Katarzyna Bujnowska

Ostatnia aktywność:
18 dni temu
 
Online
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

 

Lubię uczyć i od lat robię to z pasją! Jestem nauczycielką z 14-letnim doświadczeniem w nauczaniu języka polskiego, głównie na poziomie licealnym. Podczas lekcji indywidualnych i grupowych, przygotowałam od 2005 roku ponad 400 uczniów do różnego rodzaju: egzaminów, konkursów, olimpiad, matur, sprawdzianów, prezentacji, kartkówek. Jestem nauczycielką wymagającą, ale przede wszystkim wspierającą. Staram się aby moi uczniowie nie tylko pokonali wszelkiego rodzaju trudności z językiem polskim, ale przede wszystkim aby stali się bardziej świadomymi odbiorcami literatury i języka. Zapewniam ciekawe materiały dydaktyczne, których celem jest efektywne nauczanie.

NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW POD MOIM KIERUNKIEM:

 • 4 Laureatki Konkursu Polonistycznego - gimnazjum (MSCDM)
 • 3 Finalistki Konkursu Polonistycznego - gimnazjum (MSCDM)
 • 1 Laureatka Konkursu Polonistycznego - szkoła podstawowa (MSCDM)
 • 1 Finalistka Olimpiady z Literatury i Języka Polskiego- liceum (PAN)

OFERUJĘ:

 • Kurs maturalny dla uczniów III klasy (poziom podstawowy, rozszerzony, egzamin ustny)
 • Kurs maturalny dla uczniów II klasy (poziom podstawowy, rozszerzony, egzamin ustny)
 • Przygotowanie do egzaminu maturalnego IB (wszystkie części egzaminu)
 • Kurs ósmoklasisty dla uczniów VIII klasy
 • Przygotowanie do: kartkówek, klasówek, testów z lektur, wypracowań, interpretacji tekstów kultury, wypowiedzi ustnych.

MIEJSCE LEKCJI:
Warszawa, Centrum edukacji i szkoleń ul. Franciszka Lanciego 7, lokal 16, w pobliżu stacji metra Natolin.

RODZAJE I CENY LEKCJI:

 • kurs maturalny i ósmoklasisty  w grupie 2 osobowej - 90 zł. od osoby za lekcję 90 minutową
 • kurs maturalny i ósmoklasisty w grupie 3 osobowej 70 zł. od osoby za lekcję 90 minutową
 • lekcja indywidualna stacjonarna lub online 60 minutowa 100 zł.

Dodatkowych informacji udzielę pod numerem telefonu 603-616-777. Rozmowa nie jest zobowiazująca, a z pewnością  może dużo pomóc.

Zapraszam serdecznie!

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 19:30
Wtorek14:00 - 15:00
Środa
Czwartek14:00 - 19:30
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Katarzyna Bujnowska

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2018

Moja córka przygotowywała się z Panią Kasią w gimnazjum do konkursu polonistycznego. Efekt - laureat i dowolny wybór liceum.
Przed maturą wróciliśmy do Pani Kasi. Efekt - 100% z matury rozszerzonej z polskiego i 100 centyl w Polsce. Córka rzetelnie pracowała też w domu. No i ma trochę talentu... :)
Serdecznie dziękuję Pani Kasi i szczerze polecam wszystkim. Niezwykle miła, miałem okazję poznać osobiście.
Córka szczęśliwa, wybrała jako kierunek studiów... polonistykę na UW :)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2017

W liceum przechodziłam przez kryzys, jeśli chodzi o naukę języka polskiego. Szybko wyciągnęła mnie z niego Pani Kasia. Półtoragodzinna lekcja mijała jak pięć minut, dzięki Pani język polski na nowo stał się moją pasją. Zostałam porządnie przygotowana do matury, co więcej - zaczęłam z łatwością dostrzegać nowe, ukryte treści w literaturze oraz odkryłam wiele związanych z nią sekretów. Bardzo gorąco polecam korepetycje u Pani Kasi, każda lekcja to była czysta przyjemność. :-)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2017

