Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Siedlce
Mińsk Mazowiecki
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Radom
Piaseczno

Umer Hayat

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/549 opinii
Dla użytkownika Umer Hayat

O mnie

My name is Umer, and I am a business English coach from Poland. My Bespoke lessons are created to suit your interests and objectives. I spend numerous hours researching new topics and developing engaging lesson plans for my students. I have extensive business and teaching experience as an executive coach and consultant. Over the last decade, I’ve taught hundreds of managers, entrepreneurs, and students to speak business fluently. My classes include all the fundamental components of business English, such as meetings, business networking, job interview preparation, project management, and much more.I impart information to the students via lectures, assigned readings, audio/visual presentations, demonstrations, role-playing, and other means. I encourage critical thinking and lively discussion by asking students to respond to challenging questions and guiding the conversation to a logical conclusion.I am a dependable, conscientious, and dedicated individual. I accept all customs, values, and traditions because I am open-minded. I am patient and kind and enjoy working with pupils to solve problems in a loving and supportive manner. In my teaching approaches, I attempt to be prompt and efficient. I also like to maintain a friendly demeanor. I don’t want my students to think I’m judging or criticizing them; instead, I want them to think I’m encouraging and helpful.I am excited to teach you how to enhance your business English to get that promotion you’ve always wanted or apply for a job at an international firm. So if you want to excel in business English, I am your perfect coach. Thank you for reading this message, and I hope to see you in one of my classes.

Prezentacja video

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
02.2004 - 05.2006
Preston University
Magister
MBA ( Marketing & Finance )
Kursy i szkolenia
09.2022
TEFL/TESOL
Doświadczenie
02.2013 - aktualnie
e-korepetycje.net

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 49
avatar
Adam Dorosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Umar Hayat jest wybitnym trenerem biznesu. Jego wiedza w zakresie umiejętności prezentacji i przygotowań do rozmowy kwalifikacyjnej była nieoceniona. Indywidualne podejście Umara i umiejętność upraszczania złożonych koncepcji sprawiają, że nauka jest łatwa. Jego spostrzeżenia i informacje zwrotne zmieniły moje prezentacje, poprawiając moje opowiadanie i prezentację. Podczas rozmów kwalifikacyjnych jego wskazówki były wyjątkowe, pomagając mi podkreślić moje mocne strony i poprawić ogólną wydajność. Gorąco polecam Umara jako coacha każdemu, kto chce podnieść swoje umiejętności zawodowe.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2022

Super nauczyciel, zawsze jest wesoło, ma dużo do mnie cierpliwości, startuję z A2 ale Umer potrafi mówić tak abym wszystko zrozumiała, super są podsumowania na końcu lekcji dzięki którym wiem co źle zrobiłam. Bardzo polecam :)

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2022

Jestem bardzo zadowolony z lekcji, myślę, że lepiej nie mogłem trafić. Umer jest zawsze przygotowany do zajęć a jego profesjonalne i indywidualne podejście do ucznia sprawia, że nauka jest przyjemnością. Lekcje prowadzone całościowo w języku angielskim, pozwalają przyzwyczaić się do mówienia po angielsku czego bardzo mi brakowało. Zaangażowanie i cierpliwość Umera, zachęcają do dalszej nauki.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2021

Lekcje z Umerem stoją zawsze na wysokim poziomie. Jest świetnie przygotowany do zajęć, otwarty na sugestie dotyczące omawianego materiału. Umer jest bardzo komunikatywną osobą, dlatego z przyjemnością uczęszczam na zajęcia. Co najważniejsze, po półroczu wspólnych zajęć, odnoszę wrażenie, że przełamałem barierę językową, z którą zmagałem się od dłuższego czasu.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Hi, I’ve been learning English with Umer for 3 months already and I’m more than happy to have an opportunity of studying with such professional teacher. Umer is always perfectly prepared for the lesson, provides a very useful materials, exercises, audios of both the general and business language before each lesson. The course is designed in details and I must admit that is in line with my needs and expectations. Umer is not only a professional teacher but also a highly qualified mentor encouraging me to study harder and giving very helpful advices related to both my professional and private life. I strongly recommend classes with Umer as this is the only way to improve your English skills.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2021

