Bartłomiej Dudziak

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Sopot
Iława
Gdańsk
Ostróda
Lubawa
Działdowo
Tczew

Bartłomiej Dudziak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Bartłomiej Dudziak

O mnie

Udzielam korepetycji z fizyki na poziomie liceum w zakresie podstawowym, rozszerzonym razem z przygotowaniem do matury, jak i dla studentów I roku.Posiadam doświadczenie 3 lat udzielania lekcji z tego przedmiotu, dzięki czemu potrafię zrozumiale tłumaczyć zagadnienia, oraz po prostu lubię tłumaczyć fizykę, więc mogę zapewnić lekcje w miłej atmosferze.Co ciekawe ja sam w I klasie liceum miałem… zagrożenie z fizyki… po czym skończyłem liceum z oceną 6 i najlepszą maturą w szkole. Ale właśnie z tego powodu rozumiem uczniów i studentów, którzy mają problem z tego przedmiotu i potrafię im lepiej pomóc.Podczas lekcji będę Cię uczył zrozumienia danego zagadnienia, a nie tylko zakucia schematu, abyś potrafił później sam rozwiązywać problemy.Co więcej, nie będę tylko uczył fizyki ale też NAUCZĘ CIĘ UCZYĆ SIĘ FIZYKI.Oprócz fizyki, udzielam również korepetycji z matematyki.

Podkreślam jednak, że czuję się pewnie na poziomie liceum w zakresie podstawowym ale bez problemy przygotuję do matematyki w zakresie podstawowym.Dodatkowo posiadany przeze mnie sprzęt:

- tablet graficzny Huion H1161

- mikrofon Behringer C - 1U

- internet powyżej 40 Mbps

pozwalają na komfortowe prowadzenie lekcji online.Tak więc, czy potrzebujesz szybkiej pomocy przy nauce przed nadchodzącym sprawdzianem lub kolokwium, czy poszukujesz kogoś kto pomoże Ci się przygotować do matury, zapraszam do kontaktu! :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 04.2016
Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Iławie
Profil matematyczno-fizyczny
09.2016 - 02.2022
Politechnika Gdańska
Inżynier
Mechatronika
02.2022 - aktualnie
Politechnika Gdańska
Automatyka, Cybernetyka i Robotyka
Kursy i szkolenia
04.2015
Kurs Przewodnikowski ZHP
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2023

Dzisiaj tj. 25.01.2023 zdałem dzięki niemu zdałem poprawę kolokwium nktóre było dla mnie czarną magią. Wytłumaczył mi szlaczki i kropki zwane fizyką w przyjazny sposób oraz zachęcił do fizyki. Już nie jest to czarna magia, a logiczna i fajna dziedzina. Jeszcze raz dziękuję !

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2022

Naszą współpracę zaczęliśmy pół roku przed maturami. Mój poziom wiedzy z fizyki był na tamten moment żałosny, więc tak naprawdę zaczynaliśmy od zera. W sześć miesięcy przerobiliśmy praktycznie cały materiał z fizyki do matury, co zaowocowało wynikiem 78% z matury rozszerzonej z fizyki i dostaniem się na Politechnikę Gdańską. Lekcje są prowadzone na bardzo dobrym poziomie.Pan Bartłomiej zawsze znajdzie sposób na przekazanie wiedzy, która może wydawać się trudna lub "nielogiczna". Gorąco polecam tego korepetytora.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2022

Lekcje fizyki rozszerzonej umożliwiły mi zdobycie 6 na koniec roku.
Pan Bartłomiej w sposób prosty i profesjonalny tłumaczy zagadnienia z tego przedmiotu. Przede mną 3 rok nauki z Panem, także jest bardzo dobrze.
Serdecznie polecam, ciężko znaleźć lepszego nauczyciela.

avatar
Natasza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Lekcje prowadzone profesjonalnie. Tłumaczenie Pana Bartka bardzo zrozumiałe. Polecam

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Korepetycje prowadzone w świetny sposób, bardzo dobre logiczne tłumaczenie.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2021

Z czystym sumieniem polecam tego korepetytora, początkowo przeraziła mnie perspektywa pracy zdalnej ale nowoczesne podejście i otwarta na nowe technologie głowa Bartka sprawiła że zajęcia w tej formie były wyjątkowo przyjemne i wygodne. Jako osoba z brakiem elementarnej wiedzy zacząłem naukę praktycznie od zera i mature zdałem na wynik pozwalający dostać mi się na wybrany kierunekm

avatar
Nina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2021

Super zajęcia, miły prowadzący. Wszystko dokładnie wytłumaczone i zrozumiałe.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2021

Zajęcia są świetnie prowadzone. Bartek jasno i zrozumiale tłumaczy. Nie każe uczyć się wzorów na pamięć tylko wszystko objaśnia. Dzięki zajęciom z nim moje oceny znacznie się poprawiły.

avatar
nixon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2021

Bartek jest bardzo dobrym korepetytorem, tłumaczy jasno i logicznie, pokazuje jak nie wkuwać na pamięć i logicznie objaśnia wszystkie wzory oraz zagadnienia. Dzięki niemu z zagrożenia z fizyki w tamtym roku dziś na świadectwie mam 3, tak samo z matematyką.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2021

Świetny sposób prowadzenia lekcji oraz tłumaczenia materiału w niezwykle przejrzysty i prosty sposób. Lekcje z Bartkiem pozwoliły mi nadrobić cały materiał z zakresu fizyki licealnej i efektywnie przygotować się do matury. Jak najbardziej polecam.