Język polski zawsze był moją słabą stroną. W szczególności miałem trudności z pisaniem wypracowań. Moje wypracowania z reguły były za krótkie. Sprawiały mi też kłopot odpowiednie sformułowanie tezy i właściwy dobór utworów do tematu wypracowania. Do Pani Kasi Bujnowskiej chodziłem przez rok na korepetycje. Udało nam się przerobić cały materiał z liceum. Dzięki korepetycjom udało mi się zdać maturę pisemną i ustną z języka polskiego za pierwszym razem.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Miałam niezwykłe szczęście trafić na Panią Kasię 8 tygodni przed tegoroczną maturą z języka polskiego, którą pisałam na poziomie rozszerzonym. W bardzo profesjonalny sposób wytłumaczyła mi wszystkie "techniczne" zagadnienia związane z pisaniem obu typów wypowiedzi pisemnych. Każdą napisaną przeze mnie pracę dokładnie omawiałyśmy, korygując wszystkie błędy. Ponadto Pani Kasia zawsze miała przygotowane dla mnie nowe materiały, co świadczy o jej ogromnym profesjonalizmie i poważnym podejściu do ucznia. Te lekcje nie tylko pomogły mi dobrze zdać maturę, ale po prostu czułam, że bardzo się rozwijam. Wynik zaprocentował- 98% z rozszerzenia. Naprawdę bardzo gorąco polecam. Jeśli jesteś w takiej sytuacji, jak ja, że nie do końca wiesz, jak skutecznie pisać wypracowania i chcesz, żeby ktoś Ci w tym pomógł, poukładał, uporządkował wszystko, to trafiłeś na idealnego człowieka :) Jeszcze raz serdecznie polecam nie tylko dla praktycznie pewnego, bardzo dobrego wyniku z matury, ale również dla siebie i swojego rozwoju. Warto :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2017

Gorąco polecam! Pani Kasia rewelacyjnie przygotowała córkę do gimnazjalnego konkursu kuratoryjnego dzięki czemu córka została laureatem! Świetnie przygotowane materiały bardzo pomogły w nauce i uporządkowaniu wiedzy. Pani Kasia pomogła w dobrym zrozumieniu utworów, miała też bardzo dobre wyczucie jakiego typu pytania mogą pojawić się na konkursie. Zwróciła uwagę na elementy, które potem okazały się bardzo istotne. Widać, że Pani Kasia śledzi konkursy od lat i ma wyczucie jakie pytania mogą się pojawić. Córka była pod wrażeniem wiedzy i umiejętności prowadzącej, a zajęcia sprawiały jej dużą przyjemność. Pani Kasiu jeszcze raz bardzo dziękuję!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Bardzo polecam wszystkim maturzystom współpracę z Panią Katarzyna! Uczęszczałam do niej na zajecia w klasie maturalnej i dopiero na koncu swojej przygody z językiem polskim jako przedmiotem szkolnym polubiłam go ( o ile nie przepadałam za nim w szkole bo miałam niezbyt miła Panią od polskiego, o tyle zajecia z Pani Katarzyna wspominam bardzo dobrze). Na zajęciach z Pani Kasia panowała bardzo miła, bezstresowa atmosfera. Zajecia były przygotowywane bardzo profesjonalnie, Pani Kasia zwracała uwagę na najważniejsze zagadnienia oraz solidnie omawiała wszystkie błędy przeze mnie popełniane.
Dzieki współpracy z nią moge pochwalić sie bardzo zadowalającym mnie wynikiem na egzaminie ustnym (70%) oraz pisemnym(60%)-w listopadzie nie zdałam matury próbnej pisemnej, dlatego uwazam ze to duży progres przez pare miesiecy współpracy!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Bardzo polecam Panią Kasię. Jest przemiłą nauczycielką, która przygotowała mnie do matury. Oprócz swoich lekcji pomaga też z trudnościami w szkole. Dzięki współpracy z Panią Kasią dowiedziałam się jakie błędy popełniam po oddaniu pracy pisemnej. Jest w stanie przygotować każdego ucznia do zdania matury. Naprawdę polecam i życzę powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym.

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2016

Początkowo byłem sceptycznie nastawiony do wszelkich korepetycji z języka polskiego, jednak lekcje z Panią Katarzyną były dobrym wyborem. Nie tylko pozwoliły mi powtórzyć istotne elementy materiału do matury, lecz także poprawić moje umiejętności pisania długich form wypowiedzi pod kątem matury. Pani Katarzynie udało się mnie skutecznie zachęcić do pracy, ponieważ zobaczyłem że sama nie tylko wymaga, ale też daje dużo od siebie. Bardzo pomogły mi informacje zwrotne, które otrzymywałem każdorazowo po oddaniu pracy pisemnej, czy po symulacji matury ustnej. Co więcej, Pani Katarzynie udało się znacznie rozszerzyć moją wiedzę o literaturze i sztuce w interesujący i niebolesny sposób (nadmienię że byłem mat-fizem, więc było to zadanie niełatwe ;) ). Świetnie zna realia polskiej matury z języka polskiego i program nauczania. Jest też bardzo miła i posiada ogromną wiedzę. Wyniosła moje rozważania o literaturze na zupełnie nowy poziom. Polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2016