Lekcje z Umerem to strzał w dziesiątkę. Umer jest punktualny, zawsze przygotowany do zajęć, jest wyrozumiały, cierpliwy, zajęcia i konwersacje prowadzi ciekawie i z pomysłem, a treści są dopasowane do indywidualnych wymagań i potrzeb kursanta. Umer jest osobą otwartą o wysokiej kulturze osobistej, pozytywnie nastawioną do osób początkujących jak i bardziej zaawansowanych, co bardzo ułatwia „rozgadanie się”. Polecam każdemu!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Jeśli szukasz bardzo dobrego nauczyciela który sprawi, że nauka nie będzie przykrym obowiązkiem to zajęcia z Umerem będą dobrym wyborem.
Zajęcia są prowadzone z dużym zaangażowaniem ze strony nauczyciela (przygotowanie materiałów, odpowiednie tempo pracy itd.) Jeśli chcesz nie tylko czytać ale też mówić używając języka angielskiego polecam zajęcia z Umerem.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2020

I highly recommend classes with Umer Hayat.
Umer delivers services that, I must admit as the practicing attorney, are comprehensive, efficient, diverse, and at the top of it, personalized to my needs.
Umer is a real professional and each lesson is valuable experience!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2019

Super nauczyciel! Bardzo pozytywnie nastawiony do ucznia i zawsze przygotowany do zajęć. Lekcje porowadzone są w ciekawy sposób. Bardzo duża wiedza. Zdecydowanie polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2019

Jako nauczyciel języka angielskiego w młodszych grupach wiekowych, potrzebowałam wsparcia w celu przekwalifikowania się w stronę języka prawa i biznesu. Z pewnością wyzwaniem dla Pana Umera było podjęcie się pracy z nauczycielem języków obcych z wieloletnim stażem i przyzwyczajeniami belfra. Ku mojemu zaskoczeniu lektor bez problemu odnalazł się w tak nietypowej sytuacji. Już po pierwszych zajęciach bardzo wysoko oceniłam jego profesjonalizm w kontakcie z uczniem oraz kompetencje nauczyciela języka obcego (posiadaną wiedzę i umiejętność jej przekazania). Szczerze polecam!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2018

Umer wspiera mnie w obszarze Business English. Doceniam, że zajęcia są dopasowane do mojej specjalizacji, a tematy odnoszą się do współczesnych trendów i bieżącej problematyki. Umer jest nie tylko świetnym nauczycielem, ale również bardzo dobrym partnerem do rozmów o marketingu, szeroko pojętym biznesie i leadership. Polecam każdemu managerowi, który doceni, że w trakcie nauki języka angielskiego może także umacniać swoją wiedzę zawodową.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2018

Zdecydowanie polecam zajęcia z Umerem. Lekcje są ciekawe, różnorodne, nakierowane na rozwój wszystkich niezbędnych kompetencji językowych i odpowiednio dostosowane do poziomu językowego ucznia. Jako nauczyciel, Umer wyróżnia się wysoce profesjonalnym podejściem do swojej profesji oraz, zachęcającym do nauki, entuzjazmem..

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Jeżeli szukasz, naprawdę dobrego nauczyciela języka angielskiego to idealnie trafiłeś. Umer to profesjonalista w całym znaczeniu tego słowa. Jest zawsze perfekcyjnie przygotowany do zajęć, które opracowuje indywidualnie z lekcji na lekcje. Jak mało kto, potrafi w przejrzysty sposób wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia gramatyczne. Uczęszczając na zajęcia do Umera, po prostu zdobywasz wiedzę. Lekcje mijają w bardzo szybkim tempie, a wiedza pozostaje w głowie. Materiały są dobierane w taki sposób, aby zajęcia były interesujące, a poziom odpowiedni. Nie wątpliwym atutem, jest również to, że jego doświadczenie pozwala na swobodne prowadzenie zajęć nie tylko o profilu ogólnym, ale również biznesowym.
Na tych zajęciach czujesz się tak, jakbyś był w innym kraju gdzie po prostu, komunikujesz się po angielsku.
Jeżeli chcesz przełamać barierę mówienia, chcesz mówić pewniej, podszkolić gramatykę, przejść na wyższy poziom to wybór tego lektora będzie najlepszym rozwiązaniem, jakie mógłbyś sobie wymarzyć.
Szczerze polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Umer to bardzo dobry nauczyciel. Elokwencja, bogate słownictwo, piękna wymowa u Umera to godny naśladowania wzór dla uczniów, jak prawidłowo i ładnie mówić w języku angielskim. Umer jest zawsze dobrze przygotowany do lekcji, a jego lekcje są ciekawe i urozmaicone. Zawsze jasno potrafi wytłumaczyć nowe słowa, a następnie celem wzbogacenia słownictwa, wprowadza je do regularnej konwersacji na dalszy lekcjach. Ponadto, z uwagi na ogromną kulturę osobistą i sympatyczną osobowość, lekcje z Umerem są dużą przyjemnością. Polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2018

