Joanna Bronikowska

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Lublin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć! Od 12 lat pomagam lubelskim licealistom ogarnąć matmę i zdać maturę na wysokim poziomie. Aktualnie BRAK WOLNYCH TERMINÓW. Serdecznie zapraszam w przyszłym roku :) Skutecznie przygotowuję do matury (podstawa i rozszerzenie) podczas zajęć stacjonarnych lub online.

Przygotowałam do matury ponad 170 uczniów.

To nie pojedyncze korki, ale systematyczna praca przez co najmniej kilka miesięcy. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, wielu moich uczniów dostało się na prestiżowe studia, np. medyczne lub techniczne.

Dokładnie wiem, z czym spotkasz się na egzaminie, więc żadne zadanie nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Pomagam zrozumieć, jak działa matematyka i uczę logicznego myślenia, które naprawdę przydaje się w życiu :)

Jeśli tylko masz cel - pomogę Ci go osiągnąć.

Chcesz dobrze zdać maturę? Potrzebujesz wysokiego wyniku, aby dostać się na wymarzone studia? Jesteś więc w dobrych rękach :) Nawet jeżeli matma nie jest Twoją najmocniejszą stroną, dzięki systematycznej pracy pomogę osiągnąć Ci najlepsze rezultaty na miarę Twoich możliwości.

Indywidualnie podchodzę do każdego ucznia i nie uznaję bezmyślnego wkuwania wzorow na pamięć.

W matmie nie ma jedynego słusznego sposobu na rozwiązanie zadania. Oczywiście istnieją sprytne triki, aby niektóre zadania robić szybciej, ale każdy poprawny sposób jest dobry. Na zajęciach możesz korzystać z kalkulatora oraz tablic maturalnych. Nauczysz się, jak ich używać i świetnie przygotujesz się do egzaminu.

Dowiesz się, jak mądrze się uczyć.

Wskażę Ci najważniejsze zagadnienia i typy zadań maturalnych, równocześnie nie będę na siłę cisnąć tematów nieistotnych. Dzięki temu trwale zapamiętasz materiał i wyrobisz pewność siebie w rozwiązywaniu zadań. Opanujesz stres i poradzisz sobie nawet w nietypowych matematycznych sytuacjach.

Gwarantuję naukę w miłej, spokojnej atmosferze - jestem super cierpliwa :)

Podejmuję tylko stałą, regularną współpracę - jest to kluczowe dla osiągnięcia Twoich celów w nauce. Zajęcia dla maturzystów trwają 90 minut , czas pozostałych zajęć ustalamy indywidualnie.

Zajęcia stacjonarne aktualnie prowadzę w Lublinie przy ul. Szmaragdowej (os. Czuby).

Z wielu szkół jest bardzo dobry dojazd komunikacją miejską.
Np. z Unii bezpośrednio dojedziesz do mnie 13 lub 39. Z Zamoya, Staszica, Chemika i V LO im. Skłodowskiej dotrzesz np. 26 lub 31.

Najbliższe przystanki to Szmaragdowa, Fantastyczna i os. Widok. Sprawdź, czym dojedziesz do mnie najszybciej ze szkoły lub z domu :)

Korepetycje online

Zajęcia online to naprawdę nic strasznego. Nie musisz się obawiać, że będą takie jak w szkole podczas zdalnego nauczania – na 100% będą lepsze :) I serio, mogą być równie efektywne jak zwykłe korki, bo mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć online.

Przez cały lockdown pracowałam z moimi uczniami głównie w tej formie. Ponadto w roku 2019/2020 prowadziłam kurs online przygotowujący do matury z matematyki, z którego łącznie skorzystało około 100 osób . A jeśli nadal masz wątpliwości, czy taka forma zajęć ma sens, koniecznie przeczytaj opinie moich uczniów :)

Korki online zwykle prowadzę przez Skype’a, ale możemy też wybrać inną formę tablicy wirtualnej. Grunt, że cały czas się słyszymy i widzimy, więc wspólnie rozwiązujemy zadania i w każdej chwili możesz zadawać pytania. Korzystam z tabletu graficznego, więc na bieżąco widzisz to, co piszę. Jeżeli również posiadasz tablet (lub zamierzasz się w niego zaopatrzyć) to jeszcze lepiej, nasza wspólna nauka będzie jeszcze skuteczniejsza :)

Plusy? Oszczędzasz czas na dojazdach i uczysz się wygodnie w domowym dresiku ;)

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące korepetycji, zadzwoń lub napisz do mnie. Jeżeli nie odbiorę, na pewno skontaktuję się z Tobą, gdy tylko będę mogła. Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia! :)

Kwestie formalne

Podpisuję z uczniami i rodzicami regulamin, czyli zasady na jakich odbywają się korepetycje. Nic strasznego, tylko konkrety dotyczące naszej współpracy i rozliczeń.

