Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Kępno
Warszawa

Agnieszka

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii
Dla użytkownika Agnieszka

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2020

Pani Agnieszka jest nauczycielem z ogromną wiedzą i pasją. Profesjonalnie podchodzi do każdego ucznia i jego potrzeb, zawsze upewnia się, że wszystko jest dla niego zrozumiałe. Wiedzę przekazuje w bardzo przejrzysty, ale też ciekawy sposób. Do każdej omawianej lektury przekazuje uczniowi dodatkowe materiały.
Po roku przygotowywania się z Panią Agnieszką do matury rozszerzonej z języka polskiego udało mi się napisać ją na 93%. Polecam każdemu z całego serca! Takiej nauczycielki potrzebują uczniowie!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2019

Уроки польского языка, ясно понятно, профессионально. Рекомендую.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Cały czas zagrożona z Polskiego a Pani Agnieszka tak przygotowała mnie do matury że nawet się przestałam stresować tym egzaminem! Po maturze ustnej, z której uzyskałam całe niewiarygodne 90% jestem pełna podziwu że byłam w stanie uzyskać tak wysoki poziom co pokazuje jak bardzo Pani Agnieszka jest dobrym nauczycielem. Wiedzę przekazuje w ciekawy i łatwy sposób, cały czas utrzymana interakcja z uczniem. Serdecznie polecam z całego serduszka! ❤

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Pani Agnieszka przygotowała mnie bardzo dobrze do egzaminów maturalnych, zarówno pisemnego jak i ustnego (z którego otrzymałem aż 90%!).
Dzięki zajęciom mogłem się czuć spokojnie w dniu egzaminów.
Dodatkowo korepetycje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze. :-)

avatar
Benjamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2018

Agnieszka est une professeur très dynamique et compétente. Pro-active dans la préparation des leçons et à l’écoute des besoins.
Son français est de très bonne qualité. Agnieszka m’a permis d’atteindre un bon niveau de Polonais en très peu de temps. Je recommande vivement !

avatar
Jean-baptiste
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2018

Très bon professeur, qui comprend le besoin de son élève, et sait créer un cours ludique, formateur. Retourner chaque semaine en cours est un plaisir, et les progrès sont là.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2018

Pani Agnieszka, to nauczyciel na wagę złota ! Język polski, to jej prawdziwa pasja, którą dzieli się ze swoimi uczniami całym sercem. Lekcje z nią, nigdy nie są nudne. Swoim sposobem przekazywania wiedzy potrafi zainteresować naprawdę niejednego opornego ucznia. Jest również osobą bardzo kompetentną oraz zorganizowaną, lekcje prowadzi w ustalonym porządku, tak aby uczniom łatwiej było przyswoić materiał. Serdecznie polecam panią Agnieszkę wszystkim, którzy chcą zdobyć dobre przygotowanie do matury oraz dowiedzieć się czegoś ciekawego nie tylko z zakresu literatury, ale również sztuki lub nawet historii !

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Pani Agnieszka jest naprawdę godnym polecnia nauczycielem. Szybko nawiązuje dobry kontakt z uczniem, co sprawia że w sposób łatwy i skuteczny przekazuje wiedzę. Najważniejsze jest to że korepetycje od samego początku były efektywne. Ogromnie się cieszę że trafiłam na tak dobrą nauczycielkę z pasją i zapałem do działania który jest widoczny już od pierwszego spotkania ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Z Panią Agnieszka miałam przyjemność przygotowywać się do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym przez dwa lata. Z jej zajęć bardzo dużo się nauczyłam, nie tylko wiedzy ale zaczęłam inaczej postrzegać świat. Dzięki niej żadna interpretacja tekstu mi nie straszna. Zajęcia w miłej atmosferze co ułatwia naukę gdyż pani Agnieszka jest zabawną, przemiłą osobą z ogromnym zaangażowaniem w swoją pracę. Z czystym sumieniem mogę polecić naukę u tej wspaniałej nauczycielki.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2018

Pani Agnieszka przez dwa lata przygotowywała mnie do matury i jedyne co mogę zrobić to serdecznie polecić. Nauczyciel ma wyjątkowe podejście do uczniów, sprawia że wszystko co mogłoby być ciężkie do zapamiętania wchodzi do głowy automatycznie. Bardzo ciepła i pogodna osoba, jeżeli potrzebują Państwo pomocy z językiem polskim to polecam z całego serca Panią Agnieszkę