Umer jest wyjątkowym i profesjonalnym nauczycielem. To osoba, która potrafi zmotywować do systematycznej nauki. Zajęcia są nieszablonowe i przygotowane zawsze z myślą o indywidualnych potrzebach. Ich tempo dostosowane jest do postępów w nauce. Unikalne podejście Umera do ucznia sprawia, że na lekcje przychodzi się z prawdziwą przyjemnością. A co najważniejsze z każdym spotkaniem poszerza się słownictwo i zwiększa umiejęctności niezbędne w posługiwaniu się językiem angielskim zarówno biznesowym, jak i w rozmowie na co dzień. Umer przełamuje z ławością barierę mówienia i sprawia, że nabiera się większej pewności siebie. Polecam naukę u Umera wszystkim, którzy szukają profesjonalnego podejścia do ucznia.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2018

Umer jest profesjonalnym, rzeczowym nauczycielem. Indywidualnie przygotowuje program nauki języka angielskiego dla uczniów, dostosowany do ich aktualnych potrzeb. Umer jest zaangażowanym, ale też cierpliwym nauczycielem. Spośród wszystkich moich prób nauki języka angielskiego obecna praca jest najbardziej efektywna. Na uwagę zasługuje wysoka kultura osobista lektora. Szczerze polecam!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Umerem. Jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć, wykorzystuje ciekawe, dopasowane do słuchacza materiały. Polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2017

Jestem bardzo zbudowany i zadowolony z jakości nauczania Umera, różnorodności materiałów, tempa zajęć oraz motywowania, także do pracy własnej poprzez subtelny, ale skuteczny mechanizm werfyikacji pozyskiwanej wiedzy. Widzę pełne profesjonalizmu podejście do zajęć, przygotowanie oraz dostrzeganie moich indywidualnych potrzeb w nauce. Oczekiwałem dużo przed rozpoczęciem współpracy, a dostaję jeszcze więcej. Z czystym sumieniem rekomenduję Umera jako oddanego i skutecznego nauczyciela.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2017

Jeżeli ciągle uczysz się angielskiego i stoisz w miejscu, a Twój lektor bez zaangażowania podchodzi do zajęć, to polecam Ci Umera. Już pierwsze wrażenie bardzo dobre - formularz, który określa Twoje cele, zainteresowania oraz rozmowa wstępna. To wszystko jako punkt wyjścia. Później jest jeszcze lepiej - przygotowanie Umera do każdych zajęć oceniam na 6, zaangażowanie na 200%. Dodatkowo bardzo dobrze dobiera materiały artykuły, ćwiczenia, pliki audio. Zajęcia są bardzo intensywne - nie tracisz nawet minuty. Zdecydowanie polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2017

Umer jest bardzo dobrym nauczycielem języka angielskiego, jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć, jest cierpliwy, sumienny, wszystko dobrze tłumaczy. Zajęcia są bardzo dobrze przygotowane, teksty do przeczytania i omówienia na zajęciach są zróżnicowane a przez to ciekawe.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2017

Umer jest zawsze przygotowany do zajęć, materiały proponowane przez niego są ciekawe i na różne tematy. Umer jest profesjonalnym i kompetentnym nauczycielem. Gorąco polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2017

Umer to wspaniały nauczyciel. Cierpliwy, otwarty zawsze świetnie przygotowany do lekcji. Umer świetnie dopasowuje poziom zajęć do umiejętności ucznia, każda lekcja to nauka w bardzo miłym towarzystwie. Elastyczny jeśli chodzi o zmiany terminów zajęć, świetna lokalizacja - to wszystko za bardzo przystępną cenę polecam z czystym sumieniem!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2017

Umer jest godnym polecenia nauczycielem języka angielskiego. Według mnie Jego największymi zaletami są: cierpliwość, serdeczność, otwartość, "dobre podejście do ucznia", elastyczność w przypadku konieczności zmiany harmonogramu zajęć. Jest zawsze uśmiechnięty i bardzo pogodny co bardzo pozytywnie wpływa na zaangażowanie, zwiększa chęci do nauki co ostatecznie znajduje odzwierciedlenie w progresie. Oferuje dobre i ciekawe a jednocześnie zróżnicowane materiały dydaktyczne. Dostosowuje się do potrzeb szkoleniowych (np. w tych 3 semestrach chcę skupić się na mówieniu w sensie ogólnym, natomiast następne dwa miesiące chcę podszkolić słownictwo z dziedziny bankowości, prawa).