Płatności za zajęcia przyjmuję tylko przelewem na konto. Pierwsze zajęcia należy opłacić z góry na podany przeze mnie rachunek bankowy. W trakcie dalszej współpracy proszę o dokonywanie jednorazowej płatności pod koniec miesiąca za wszystkie zajecia w danym miesiącu na podstawie wystawianej przeze mnie faktury.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 19:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 19:00
Piątek08:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Joanna Bronikowska
ul. Szmaragdowa [szczegóły podczas rozmowy]
20-570 Lublin
NIP: 5050093578

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2012
Politechnika Lubelska
Kursy i szkolenia
03.2013
Metody rozwijania kreatywności
06.2019
Nowoczesne i skuteczne nauczanie matematyki
06.2019
Certyfikat TOEIC - język angielski na poziomie B2
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
Korepetycje z matematyki
06.2014 - aktualnie
Pi Edukacja - Joanna Bronikowska
09.2019 - 05.2020
Powtórka z matmy - kurs online przygotowujący do matury na poziomie podstawowym

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Bardzo polecam korepetycje z matematyki u Pani Asi. Zaczęłam się przygotowywać do matematyki rozszerzonej w 2 klasie liceum, gdzie wcześniej nie miałam w ogóle do czynienia z matematyką na poziome rozszerzonym, ale dzięki Pani Asi zaczęłam sobie bardzo dobrze radzić z zadaniami na tym poziomie. Z całego serca mogę polecić korepetycje u Pani i sama bardzo dziękuje!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2021

Przyszłam do Pani Asi na początku trzeciej klasy, po licznych przygodach z innymi korepetytorami, którzy odradzali mi pisania matury rozszerzonej z matematyki, bo byłam na biol-chemie i wszyscy twierdzili że na pewno nie dam rady. U Pani Asi było inaczej- od razu zaczęłyśmy działać by ,,jakoś ogarnąć” rozszerzenie w rok. Pełne zaangażowanie i świetna atmosfera na zajęciach sprawiały, że nie mogłam się doczekać zajęć! Pani Asia ma ogromną wiedzę i super tłumaczy- nawet najtrudniejsze zagadnienia stawały się zrozumiałe. Ostatecznie napisałam podstawę i rozszerzenie z matematyki na 100%, nie będąc nawet na rozszerzeniu z matematyki, więc ,,biolchemy” też mogą dobrze zdać rozszerzenie, trzeba tylko chodzić systematycznie do Pani Asi na lekcje :) Bardzo polecam!

avatar
Estera
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2020

Bardzo polecam Panią Asie do korepetycji z matematyki na poziomie rozszerzonym a także też na podstawowym :) praca z panią Asią była bardzo przyjemna. Długo szukałam odpowiedniego korepetytora z matematyki aż trafiłam! Pani Asia super wszytsko tłumaczy na zajęciach powoli ,po kolei rozrysowuje I rozpisuje trudne zagadnienia :) nie mam żadnych zastrzeżeń! Polecam! :) I uważam że cena jest idealna do świadczonej usługi :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

Bardzo polecam korepetycje u Pani Asi. Indywidualne podejście do ucznia, miła atmosfera i efektywny sposób tłumaczenia nieznanych zagadnień. Mimo krótkiej współpracy z Panią Asią napisałam maturę na ponad 60%, bez jej pomocy byłoby to niemożliwe. Każdy kto ma problemy z matematyką lub chce uzyskać wysoki wynik z matury powinien nawiązać z nią współpracę. Polecam z całego serca ❤

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2020

Bardzo polecam korepetycje z matematyki u Pani Asi. Lekcje prowadzone są w przemiłej atmosferze, do tego widać bardzo duże zaangażowanie z jej strony. Po zajęciach czułam się naprawdę dobrze przygotowana do napisania matury z matematyki podstawowej, wiedziałam czego się spodziewać bo przerobiłyśmy wspólnie bardzo dużą ilość arkuszy i zadań maturalnych a wszystkie zagadnienia, które były dla mnie niezrozumiałe były tłumaczone w jasny i przejrzysty sposób.

