Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Lublin
Motycz

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Matematyka50 / 60 min

Karol Kurek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Łatwa i przyjemna nauka matematyki na każdym poziomie edukacji u nauczyciela. Od ponad 5 lat udzielam korepetycji na różnych poziomach edukacji zarówno w kwestii przygotowywania do egzaminu gimnazjalnego, matury, sprawdzianów oraz kolokwiów i egzaminów na studiach jak i w systematycznej pomocy bieżącej. W szczególności udzielam korepetycji na poziomie rozszerzonym (matura rozszerzona, materiał bieżący) oraz z programowania. Jak dotąd brak niezadowolonych klientów!
Dla wszystkich, którzy chcą uczyć się matematyki zarówno w miłej atmosferze jak i z pewnym skutkiem.

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Majka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2012

Bardzo dobry korepetytor! Po pierwszym spotkaniu zaczęłam rozumieć zaległy materiał. Od miesiąca jestem stałą klientką ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.