Gorąco polecam panią Katarzynę! Dzięki niej doskonale zdałem maturę pisemną i ustną. Świetnie zna program szkolny i wymagania maturalne. Dzięki niej byłem przygotowany do każdego sprawdzianu. Nauczyła mnie pisać wypracowania, rozumieć lektury i wiersze. Wierzyła we mnie i pomagała także poza godzinami naszych lekcji. Zawsze miała dla mnie przygotowane materiały. Ma ogromną wiedzę, którą potrafi ciekawie i przystępnie przekazać. Zajęcia prowadziła z pełnym zaangażowaniem, profesjonalnie i miło. POLECAM!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Zajęcia w bardzo miłej atmosferze, wspaniała nauka do matury z języka polskiego, zarówno pisemnej, jak i ustnej. Serdecznie polecam każdemu, kto chce czuć się przygotowanym i osiągnąć wynik z matury, którym może się pochwalić przed rodzicami, dziadkami, wujostwem, przyszywanymi ciotkami oraz przed całym światem, może poza znajomymi z klas humanistycznych, ale też nie zawsze. 10/10

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Miałem przyjemność doświadczyć zajęć z Panią Katarzyną. Krótko mówiąc w 2 lata nadrobiłem sporo zaległości. Matura ustna której się bałem została zdana bez żadnych problemów nie mówiąc o pisemnej, którą wciąż jestem zaskoczony. Świetne materiały, bardzo dobra atmosfera, omawianie prac domowych, trenowanie matury ustnej to wszystko nie może nie przynieść efektów. Wystarczy tylko się skupić i sumiennie pracować. Polecam każdemu, kto ma problemy z tym przedmiotem bądź chce zdobyć z niego jeszcze więcej wiedzy. Polecam !! :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2016

Bardzo polecam zajęcia z panią Katarzyną! Świetnie przygotowała mnie do matury pisemnej jak i ustnej z języka polskiego (której bardzo się bałem, a skończyłem z 92%) Materiały, które dostałem, prace domowe i szczegółowe omawianie prac pisemnych / wypowiedzi ustnych bardzo mi pomogły. Mimo, że nie mieliśmy dużo czasu, udało się omówić najważniejsze zagadnienia. Bardzo dobre podejście do ucznia jak i komfortowe warunki pracy. Jak najbardziej polecam każdemu, kto ma problemy z tym przedmiotem bądź chce być jeszcze lepszy! :)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2016

Polecam zajęcia z panią Katarzyną zwłaszcza w kontekście przygotowań do matury rozszerzonej z języka polskiego. Dzięki nim uzyskałam z egzaminu bardzo wysoki wynik. Lekcje są prowadzone rzetelnie, w bardzo miłej atmosferze. Ciekawe materiały ułatwiały mi szybkie przyswajanie nowych zagadnień i zachęcały do samodzielnego pogłębiania wiedzy. Polecam :)

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Chciałabym serdecznie polecić panią Katarzynę Bujnowską jako nauczycielkę, ale również wszechstronną humanistkę. Uczęszczałam na korepetycje z języka polskiego na 3 miesiące przed maturą, i mogę śmiało powiedzieć, że nie udałoby mi się uzyskać tak dobrego wyniku gdyby nie lekcje z panią Kasią. Szczerze polecam :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2015

Pani Katarzyna jest wspaniałym nauczycielem. Doskonale przygotowała mnie do matury rozszerzonej z języka polskiego, jak i do nowej matury ustnej z tego przedmiotu, z której uzyskałam 100% ;) Bardzo ciekawie i rzetelnie prowadzi zajęcia. Posiada doskonałe materiały, które odpowiadają egzaminacyjnym wymogom, jak i poszerzają horyzonty intelektualne. Każdy kto potrzebuje pomocy przed egzaminem lub olimpiadą powinien zgłosić się pani Kasi. Sukces gwarantowany!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2014

Pani Katarzyna ma bardzo dobre podejście do ucznia, jest profesjonalną nauczycielką, wymaga a jednocześnie zachęca do nauki. Mój syn dzięki Pani Katarzynie poprawił oceny z j. polskiego, zaczął czytać lektury i ogólnie polubil przedmiot :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.