Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka80 / 60 min

Paula

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie (wydział instrumentalny - wiolonczela).Oferuję korepetycje z zakresu gry na wiolonczeli oraz kształcenia słuchu na każdym poziomie zaawansowania. Posiadam ponad 10 letnie doświadczenie jako korepetytor zarówno dla najmłodszych jak i tych zaawansowanych adeptów sztuki muzycznej. Na stałe współpracuję ze studiami dźwiękowymi oraz instytucjami kultury jako muzyk sesyjny.Posiadam ukończony kurs metodyki pedagogicznej, uczę także podstaw gry na fortepianie.Oprócz doświadczenia merytorycznego zapewniam dużo uśmiechu i cierpliwości. Serdecznie zapraszam do kontaktu. :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek17:00 - 20:00
Środa
Czwartek17:00 - 20:00
Piątek17:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2014
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Instrumentalistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.