Mateusz Pachulski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot

Mateusz Pachulski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Mateusz Pachulski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2023

Super nauczyciel! :)
Mateusz starannie i cierpliwie oraz (najważniejsze!) indywidualnie podchodzi do nauki programowania.W sposób nieszablonowy potrafi wytłumaczyć różne zagadnienia, dzięki czemu szybciej można zrozumieć zagadnienia związane z programowaniem. Nauka z nim przebiega w miłej i przyjemnej atmosferze! Polecam z czystym sercem :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Realizowałam z Mateuszem projekt na studia. Po mimo mojej zerowej wiedzy z Androida i braku znajomości wzorca architektonicznego MVVM Mateuszowi, w krótkim czasie udało się przekazać mi sporą porcję wiedzy. Zajęcia odbywały się w spokojnej, luźnej atmosferze. Kontakt z Mateuszem jest wzorowy, a wiedza, która posiada imponująca. Serdecznie polecam, najfajniejszy korepetytor, z którym miałam do czynienia na tej stronie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Jeżeli szukasz korepetytora z indywidualnym, a zarazem pełnym cierpliwości podejściem do każdego, nawet ciężkiego, przypadku, to Mateusz jest kimś dla Ciebie :D Jest ekspertem w swojej dziedzinie, ze starannością wytłumaczy Ci każde zagadnienie, a do tego potrafi być wymagający – przygotuj się na zadania domowe! Polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2021

Polecam zajęcia z Mateuszem. Bardzo podoba mi się jego indywidualne i nieszablonowe podejście do każdego realizowanego wspólnie zadania.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2021

Mateusz potrafi wytłumaczyć zagmatwany kod w zrozumiały sposób. Po zajęciach zawsze dostaję zadania, więc później pracuję też sama w domu. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze, a rezultaty są szybko widoczne. Polecam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2021

Z zamkniętymi oczami wykona lepszy kod niż ja przez cały tydzień zastanawiania się jak to ma być:)
Świetny nauczyciel, bardzo dobre podejście do ucznia.
Dzięki Mateuszowi uwierzyłem w pełni sił własnych możliwości programowania.
Znajomość Androida, Javy na poziomie ekspert.
Serdecznie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.