Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
 
Online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Rachunkowość50 - 100 / 60 min

Remigiusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Od podstaw po tajnik, solidnie i profesjonalnie : finanse, rachunkowość wszelka, mikro i makroekonomia, biznesplany, analiza ekonomiczna, organizacja produkcji Także exel w praktyce Przygotowuję do egzaminów na doradcę podatkowego, certyfikatu prowadzenia ksiąg rachnkowych, biegłego rewidenta, *msr/mssf, badania sprawozdań finansowych, także EXEL-dowolnie *737-166-303

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
OLA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
17 kwietnia 2015

Stary, nadety bufon , za prace z finansow 15 stron dodam, ow Pan zazyczyl sobie od 800 zl w gore! gdzie cena na rynku to okolo 300zl, watpliwe aby ten czlowiek mial jakiekolwiek wyksztalcenie poczynajac od matury, kiedy to w jednym zdaniu robi 3 karygodne bledy ortograficzne, po zasugerowaniu Panu Remkowi, ze chyba cos tutaj jest nie tak, odpisa mi w bardzo wulgarny i prostacki sposob. Podsumowujac to naciagac i nieudolny oszust. OMIJAC Z DALEKA!

Remigiusz

Dziś zobaczyłem tę opinię . O jeden most za daleko, a właściwie o jedno słowo a kolokwializując
o " psi pazur" jest ta opinia nie do przyjęcia.
Wytoczę Ci sprawę karną i cywilną i prosze nic tutaj nie pisz każde zapis będzie wnioskiem dowodowym w sprawie
Pozdrawiam i życze powodzenia

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.