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2018

Pani Agnieszka języka polskiego uczy z prawdziwą pasją. To co warto podkreślić w pierwszej kolejności to rzetelnie przygotowane wcześniej materiały oraz dokładne i ciekawe omawianie lektur. Nie brakuje też wielu odniesień do kultury oraz sztuki.
Serdecznie polecam, zwłaszcza osobom przygotowującym się do matury, bo sama po sobie wiem, że wiedza zdobyta na lekcjach z Panią Agnieszką w znacznym stopniu zachowała mi się do teraz.
Polskiego uczyłam się z kilkoma różnymi nauczycielami przez co mam też większe porównanie i możliwość obiektywnej oceny :) Atmosfera również 5/5!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Pani Agnieszka jest wyjątkowym nauczycielem. Ma wspaniały kontakt z uczniami. Dzięki dużemu poczuciu humoru, ogromnej wiedzy przekazywanej w bardzo atrakcyjny sposób jej lekcje nie są nudne. Język polski staje się przyjemnością. Wiedząc, że idę na polski, od razu poprawia mi się humor :) Pani Agnieszka świetnie przygotowuje do matury, Porównując się z kolegami z innych szkół, widzę, że mam naprawdę dużą wiedzę po jej lekcjach. Przed egzaminem z polskiego czuję się pewnie, bo wiem, że byłam w dobrych rękach i jestem świetnie przygotowana.
Pani Agnieszka to najlepszy nauczyciel polskiego, jakiego miałam w życiu. Baaaardzo polecam! :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pani Agnieszka jest jednym z nielicznych nauczycieli z pasją, która swój zawód traktuje na poważnie. Do lekcji zawsze jest doskonale przygotowana, z uśmiechem i pełnym zaangażowaniem przeprowadza każdą lekcję - podróż do królestwa literatury. Pani Agnieszka w ciekawy sposób dzieli się soją wiedzą i umiejętnościami, a jej wspaniałe i indywidualne podejście do każdego ucznia sprawia, że atmosfera zajęć jest niesamowicie miła i nikt nie jest pozostawiony bez merytorycznej pomocy. Świetnie przygotowuje do egzaminów maturalnych. Zawsze wyjaśnia wszelkie wątpliwości i podsuwa propozycję dodatkowych lektur dla osób chcących zgłębić dany temat. Pani Agnieszka stosuje różne metody nauczania min. otwarte dyskusje nad danym zagadnieniem czy prace w grupach. Pani Agnieszka dostosowuje się do potrzeb ucznia a wiedza przekazywana jest zawsze w przejrzysty sposób.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Pani Agnieszka przygotowywała mnie do matury z języka polskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym, a także części ustnej.
Zajęcia prowadzone były w przyjaznej i miłej atmosferze, co sprzyjało szybkiemu i łatwemu zapamiętywaniu informacji. Najczęściej była to swobodna dyskusja na dane tematy i zagadnienia, oparta oczywiście na materialne przerabianym w szkole.
Pani Agnieszka tłumaczy w sposób jasny, klarowny i potrafi zarażać swoją pasją do literatury. Jest osobą niezwykle otwartą, mającą świetny kontakt z uczniem, co ułatwia współpracę. Zawsze jest przygotowana do zajęć i w pełni się w nie angażuje.
Nie miałam okazji pracować z lepszym nauczycielem - Bardzo polecam!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2016

Nauczyciel z powołania, który potrafi nie tylko nauczać, ale także zarażać swoją miłością do literatury. Aga przygotowywała mnie do matury ustnej z języka polskiego. Bardzo dobrze nam się pracowało. Tłumaczone przez nią zagadnienia zostały przeze mnie zawsze w pełni zrozumiane, a pasja z jaką przekazywała wiedzę sprawiała, że chciało się jej słuchać bez końca. Serdecznie Polecam!

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2016

Zaczęłam współpracę z panią Agnieszka dopiero w połowie klasy maturalnej ale to zdecydowanie wystarczyło aby powtórzyć cały materiał i nauczyć się do matury. Szybko nadrobiłyśmy braki i nie musiałam się obawiać matury z polskiego. Nie było sytuacji ze tylko jedna osoba mówiła a druga słuchała. Prowadziliśmy swobodną konwersję na temat danej epoki. POLECAM

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Agnieszka przygotowywala mnie do matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Jestem bardzo zadowolona z tych zajec, sa to dobrze wydane pieniadze. Agnieszka ma bardzo dobry kontakt z uczniem, jest bardzo otwarta, smiala i potrafi przekazywac wiedze w sposob, aby zainteresowac ucznia danym zagadanieniem co bardzo ulatwia nauke.
Naprawde polecam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2012

Agnieszka pomagała mi przygotować się do prezentacji maturalnej, co zaprocentowało wysokim wynikiem - 18/20. Posiada bardzo dużo różnych materiałów, które okazały się dla niezwykle pomocne. Jest osobą otwartą, elastyczną a współpraca z nią odbywa się w bardzo miłej atmosferze:) Na zajęciach odbywa się prawdziwa burza mózgów, Aga chętnie dzieli się swoją wiedzą a jak trzeba to wytłumaczy co trzeba. Polecam, naprawdę warto :)

avatar
natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2012

Miałam u Agi lekcje. Świetna korepetytorka! Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.