Joanna Bronikowska

Aniu, dziękuję Ci za kilka miesięcy wspólnej pracy :) Nie wiem, czy kiedykolwiek spotkałam kogoś, kto trzaskał zadanka w takim tempie, czasem mi było ciężko nadążyć! ;) Jesteś inteligentna, a przy tym super pracowita i zorganizowana. Taka synergia nie zdarza się często i po prostu musi zakończyć się sukcesem :) Gratuluję Ci wspaniałych wyników na maturze! 98% z matmy przy równie świetnych wynikach z biologii i chemii to jest wyczyn olimpijski. Mam nadzieję, że studia medyczne to dla Ciebie dopiero początek :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Asią ! Na zajęciach zawsze panowała przyjemna, bezstresowa atmosfera. Pani Asia jest niezwykle cierpliwą osobą, która indywidualnie podchodzi do każdego ucznia, wszystko dokładnie tłumaczy i po przerobieniu wielu zadań nawet najtrudniejsze zagadnienia stają się proste. Dzięki Pani Asi zrobiłam duży progres i udało mi się opanować problematyczne dla mnie tematy, co pozwoliło mi osiągnąć wysoki wynik na maturze.

Joanna Bronikowska

Dzięki Julka! Zajęcia z Tobą, były jednymi z najfajniejszych w tym roku :) Świetnie mi się z Tobą pracowało, a do tego jesteś przesympatyczna, więc zawsze z przyjemnością czekałam na nasze korki :) Podziwiam Twoje zorganizowanie, włożyłaś naprawdę dużo wysiłku w napisanie matury i opłaciło się, 82% to bardzo fajny wynik, możesz być z siebie dumna! Pozdrawiam i trzymam kciuki :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2020

Przygotowywałam się z Joanną do matury podstawowej i rozszerzonej z matematyki i udało się! Rzetelnie wytłumaczyła i wyjaśniła mi wszystko, zawsze miła i pomocna oraz bardzo kreatywna- potrafi dostosować technikę nauki do swojego ucznia, z całego serca Polecam!

Joanna Bronikowska

Karolina, dziękuję za współpracę! Jesteś bardzo pozytywnie zakręcona i cieszę się, że miałam okazję Cię poznać. Gratuluję dobrze zdanej matury i fajnie, że zaprzyjaźniłaś się z matmą, być może kiedyś się spotkamy zawodowo :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Bardzo polecam korepetycje z Panią Asią. Jeszcze przed przyjściem tutaj moje wyniki na próbnej maturze były katastrofalne. Powtórkę rozpocząłem od końca listopada. Przerabialiśmy bardzo szczegółowo każdy temat, aż do momentu gdy była pewność, że dane pojęcia są dla mnie jasne. Wszystko było świetnie tłumaczone, co spowodowało, że dość szybko mogłem opanować materiał. Współpraca przebiegała w miłej atmosferze, nie było problemu aby zapytać o sposób rozwiązania zadań, które w domu szły mi gorzej. Nawet w sytuacji epidemii potrafiliśmy znaleźć alternatywę dla zajęć w taki sposób, aby one nadal się odbywały. Schemat działania był taki sam tylko przez Skype. Obecnie jestem bardzo zadowolony ze swojego wyniku, który osiągnąłem na maturze. Jestem pełen nadziei, że dostanę się na wymarzony kierunek studiów. Myślę, że gdybym tu nie przyszedł mogłoby być bardzo źle. Jeszcze raz serdecznie polecam korepetycje z Panią Asią każdemu, kto ma jakiekolwiek problemy z matematyką!

