Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa

Tutku Yazkan

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Tutku Yazkan

O mnie

My name is Tutku, I am a native Turkish speaker. I am currently living in Poland and studying Psychology at SWPS in Warsaw. I welcome those who want to learn Turkish to my classes. Whether speaking, writing or listening.I was born and raised in Turkey. I do not speak Polish and this means we will speak Turkish in our lessons (English if necessary) - this will be a huge improvement in our course progress! I like to be organized and planned in my lessons and it is important to be punctual.Having fun is important, but effective teaching is a priority for both of us. I prefer to speak only Turkish while working, but of course I repeat it in English when there is a place to be understood. Also, I am happy to see that the students I teach come out of my class with full efficiency.I am available - even if we do not have a lesson on a given day, I will find a moment to help if necessary. My base price for an individual lesson is 60 PLN / p. Lessons are individual, not group lessons, you can reach me via e-mail or by calling +48 517 919 700, I will call you as soon as possible.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
SWPS University
Psychology
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2022

Jestem bardzo zadowolona z lekcji z Tutku. Cierpliwie i dokładnie wyjaśnia moje wątpliwości. Jest super zorganizowana i rzetelna, a także wyrozumiała, co przełamuje wszystkie moje bariery. Dba o to by uczeń przyswoił wiedzę, w dodatku w uczciwej cenie.

avatar
Nora
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2022

miss yazkan is the best teacher i have ever had. Her energy is uniqe and also her discipline for teaching turkish is admirable. I recommend her to everyone that wants to learn this langugae. YOU ARE AMAZING

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2021

Jestem pod wrażeniem entuzjazmu i sumienności prowadzącej, które błyskawicznie rozbudziły we mnie ciekawość względem jej rodzimego kraju. Lekcje są dobrze zorganizowane, a uczeń może liczyć na stałe wsparcie nawet poza godzinami lekcyjnymi. Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.