Tomasz Superczyński

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
 
Poznań (wszystkie)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Student filologii hiszpańskiej na prawdopodobnie najlepszym w kraju wydziale neofilologicznym, na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, pomoże w nauce języka hiszpańskiego.

Tel. 536 913 747 (brak odpowiedzi? wyślij sms-a)

Przygotowanie do egzaminów z języka ogólnego dla dorosłych i dla dzieci:
- DELE A1-B2
- egzaminu gimnazjalnego (poziom podstawowy i rozszerzony)
- olimpiad i konkursów

Ponadto:

  • Nauka od podstaw
  • Doskonalenie wymowy
  • Nauka pisania
  • Pomoc w zrozumieniu trudniejszych zagadnień gramatycznych
    lub po prostu doskonalenie języka dla swojej własnej czystej satysfakcji!

Kilkuletnie doświadczenie
Ciekawe materiały
Innowacyjne metody
Mnemotechniki
Mniej papieru, więcej materiałów cyfrowych
Motywacja
Cierpliwość i wyrozumiałość
Elastyczność

Przed podjęciem współpracy spotkamy się i ustalimy oczekiwania z obu stron oraz warunki współpracy. Ceny zależy od wykupionego pakietu.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Tomasz Superczyński
Ul. Głogowska 88A/29
60-262 Poznań
NIP: 5581759337

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
FastForward

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Przemo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Serdecznie polecam naukę angielskiego z Tomkiem. Lekcje bardzo ciekawie prowadzone, przeplatane wolnymi rozmowami i grami logicznymi - wszystko w języku angielskim. Do dzisiaj, mimo zakończenia nauki, rozmawiamy i kontaktujemy się tylko po angielsku - tak wpojony nawyk już pozostał:)
Naprawdę i szczerze polecam!!

avatar
Krzysztof R.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2019

Specjalista od tzw. wiecznych początkujących, ludzi którzy zaczynali się uczyć angielskiego wiele razy w swoim życiu, ale zawsze coś im przekszadzało i nigdy się go tak naprawdę nie nauczyli. Bardzo sympatyczna atmosfera, zero stresu!!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2019

Polecam!
1,5 roku nauki nawet nie wiem kiedy minęło :) Na zajęciach swobodna, przesympatyczna atmosfera. Zawsze jest czas na krótką rozmowę o wspólnie oglądanych serialach ;) oczywiście wszystko po angielsku!
Zajęcia zróżnicowane, cały materiał online więc możesz ćwiczyć i powtarzać gdziekolwiek będąc :). Na każdych zajęciach weryfikacja materiału więc pełna mobilizacja do nauki.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2019

Lekcje z Panem Tomkiem są na bardzo wysokim poziomie, jest zawsze przygotowany, stosuje ciekawe materiały, zawsze dostawałam coś do zrobienia w domu. Z czystym sumieniem polecam!

avatar
Krzyszof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2019

Tomasz prowadził ze mną zajęcia z języka biznesowego. Skutecznie wytłumaczył mi wiele zagadnień, których mogłem zrozumieć z innymi nauczycielami. Zajęcia są prowadzone w luźnej atmosferze, skupialiśmy się na mówieniu na podstawie wideo, artykułów i nagrań. Jego materiały i metody są nowatorskie, nigdy wcześniej się z nimi nie spotkałem. Polecam tego korepetytora.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2019

Tomek jest dobrym i radosnym nauczycielem. Świetnie potrafi dostosować treść zajęć do indywidualnych potrzeb kursantów i na każde zajęcia idzie się z uśmiechem na ustach. Dzieje się tak zapewne dlatego, że jako człowiek o wszechstronnym wykształceniu i zainteresowaniach potrafi porozmawiać (oczywiście po angielsku) praktycznie na każdy temat, więc łatwo znajduje wspólny język z różnymi osobami. Dla mnie najważniejsze było ćwiczenie mówienia po angielsku, więc zajęcia koncentrowały się właśnie na tym i z efektów pracy na zajęciach jestem bardzo zadowolony. Oczywiście nie zabrakło okazjonalnie zajęć, na których ćwiczyliśmy gramatykę i poznawaliśmy nowe słownictwo.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2019

Serdecznie polecam! ;) Uczęszczam już na korepetycje do Tomka dobre 2-3 lata i to co powoduje moje zadowolenie to: przesympatyczna atmosfera podczas zajęć, profesjonalizm, zaangażowanie, dostosowanie tematów zajęć do zainteresowań ucznia przy jednoczesnym sprytnym przemycaniu mniej przyjemnych, a jednak potrzebnych rzeczy, ciągły rozwój oraz stosowanie szerokiej gamy kreatywnych metod nauczania. Zawsze niezmiernie mi przykro, kiedy muszę odwołać lekcje. ;)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2019

Super korepetytor! Pomagał mi z przygotowaniami do egzaminu i (nie chwaląc się) uzyskałam wysoki wynik. Potrafi dostosować indywidualną formę nauki, aby każdy z chęcią nauki mógł w końcu zobaczyć wyniki.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2018

