Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Poznań
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli w wiosenne dni jesteś na tym serwisie w kategorii język niemiecki to masz swoje powody. Uczyłaś się lub uczysz niemieckiego z mniejszym lub większym sukcesem. Wybór sposobu i metody nauki jest trudny. Zastanawiasz się którą wybrać? Co jest ważne? Cena, jakość?

Jestem osobą, która nie ma jakiś specjalnych zdolności językowych! Miałam szczęście bo wyjechałam do Niemiec gdzie uczyłam się języka mówionego a później skończyłam germanistykę. Po sobie wiem, że osoba o przeciętnych zdolnościach może opanować ten język. Wiem, że tak jest.

Uczyłam w szkole, na uczelni, uczyłam przyszłe pielęgniarki, osoby do opieki, maturzystów, osoby pracujące w Niemczech… także trochę tego było.

Przez dłuższy czas szukałam możliwości, nowych sposobów nauki tak żeby to Uczeń (nie ważne ile ma lat) był zadowolony i widział postępy. Widział, że warto. Zaczęłam nauczać przez Skype i okazało się, że to jest to. Prowadzę spotkania indywidualnie lub w małych grupach, bez kamerki. Wystarczy Internet i słuchawki od telefonu.

Co Ty z tego masz?
1. Ustalamy wspólnie terminy i godziny spotkań,
2. Szybko przełamujesz lody i zaczynasz mówić i rozumieć po niemiecku,
3. Duże skupienie = masz pewność, że nie tracisz czasu i pieniędzy!

Jestem ekspertem w nauczaniu Niemieckiego przez Skype. Mam dyplom Deutsch via Skype potwierdzony przez uniwersytet w Berlinie.

Zainteresowana? Masz pytania?

Napisz do mnie. Nie czekaj. Nie pozwól, żeby Twój niemiecki Ci uciekł:)

Deine Jolanta

PS
Umów się ze mną na zajęcia próbne.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.