Joanna Bronikowska

Michał, bardzo Ci dziękuję za super opinię, a także za cały czas naszej współpracy - będę ją wspominać bardzo fajnie :) Co do samej matury, jeszcze raz wielkie gratulacje! Ten rok zdecydowanie nie był łatwy. Sytuacja epidemiczna wszystkim dała w kość, zwłaszcza w kwestii motywacji do nauki, więc podstawa zdana na 96% tym bardziej robi wrażenie. Jestem z Ciebie naprawdę dumna :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2019

Pani Joanna to niesamowita osoba pełna zaangażowania, empatii do drugiego człowieka i przede wszystkim cierpliwości i pasji. Zajęcia odbywają się w miłej, spokojnej atmosferze a materiał przedstawiany jest w sposób prosty i zrozumiały dla ucznia. Zajęcia sprawiają, że matematyka staje się prosta. Serdecznie polecam:)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Lekcje z Panią Asią przebiegały w miłej atmosferze. Sposób prowadzenia przez Panią lekcji spowodował, że nauczyłam się logicznego(matematycznego) myślenia. Uważam, że współpraca z Panią Asią pozwala na osiągniecie zamierzonego celu. Mi osobiście zajęcia z Panią dodały dużej pewności siebie w zakresie rozwiązywania zadań.

Joanna Bronikowska

Dziękuję Aniu! Uważam, że zrobiłaś naprawdę duże postępy i bardzo się cieszę, że czujesz się pewniej z matematyką :)

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Chodziłam do Pani Joanny kilka lat temu i bardzo dobrze wspominam współpracę. Atmosfera była bezstresowa, a wszystkie trudne zagadnienia wytłumaczone w jasny i łatwy do zapamiętania sposób. Oczywiście z jej pomocą dałam radę z matmą. Polecam wszystkim !

Joanna Bronikowska

Gabrysiu, bardzo dziękuję za opinię! Siostra mi ostatnio powiedziała, że tak się ze mną nauczyłaś matmy, że w liceum żadne korki nie były Ci już potrzebne :D i podobno jeszcze wspominasz herbatkę :) Ja również nasze zajęcia pamiętam bardzo miło i życzę Ci samych sukcesów w przyszłości!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Zdecydowanie polecam. Pani Joanna potrafi świetnie wytłumaczyć każde zagadnienie w prosty sposób.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Wspaniała korepetytorka, bardzo kompetentna polecam z całego serca! Jest w stanie wyprostować wszelkie niedociągnięcia systemu edukacji i sprawia, że matematyka to przygoda.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Zdecydowanie polecam wszystkim, na korepetycjach uzupełniłam swoje braki i co najważniejsze, czuje się dobrze przygotowana na rozszerzona maturę

Joanna Bronikowska

80% z matury rozszerzonej to świetny wynik :) Gratuluję i jeszcze raz bardzo dziękuję za współpracę!

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Dzięki korepetycjom z Panią Asia idę przygotowana w 100% na maturę z matematyki! W krótkim czasie wykonałyśmy kawał dobrej roboty! Sądzą że na lepszą korepetytorke nie mogłam trafić!
Dziękuje bardzo za współpracę!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2019

Pani Joanna to korepetytor godny polecenia! Doskonale przekazuje swoją wiedzę, cierpliwie tłumaczy, zajęcia z Panią Joanną szybko przynoszą zamierzone efekty.

Joanna Bronikowska

Dziękuję Asiu za 3 lata przemiłej współpracy :) Wykonałyśmy kawał dobrej roboty - jestem przekonana, że świetnie sobie poradzisz na maturze. Trzymam kciuki za jak najlepsze wyniki ze wszystkich przedmiotów!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Zdecydowanie polecam każdemu korepetycje u Pani Asi. W dwa lata udało mi się nadrobić wszystkie matematyczne zaległości, a nawet polubić ten przedmiot, co wcześniej wydawało mi się niemożliwe. Rozwiązywanie zadań i arkuszy pozwoliło mi uzyskać wysoki wynik na maturze z matematyki i pomogło w dostaniu się na wymarzone studia. :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Serdecznie polecam współpracę z Panią Asią. Dzięki niej nauczyłam się matematyki od początku i zdałam maturę z bardzo dobrym wynikiem. Ma ogromną wiedzę i równie dużo cierpliwości. Jest osobą konkretną i niesamowicie miłą. Rewelacyjnie się nam współpracowało!!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Serdecznie polecam współpracę z Panią Asią. Po próbnej maturze miałem 20%, a dzięki korepetycjom, na maturze osiągnąłem wynik 74%.