Bardzo polecam zajęcia z Tomaszem! Nasza współpraca rozpoczęła się ponad rok temu, na etapie kilkumiesięcznego przygotowania do egzaminu TOEFL (C1) oraz do innego egzaminu zawierającego słownictwo z poziomu C2. Tomasz ma bardzo duże doświadczenie, pracuje przy użyciu znakomitych materiałów i jest prawdziwym pasjonatem języka angielskiego. Bardzo lubię także jego entuzjazm do stosowania narzędzi online i nowych technologii, dzięki czemu mamy jeszcze bardziej efektywny "workflow". Przykładowo, Tomasz bardzo wnikliwe śledzi i analizuje błędy językowe, a następnie poprawną wersję danej frazy (a także całe notatki z zajęć, które robi Tomasz) uczeń otrzymuje w pliku online w chmurze. Tomasz wykazuje się także znakomitymi umiejętnościami korektorskimi przy okazji poprawiania esejów, listów motywacyjnych oraz CV które pisałem. Same zajęcia przebiegają w miłej przyjaznej atmosferze oraz super motywują do nauki. Szczerze polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2018

Współpracuje z Tomkiem od dwóch lat. Zawsze świetnie przygotowany do zajęć. Elastyczny. Świetnie dzieli czas zajec na tematy przyjemne i te, które wymagają więcej czasu i nad którymi trzeba popracować. Wykorzystuje mnóstwo różnych form nauczania, co sprawia, ze zajęcia są bardzo ciekawe i rozwojowe. Otwarty na sugestie ucznia :) przygotowuje bardzo dużo materiałów tematycznych wg ustaleń - np u mnie z zakresu logistyki. Pierwszy nauczyciel, który bardzo szybko pomógł mi przelamac barierę w mówieniu. Ponadto bardzo ciekawy człowiek, od którego w czasie lekcji można wiele się dowiedzieć, co dodatkowo sprzyja konwersacji. Bez stresu. Dużo śmiechu i świetne efekty. Szkoda, ze wcześniej nie trafiałam na takich nauczycieli. Profesjonalny w 100%. Szczerze polecam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Doskonały nauczyciel, z którym nauka angielskiego to czysta przyjemność. Jest dobrze przygotowany do każdej lekcji, a także posiada niemal nieograniczone zbiory materiałów. Dzięki temu dostosowuje ćwiczenia do potrzeb ucznia i potrafi zapewnić mu szybki rozwój umięjętności językowych. Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych korepetytorow. Polecam go wszystkim moim znajomym! :D

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2017

Intensywny, 6-cio miesięczny kurs języka angielskiego, pozwolił mi świetnie przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w międzynarodowej firmie.
Tom jest kompetentnym i przyjaznym nauczycielem a szeroki zakres poruszanych tematów, rozbudowane słownictwo oraz nowoczesne formy nauki języka wyróżniają jego szkołę FastForward na tle innych. Zdecydowanie polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2017

Największy plus - prowadzenie zajęć. Nie jest to suchy angielski jak w szkołach, jest to coś zupełnie innego, dużo więcej. Pan Tomasz zawsze jest świetnie do nich przygotowany; wybiera stosowne, a zarazem ciekawe materiały. Nie są to zadania tylko z książki, ale często obejrzenie jakiegoś podcastu na yt czy też przeczytanie artykułu. Często daje możliwość wyboru. Jeżeli ktoś ma blokadę w mówieniu - gwarantuje na 100% ją zażegna. W tym wszystkim nie martwimy się podczas lekcji, że nie zanotujemy czegoś, zapomnimy o czymś ważnym, nie będziemy znać wymowy - pan Tomasz robi to za nas! Pierwszy raz się z tym spotkałam i naprawdę się sprawdza. Na zajęcia chodzi się z przyjemnością, nie z powinnością. Angielskiego nauczysz się naprawdę szybko, bo jest to człowiek z ogromną pasją, doświadczeniem i zrozumieniem! A to wystarczy - naprawdę! Jeśli jeszcze masz chęci to nic nie jest straszne. Z całego serca polecam, naprawdę nie ma lepszego korepetytora! Z resztą jego nazwisko mówi wszystko :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

I definitely recommend lessons with Tom!
Tom is always well-prepeared and uses different appealing methods. Therefore, classes are very interesting and time passes quickly - you will never be bored. But what is most important, classes allow you to progress rapidly and improve your language skills.

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2017

Świetny nauczyciel, zawsze przygotowany i z planem na lekcje, na bieżąco wyłapuje braki w słownictwie które notuje i uzupełnia w wirtualnym dzienniku - w domu powtórzysz i postępy lecą że hej. Urozmaica zajęcia, dostosowuje się do potrzeb. Goni za brak przygotowania i wymaga dzięki czemu motywacja jest gratis. To mój trzeci nauczyciel angielskiego więc wiem co mówię. Już po 2-3 miesiącach intensywnych zajęć z Tomkiem wymiatałem angielskim jak nigdy w życiu. Wcześniej uczęszczałem także na zajęcia w szkołach językowych - strata czasu i nie ma czego porównywać.
Polecam na 100% i pamiętajcie że potrzeba też czasu żeby zgrać się z nauczycielem, to nie medium, potrzebuje czasu żeby wyczuć potrzeby ucznia.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2016

Bardzo dobrze przygotowuje się do zajęć, zawsze ma gotowe materiały i zadania domowe. Dobrze ze nie trzeba samemu robić notatek, bo informacje o błędach, słówkach itd.są przesyłane zaraz po lekcji. Miły i cierpliwy lektor. Lekcje są dopasowane do potrzeb i zainteresowań. Bardzo polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.