Mariam Nikolozišvili

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online

Opis ogłoszenia

Witam!
Oferuję zajęcia i konwersacje z języka gruzińskiego na wszystkich poziomach dla dzieci i dorosłych. Mam na imię Mariam, gruziński jest moim językiem ojczystym. Obecnie mieszkam w Polsce i kształcę się na Uniwersytecie Warszawskim na kerunku archeologia. Bardzo chętnie pomogę Państwu w opanowaniu tego ciekawego języka.
Zapraszam sedecznie!

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2020

Zdecydowanie polecam lekcje z Mariam. Najpierw pomagała mi przygotować się do egzaminu z języka słowackiego, a obecnie odkrywa przede mną tajniki języka gruzińskiego. Jasno tłumaczy wszelkie zawiłości językowe. Dodatkowym plusem jest to, że świetnie włada językiem polskim, co w skrajnych przypadkach niezrozumienia omawianego zagadnienia może być pomocne.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2019

Bardzo polecam lekcje z p. Mariam. Korepetytorka wszystko dobrze wyjaśnia, a dzięki jej poczuciu humoru i erudycji konwersacje są bardzo przyjemne. Jak słowacki to tylko z p. Mariam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.