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2016

Umer jest profesjonalnym, kompetentnym, rzeczowym i sumiennym nauczycielem. Wyraźne postępy w nauce języka angielskiego zauważyłem już po kilku spotkaniach. Umer jest zawsze świetnie przygotowany, a prowadzone przez niego zajęcia są idywidualnie dostosowane do moich potrzeb i nie opiewają w rutynę. Szczerze polecam!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2016

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Umerem (mam za sobą kurs w szkole językowej oraz próbę nauki z innym lektorem - bez efektów). Umer to wysokiej klasy specjalista! Biznesowo niezawodny! Z dużym doświadczeniem w kontaktach interpersonalnych. Oprócz ciekawych lekcji daje dużo wskazówek np. w jaki sposób się zachowywać podczas rozmów kwalifikacyjnych. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Serdecznie zachęcam i szczerze polecam lekcje angielskiego, które prowadzi Umer. Profesjonalne przygotowanie, dostosowanie się do potrzeb ucznia. Po kilku miesiącach pracy moje umiejętności językowe wzrosły,a przede wszystkim nie boję się mówić. Warto!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2016

Lekcje z Umerem oceniam bardzo dobrze. Metodologia nauki sprzyja szybkiej poprawie poziomu angielskiego (powtórki, prace domowe, poprawianie błędów, ciekawe materiały). Umer jest profesjonalistą i jak dotąd, moim najlepszym nauczycielem angielskiego. Polecam - warto!!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2016

Zdecydowanie polecam lekcje z Umerem. Umer jest zawsze punktualny, przygotowany do zajęć, prowadzi je ciekawie, zwraca uwagę na błędy, poprawia i robi powtórki, co pozwala na szybką naukę i utrwalenie materiału. Świetny nauczyciel.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2016

Zgodnie z po niższym cytatem: "Ja jako nauczyciel nie poszerzam ludzkich umysłów, ja je przebudzam." (Robert Frost) wspaniały nauczyciel. Polecam gorąco!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2016

Gorąco polecam,
bardzo miła atmosfera poparta dużymi zdolnościami korepetytorskimi. Ciekawa metodyka pracy, nastawiona głównie na praktyczną znajomość języka. Sam prowadzący, zawsze doskonale przygotowany, dopasowujący poziom i zakres zajęć do indywidualnych możliwości ucznia. Jeszcze raz polecam !!!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Polecam! Umer jest zawsze świetnie przygotowany do zajęć i dysponuje bardzo ciekawymi materiałami, które ułatwiają zapoznanie się ze słownictwem z zakresu języka biznesowego i prawniczego.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2016

Wystawiam bardzo dobrą opinię Umerowi, do którego uczęszczam na naukę języka angielskiego. Potwierdzam bardzo dobre przygotowanie do zajęć oraz ciekawe materiały dla ucznia uwzględniające zarówno gramatykę, jak i specjalistyczną tematykę. Umer kładzie nacisk także na mówienie oraz pisanie, co jest również bardzo przydatne w pracy zawodowej.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2016

Umer jest zawsze przygotowany do zajęć. Materiały są ciekawe i dotyczą różnych sfer życia. Nacisk kładziony jest na naukę mówienia, choć wprowadzane są także elementy gramatyki i wypowiedzi pisemnych. Umer jest kulturalnym i sympatycznym człowiekiem. Polecam

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2016

Chodzę na zajęcia do Umera od miesiąca i jestem bardzo zadowolona. Lektor jest zawsze super przygotowany, materiały są doskonale dopasowane do potrzeb ucznia oraz inspirujące i ciekawe. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam bo warto.

avatar
Bartłomiej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2016

Szczerze polecam! Pełen profesjonalizm. Bardzo ciekawe zajęcia. Zajęcia dostosowane w pełni do potrzeb ucznia. Mnóstwo ciekawych materiałów. Warto.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2015

Umer to korepetytor z pasją. Jest zawsze przygotowany do zajęć, posiada świetne materiały, potrafi dostosować się do preferencji i wymagań ucznia. Tłumaczy w sposób prosty i zrozumiały. Zdecydowanie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2015

