracujemy już od 1,5 roku i widzę u siebie fenomenalne rezultaty. Coraz więcej rozumiem, coraz więcej sam mówię, a to wszystko zasługa świetnie przygotowanych zajęć.
Pan Krzysztof tworzy wiele swoich autorskich materiałów, które otrzymuję w ramach zajęć. Zajęcia są prowadzone prawie wyłącznie w języku angielskim. Po lekcjach otrzymuję Quizlety i listy słownictwa, które przerobiliśmy na zajęciach. Chociaż jest bezstresowo, to i tak czuję się świetnie zmotywowany zachęceniami ze strony lektora.
Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.