Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Bytom (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 - 60 / 45 min

Irena ne

Opis ogłoszenia

Chcesz bardzo dobrze zdać maturę bądź inny egzamin z matematyki to zgłoś się do mnie.Przy mojej pomocy na pewno zdasz maturę jeśli i Ty na prawę bedziesz tego chcieć..Mam wieloletni (ok. 30 ) staż w nauczaniu matematyki w szkole średniej i na studiach. Bardzo dobrze tłumaczę, jasno i zrozumiale, bezstresowo, spokojnie, cierpliwie. Jestem wymagająca od ucznia i od siebie.Podczas lekcji panuje u mnie miła atmosfera.Jestem fachowcem.Oczywiście na bierząco tez pomagam w nauce i to bardzo dobrze.Jestem po studiach uniwersyteckich-UJ-mam również ukończone studia podyplomowe związane z informatyką jak i nowoczesnym nauczaniem.  Za godz lekcyjną 50 pln, a za zegarową=60 pln. tel 503668373

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
06.2000
Studia Podyplomowe
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.