Znalazłem osobę, której pasją jest uczenie innych angielskiego, dlatego jest w tym tak dobry. Lekcje przygotowywane są indywidualnie na bazie oczekiwań i poziomu ucznia. Wspólnie określany jest cel nauki oraz droga dojścia. To właśnie dzięki temu każdego dnia przekonuję się, że świat staje się dla mnie coraz bardziej dostępny. Zacząłem pisać, rozmawiać ze znajomymi po angielsku, zwracam uwagę na oferty i materiały po angielsku, uaktualniłem moje CV po anielsku :). Wszystko z pomocą i wsparciem Umera, dlatego jeśli zależy Ci i chcesz się nauczyć angielskiego, polecam Umera!!!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2015

Z Umerem uczę się od kilku miesięcy. Uważam, że jest bardzo dobrym nauczycielem i profesjonalnie podchodzi do zajęć. Zajęcia są zawsze ciekawe, różnorodne, prowadzone w przyjaznej atmosferze i dostosowane do predyspozycji i zainteresowań. Nauka z Umerem staje się przyjemnością.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2015

Bardzo pozytywny człowiek i świetny korepetytor! Zawsze zadowolony i odpowiednio przygotowany do zajęć. Wszystko "szyje na miarę", dopasowuje poziom, podejście i system działania do potrzeb ucznia. Do tego ta cena, naprawdę polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2015

Gorąco polecam !!!
Konwersacje w jęz. ang. były dla mnie stresującym doświadczeniem.
Po lekcjach z p. Umerem przełamałam tę barierę. Kładzie duży nacisk na wymowę, czego mi brakowało u innych lektorów. Zajęcia przygotowuje indywidualnie pod ucznia, zadaje prace domowe, a potem je solidnie sprawdza. Swoim zaangażowaniem w wykonywaną pracę motywuje ucznia do nauki.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2015

Profesjonalny lektor, zawsze doskonale przygotowany na zajęcia, kótre prowadzone są w miłej i przyjaznej atomsferze. Dzięki różnym formą ćwiczeń zajęcia są ciekawę i uczą myślenia. Gorąco polecam!!!

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2015

Bardzo pozytywne doświadczenie, pełen profesjonailizm. Indiwitalne podejście do ucznia. Dostałem plan oraz informacje jak mogę poprawić swój angielski. Polecam serdecznie

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2015

Prawdopodobnie najlepszy lektor na którego trafiłem - a miałem już kilku :) Świetnie przygotowane i dobrane pod poziom ucznia materiały, ciekawe lekcje, świetna komunikacja. Polecam!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2015

Pełny profesjonalizm, polecam serdecznie. Zajęcia dobrze przygotowane i ciekawie prowadzone. Do tego bardzo sympatyczny człowiek!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

W pełni rekomenduję Pana Umera jako nauczyciela wszystkim, którzy chcą przełamać barierę językową. Lekcje przez niego prowadzone są bardzo dobrze zorganizowane, czas wykorzystany jest efektywnie, niewątpliwym plusem jest też indywidualne podejście do ucznia.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

Bardzo dobry nauczyciel. Wykonuje swoją pracę solidnie i dokładnie. Zawsze przygotowuje się do zajęć aby bez marnowania czasu przejść do nauki. Zdecydowanie poprawił moje umiejętności posługiwania się językiem angielskim zarówno w piśmie jak i w mowie.

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

Zajęcia dostosowane do oczekiwań ucznia i możliwości. Lektor bardzo zaangażowany. Podczas zajęć wykorzystuje różne metody pozwalające ćwiczyć wymowę, rozumienie tekstu pisanego i mówionego oraz przełamujące barierę przed mówieniem. Dla mnie osobiście najważniejsza jest konieczność porozumiewania się tylko w j. angielskim. polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2015

Bardzo zaangażowany i zawsze przygotowany do zajęć lektor. Wykorzystuje na zajęciach ciekawe, wymagające materiały, jest otwarty na sugestie i preferencje ucznia.
Uczęszczam na zajęcia od kilku miesięcy i mogę szczerze Pana Umera polecić.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2015

Umer ma doskonałe podejście do swojego ucznia. Potrafi dostosować poziom dyskusji do wiedzy klienta. Zmusza Cię do myślenia i mówienia, gdyż nie rozmawiacie po polsku. Po około 2 miesiącach moje umiejętności językowe wzrosły o około 80%, przede wszystkim nie boję się mówić, polepszył mi się akcent, poznałam wiele nowych słówek, konstrukcji gramatycznych. Jak najbardziej polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.