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Szczerze polecam współpracę z Asią, dzięki której udało mi się bardzo dobrze napisać maturę z matematyki rozszerzonej. Dzięki Asi nauczyłam się nie schematów rozwiązywania zadań ale logicznego myślenia, co pomogło mi nie tylko w tej dziedzinie nauki :) Lekcje przebiegały w sympatycznej atmosferze i zawsze były dobrze przygotowane. Tak właśnie powinny wyglądać korepetycje! Aż szkoda, że to już koniec mojej przygody z matematyką.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Bardzo miła, wyrozumiała kobieta, która przede wszystkim uczy myślec ;) Dzięki niej matematyka przestaje byc przerażająca, ma bardzo dużą wiedzę i otwarty umysł - nie trzyma sie sztywno schematów i nie ogranicza ucznia - daje duża swobodę myślenia. Dodadkowo ma doświadczenie w przygotowywaniu do matury, wie dokładnie z czym na tym egzaminie mozna sie spotkać. Nauka z nią zapewnia idealne przygotowanie do matury i przy okazji "oswojenie matematyki" która dzieki niej przestaje być straszna.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Jestem tegoroczną maturzystką i dzięki pani Asi osiągnęłam wynik, który prawdopodobnie wcześniej był dla mnie nieosiągalny. Solidne powtórki pozwoliły mi poczuć się pewnie i napisać maturę z matematyki bez stresu, który towarzyszył mi wcześniej. Powtórki do matury dzięki korepetycjom stały się moim ulubionym elementem przygotowań mimo że nigdy nie byłam matematycznym orłem

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Nigdy nie spodziewałem się, że uda mi się w takim stopniu przyswoić wiedzę o matematyce, a nawet polubić ten przedmiot. W przeciagu 2 lat, dzięki Pani Asi udało mi się zrozumieć i poczuć matematykę, oraz nadrobic wszystkie zaległości. Jest świetną korepetytorką i bardzo dobrze nam się współpracowało :D

avatar
Szczęśliwa maturzystka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

W całym Lublinie nie ma lepszej korepetytorki od Pani Asi :) Matma od zawsze była dla mnie czymś w rodzaju czarnej magii lecz dzięki pomocy Pani Asi wszystko stało się jasne, przejrzyste i w pełni zrozumiałe. Dzięki niej nie tylko zdałam maturę z matematyki (na wynik którego bym się nigdy po sobie nie spodziewała) ale nawet zaczęłam rozwiązywać zadania z przyjemnością - tak to możliwe :D
Zatem jeśli ktoś ma problemy z czarną magią lub zamierza wejść w wyższy stopień wtajemniczenia w postaci matematyki czy po prostu zdać maturę z matmy to gwarantuję, że nie znajdzie lepszej korepetytorki niż Pani Asia :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Zajęcia z Asią pozwoliły mi przygotować się do matury z matematyki rozszerzonej prawie od zera. W rok nadrobiłam większość materiału obejmującego 3 lata nauki w liceum. Polecam :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Niesamowita kobieta, która potrafi wypracować coś, co na początku wydawać by się mogło niemożliwe. W zaledwie sześć miesięcy, przygotowała mnie do matury od podstaw z ogromną dokładnością, cierpliwością i wieloma pomysłami. Nauka matematyki, która wcześniej była dla mnie koszmarem z Asią stała się przyjemnością.

avatar
mama licealistki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2016

Pani Joanna to miła, kompetentna i profesjonalna osoba. Współpraca układa się nam bezproblemowo, a córka osiąga coraz lepsze wyniki.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Pani Asia to bardzo miła i sympatyczna osoba ale przede wszystkim to to świetna korepetytorka która potrafi w bardzo prosty i przejrzysty sposób wytłumaczyć każdy, nawet najbardziej niezrozumiały dział z matematyki. Myślę że jest w stanie pomóc każdemu, niezależnie od tego jakie ma zaległości. Przez cztery miesiące korepetycji nauczyłem się więcej niż przez cztery lata w szkole! Jestem bardzo zadowolony ze sposobu w jaki przygotowała mnie do matury. Pokazała mi jak rozwiązywać zadania krok po kroku na konkretnych przykładach, bez zbędnego i nudnego wkuwania wzorów i definicji. Serdecznie polecam! :)

avatar
Rysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2016

Świetna korepetytorka, która potrafi tłumaczyć w taki sposób, że najtrudniejsze zadania stają się możliwe do zrobienia. Przy niej matematyka przestaje być straszna. Zajęcia z Asią wspominam i oceniam maksymalnie. Polecam :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2016

