Natalia Hałaszkiewicz

Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Drogi Uczniu,

pomogę Ci polubić się z językiem polskim, nie odmówię wyjaśnienia gramatyki, a przede wszystkim przygotuję Cię do egzaminu - maturalnego (pisemnego i ustnego) lub ósmoklasisty.

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Studia magisterskie ukończyłam z bardzo wysoką średnią oraz wyróżnieniem. Z cierpliwością i wyrozumiałością, udzielę korepetycji z języka polskiego - przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty, matury lub doraźna pomoc w zrozumieniu problematycznych zagadnień. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Od lat wspieram młodzież w przełamywaniu bariery między czytającym a tekstem literackim. Celem moich lekcji jest dotarcie do wyobraźni ucznia, by zmniejszyć dystans między nim a wymaganą programowo lekturą. Pomagam rozwinąć chęć świadomej, swobodnej i inspirującej pracy z każdym tekstem kultury, poprzez analizowanie, interpretowanie i tworzenie. Uczę, jak korzystać z zasobu wiedzy zdobytej w szkole, jak dostrzegać motywy, selekcjonować wnioski, co za tym idzie, jak konstruować pisemną formę wypowiedzi (tj. rozprawka, esej, interpretacja) oraz ustną.

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
filologia polska
10.2010 - 06.2012
Uniwersytet Łódzki
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
07.2020
Kurs kreatywnego pisania — Instytut Badań Literackich (Polska Akademia Nauk)
10.2020
Kurs kultury języka polskiego - Studium Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Pani Natalia potrafi w sposób bardzo precyzyjny wyjaśnić różne zagadnienia z Polskiego. Jest osobą bardzo kompetentną, potrafi z ogromną pasją przekazywać wiedzę, którą posiada. Rzetelnie przygotowuje do egzaminów ósmoklasisty z Polskiego- mój syn uzyskał wynik 96%. Jako mama polecam każdemu, kto przygotowuje się do egzaminów, panią Natalię. Wspaniała atmosfera i wysoki poziom.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Natalia jest inteligentną kobietą emanującą swoją pasją. Każdą minutę zajęć wypełnia merytoryczną treścią, wykładając w sposób jasny i precyzyjny, nie zbaczając przy tym w rejony obszernych i zbędnych dygresji, co według mnie w przypadku dodatkowych, płatnych zajęć jest wyrazem jej przygotowania i szacunku do słuchacza oraz jego pieniędzy. Do wszystkich pytań i wątpliwości Natalia podchodzi poważnie i odnosi się wyczerpująco. Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Natalią i polecam je każdemu, kto za pośrednictwem wspólnej pracy nad stylem chce lepiej poznać samego siebie i przy okazji przygotować się do egzaminu.
Filip

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Rewelacja pod każdym względem. 90 minut przyjaźni z językiem polskim. Wspaniała atmosfera, ogromna wiedza, wyjątkowe podejście do ucznia. Lekcje w domu jak i on-line na równie wysokim poziomie. Bardzo, ale to bardzo gorąco polecam.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Pani Natalia jest bardzo kompetentną korepetytorką. Jest dobrze przygotowana do zajęć i potrafi zbudować miłą relację z uczniem. Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Zapisałam się na korepetycje do pani Natalii, ponieważ miałam problem z analizą i pisaniem interpretacji tekstów, dzięki pomocy pani Natalii nauczyłam się rzeczy, z którymi miałam problem. Polecam panią Natalię każdej osobie, której język polski sprawia trudności.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Zapisałam się na korepetycje do Pani Natalii ze względu na ogromny strach przed publicznymi wypowiedziami. Myśl o ustnej maturze z polskiego przyprawiała mnie o dreszcze! Na szczęście znalazłam odpowiednią osobę, która sprawiła że się otworzyłam i nauczyłam ładnie wypowiadać co potwierdziło 95% z ustnej matury z polskiego :)
Polecam z całego serca

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Z ogromną przyjemnością polecam panią Natalię. Osoba niezwykle ciepła, zaangażowana, kontaktowa. Bardzo szybko zorientowała się w sytuacji i wdrożyła "program naprawczy". Zdobyła sympatię i zaufanie córki (3 klasa gimnazjum) co bardzo szybko przyniosło oczekiwane efekty. Skupiliśmy się na pracach pisemnych. W efekcie tych działań córka zapracowała na kilka ocen bardzo dobrych z rozprawek, charakterystyk itp. W efekcie na koniec roku córka ma 5, a z egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego 88%. Pełen sukces!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Serdecznie polecam naukę z panią Natalią, niesamowita nauczycielka, która swoja pasja zaraża uczniów. Lekcje dają nie tylko dobre wyniki w nauce, ale rownież przyjemność. :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Bardzo polecam Panią Natalię ! Dzięki jej pomocy bardzo dobrze zdałam maturę zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym . Jest to osoba niezwykle wyrozumiała , a także bardzo profesjonalna . Dzięki lekcjom z Natalią wszelkie egzaminy przestają być problemem :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2016

Bardzo polecam panią Natalię, maturę zarówno pisemną jak i ustną z języka polskiego zdałam dobrze.Jest profesjonalna w tym co robi ma podejście do ucznia,ciepła i wyrozumiała.Serdecznie polecam Jej osobę.Bardzo dobrze pracowało mi się z panią Natalią.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Warto skorzystać , ponieważ sama o tym się przekonałam. Z matury ustnej uzyskałam 100% , która była dla mnie prawdziwym wyzwaniem. Natalia udzielała mi jeszcze porad w dniu matury oraz pożyczała mi wiele cennych materiałów.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2012

Natalia jest osobą komunikatywną, wyrozumiałą cierpliwą. Pomagała mi w przygotowaniu się do ważnego egzaminu, którego zdałam bardzo dobrze. :) Polecam Jej osobę. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.