Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Online
Bielsko-Biała
Tychy
Cieszyn
Żywiec
Czechowice-Dziedzice
Rzeszów
Katowice
Częstochowa

Ziemowit

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Ziemowit

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2023

Jestem bardzo zadowolony z kursu języka angielskiego prowadzonego przez pana Ziemowita. Lektor jest kompetentny, profesjonalny i sympatyczny. Zawsze przygotowuje ciekawe i urozmaicone zajęcia. Potrafi zmotywować i zachęcić do nauki. Wyjaśnia gramatykę i słownictwo w sposób zrozumiały i praktyczny. Zwraca szczególną uwagę na konwersację, a rozmowy mają zróżnicowaną formę i obejmują szeroki zakres tematów.

Ponadto pan Ziemowit przygotowywał moje córki do egzaminu ósmoklasisty i obie, po kilkumiesięcznej nauce, osiągnęły wynik 100 procent.

Polecam wszystkim.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2021

Gorąco polecam Pana Ziemowita. Córki uwielbiają się uczyć angielskiego, a wcześniej nie udawało się ich zachęcić. Na wakacjach na Wyspach Kanaryjskich, po roku nauki, sprawnie dogadywały się z innymi dziećmi, a nawet załatwiały sprawy z obsługą hotelu :-)

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2020

Genialne Lekcje Profesjonalne oraz skuteczne bez żadnych zastrzeżeń.

Sredecznie Polecam.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2019

Nieprawdopodobnie skuteczny nauczyciel. Doskonały motywator i pasjonat języka angielskiego. Po trzech miesiącach nauki udało mi się opanować język na poziomie komunikatywnym. Wcześniej ta sztuka wydawała się być poza moim zasięgiem.
Polecam !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.