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Bardzo dobre tłumaczenie. Wszystko jasne i zrozumiałe.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2020

Z Bartkiem skontaktowałem się na kilka dni przed 2 terminem egzaminu z fizyki. Rozwiązał 6 super trudnych zadań które kwalifikują studenta do dopuszczenia do egzaminu. Wytłumaczył mi wszystko od A do Z, jeśli czegoś nie wiedziałem to mogłem liczyć na Bartka który na spokojnie wyjaśnił i rozpisał każde zagadnienie, którego dotyczyło zadanie. Bartek ma ogromną wiedzę jak i bardzo dobre podejście do ucznia. Zawsze traktuje ucznia indywidualnie oraz wyjątkowo. Zawsze można na niego liczyć, czy to pisząc przez telefon bądź przez inne komunikatory. (np. skype). Wspaniały nauczyciel, pełny cierpliwości oraz zrozumienia. Nie krytykuje jeśłi czegoś się nie rozumie (on to wyjaśnia w najprostszy możliwy sosób.
Super korepetytyor. Mogę z całego serca polecić pomoc/współprace z Bartkiem

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2020

Zadzwoniłem do Bartka w sprawie poprawki z matematyki do której miałem tydzień czasu i nie dość ze udało mi się ja zaliczyć bez problemu to do tego Bartek jest fantastyczna osoba z poczuciem humoru a do tego bardzo wyrozumiały.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Przed korepetycjami kompletnie nie rozumiałem bryły sztywnej, elektrostatyki oraz magnetyzmu. Bartek wytłumaczył mi te działy bardzo dobrze, co pozwoliło mi napisać maturę na 67% i dostać się na studia takie, jakie chciałem. Jestem pewien, że gdybym z Bartkiem przerobił cały materiał z liceum napisałbym maturę na około 80-90% albo więcej.
Warto jeszcze zaznaczyć, Bartek jest spoko, lekcje przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze. Po lekcjach można pogadać z nim na wiele różnych tematów.
Polecam tego korepetytora i nie mam żadnych zastrzeżeń.
No i dziękuje za dobre nauczanie!!!

avatar
Bartek dworusek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Napisałem 4 dni przed egzaminem z fizyki do Bartka. Nie dość, że zrobił naprawdę trudne zadania bardzo dobrze, to jeszcze naprawdę świetnie wytłumaczył mi je od podstaw, dzięki temu zdałem egzamin.
Cierpliwy, konsekwentny, i bardzo mi się podobało jak tłumacząc coś dążył do wzbudzenia we mnie: "NO TAK, TO PRZECIEŻ JEST TO" rozkładając zadanie na czynniki pierwsze.
Poza tym bardzo spoko i luźny gość, na messenger też bardzo dużo mi pomógł poza godzinami spotkań.

Chyba najważniejszą cechą korepetytora jest to, żeby rozumiał i zajawiał się tym co tłumaczy. Bartek ma taką umiejętność, i wywołuje w uczniu poczucie:
"tak, on to rozumie to ja też jestem w stanie to zrozumieć".
Jeśli coś mi do głowy nie wchodziło, potrafił to przedstawić na tak banalnych przykładach, że nawet but by to zrozumiał.
Super potrafi przekazać fizykę w sposób praktyczny, czyli podać dokładny przykład danego zjawiska, które możemy spotkać na co dzień.
Jest bardzo wyrozumiały, moja totalna niewiedza z fizyki nie denerwowała go (a nawet jeśli to tego nie okazywał), konsekwentnie i cierpliwie pomagał mi dojść do zrozumienia jakiegoś faktu czy zjawiska.

Zawdzięczam mu zdany egzamin, i mam nadzieję, że kolejny też!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2020

Klarownie przedstawia sposoby rozwiązywania nawet najtrudniejszych zadań. 5/5

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Bardzo miły i ciekawy gość, z wieloma zainteresowaniami. Poza profesjonalnym nauczaniem można porozmawiać z Bartkiem na wiele różnych ciekawych tematów. Tłumaczenie na chłopski rozum nabiera nowego znaczenia a fizyka przestaje być czarną magią!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2020

Polecam z czystym sumieniem! Bartek okazał się niezawodnym sposobem na proste i jasne przekazanie informacji. Fizyka nigdy nie była moją mocną stroną, lecz dzięki pomocy online kolokwium było dla mnie formalnością! Polecam każdemu, kto poszukuje osoby konkretnej i znającej się na rzeczy :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2020

Pan Bartek pomógł mi bardzo z przygotowywaniami do sprawdzianów z fizyki. Wcześniej miałem problem ze zrozumieniem czegokolwiek, dzięki niemu nawet te trudniejsze zadania, stały się proste. Polecam z czystym sumieniem!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.