Praca z Panią Asią była czystą przyjemnością! Z jej pomocą udało mi się opanować materiał z matematyki rozszerzonej w rok i napisać maturę z bardzo zadowalającym wynikiem! Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, a sama korepetytorka jest przesympatyczna, cierpliwa i wyrozumiała. Naprawdę polecam!!!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2016

Super korepetytorka. Mogę z czystym sumieniem polecić wszystkim którzy potrzebują pomocy z matematyki. Asia jest bardzo miłą i spokojną osobą. Świetnie się z nią dogadywałam. Dzięki jej pomocy udało mi się zdać maturę.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Bardzo dobra korepetytorka. Świetnie wytłumaczy wszystkie zagadnienia i przygotuje do matury lub innego egzaminu. W dodatku bardzo sympatyczna osoba, a zajęcia prowadzone w miłej atmosferze. POLECAM!! :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Asia jest absolutnie niesamowitą i wspaniałą nauczycielką! Przez pół roku nadrobiła ze mną zaległości jeszcze z gimnazjum, jako humanistka nie miałam odwagi sama zmierzyć się z matmą przez całe liceum, która stała się w końcu moją traumą. Nie dość, że pierwszy raz w czasie szkoły średniej nie kończyłam semestru z zagrożeniem, dodatkowo udało mi się bezpiecznie, z zapasem procentowym zdać maturę z matematyki. Dzięki jej pomocy dostałam się na wymarzoną uczelnię. Myślę, że w innym wypadku byłabym zmuszona opuścić rok i pożegnać się z ambicjami. Jedno jest pewne, Asia ma świetny dar przekazywania w przystępny, zrozumiały sposób wiedzy, zupełnie inny od sztywnego, spotkanego w murach szkoły. Do tego jest bardzo profesjonalna i sympatyczna, zawsze staje w pozycji korzystnej dla ucznia. Polecam z całego serca, szczęśliwa studentka ASP :)

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2016

Ocena nie tyle bardzo dobra, co wyśmienita! Świetny korepetytor, który w 8 miesięcy przygotował mnie do napisania matury rozszerzonej z matematyki! Bardzo gorąco polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2016

Bardzo dobry kontakt z Pania Joanna, profesjonalne podejscie i chec do pomocy w przygotowaniu do mechaniki sprawily ze wszystko poszlo dobrze na zaliczeniu. Polecam Pania Asie z czystym sumieniem :-)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2015

Jestem strasznie zadowolona z zajęć z Asią. Ciężkie 8 miesięcy chodzenia dwa razy w tygodniu opłacało się. Matura zdana. Serdecznie polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Dzięki korepetycjom u Asi dokonałam niemożliwego - zdałam maturę z matematyki, dzięki czemu dostałam się na studia na przyszłościowym kierunku. Jest cierpliwa i bardzo dobrze tłumaczy wszystkie zagadnienia. A wszystko to w miłej atmosferze :) Polecam ! :)

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Profesjonalnie, tłumaczenia proste i przejrzyste (nawet najtrudniejszych zagadnień), sympatycznie i na luzie. Tylko zadaje dużo, ale jal nie zrobisz to się nie obrazi :D Matura na poziomie rozszerzonym zdana "od zera do bohatera" xD Serdecznie polecam, lepszego korepetytora nie znajdziecie :)

avatar
Noemi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2015

Nieprzeciętnie zdolna dziewczyna potrafiąca przekazać swoja wiedzę, zawsze przygotowana, profesjonalna i skuteczna! Godna polecenia! :D

avatar
grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2015

Dziewczyna jest niesamowita :) Od zera do bohatera - tak można podsumować mój postęp po kilku spotkaniach z Joanną. Polecam!

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2011

Otrzymałam 84% z matury podstawowej! Bardzo się cieszę i dziękuje Pani! Pozdrawiam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.