Natalia Hałaszkiewicz

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Sopot
Gdynia
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Drogi Uczniu,

Wyjaśnię Ci gramatykę, przeprowadzimy analizę tekstu, a także nauczę Cię pisać różne formy wypowiedzi wymagane na egzaminie ósmoklasisty bądź na maturze (m.in. opowiadanie, notatkę syntetyzującą, rozprawkę, interpretację porównawczą).

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Łódzkiego. Studia magisterskie ukończyłam z bardzo wysoką średnią oraz wyróżnieniem. Zajmuję się redakcją językową i korektą. Historia literatury, kultura języka polskiego i sztuka to moje pasje. Z cierpliwością i wyrozumiałością udzielę korepetycji z języka polskiego i przygotuję do egzaminu ósmoklasisty, matury. Oferuję także doraźną pomoc w zrozumieniu problematycznych zagadnień.
Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

Dostępność

Poniedziałek
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2007 - 06.2010
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
filologia polska
10.2010 - 06.2012
Uniwersytet Łódzki
Magister
filologia polska
Kursy i szkolenia
07.2020
Kurs kreatywnego pisania — Instytut Badań Literackich (Polska Akademia Nauk)
10.2020
Kurs kultury języka polskiego - Studium Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 13
avatar
Beata i Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Pani Natalia jest wspaniałą osobą. Inteligentna, kompetentna, zaangażowana, pełna pasji do języka polskiego i tego co robi. Syn bardzo lubił zajęcia z Panią Natalią i każde z nich kończył z uśmiechem i zadowoleniem. Z naszego punktu widzenia, po rozpoczęciu zajęć z Panią Natalią Syn zdecydowanie zmienił nastawienie do przedmiotu jaki nastąpił znaczny postęp w jego wynikach.

Z czystym sumieniem polecamy zajęcia z Panią Natalią przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2021

Pani Natalia potrafi w sposób bardzo precyzyjny wyjaśnić różne zagadnienia z Polskiego. Jest osobą bardzo kompetentną, potrafi z ogromną pasją przekazywać wiedzę, którą posiada. Rzetelnie przygotowuje do egzaminów ósmoklasisty z Polskiego- mój syn uzyskał wynik 96%. Jako mama polecam każdemu, kto przygotowuje się do egzaminów, panią Natalię. Wspaniała atmosfera i wysoki poziom.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Natalia jest inteligentną kobietą emanującą swoją pasją. Każdą minutę zajęć wypełnia merytoryczną treścią, wykładając w sposób jasny i precyzyjny, nie zbaczając przy tym w rejony obszernych i zbędnych dygresji, co według mnie w przypadku dodatkowych, płatnych zajęć jest wyrazem jej przygotowania i szacunku do słuchacza oraz jego pieniędzy. Do wszystkich pytań i wątpliwości Natalia podchodzi poważnie i odnosi się wyczerpująco. Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Natalią i polecam je każdemu, kto za pośrednictwem wspólnej pracy nad stylem chce lepiej poznać samego siebie i przy okazji przygotować się do egzaminu.
Filip

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2020

Rewelacja pod każdym względem. 90 minut przyjaźni z językiem polskim. Wspaniała atmosfera, ogromna wiedza, wyjątkowe podejście do ucznia. Lekcje w domu jak i on-line na równie wysokim poziomie. Bardzo, ale to bardzo gorąco polecam.

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2019

Pani Natalia jest bardzo kompetentną korepetytorką. Jest dobrze przygotowana do zajęć i potrafi zbudować miłą relację z uczniem. Polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Zapisałam się na korepetycje do pani Natalii, ponieważ miałam problem z analizą i pisaniem interpretacji tekstów, dzięki pomocy pani Natalii nauczyłam się rzeczy, z którymi miałam problem. Polecam panią Natalię każdej osobie, której język polski sprawia trudności.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2019

Zapisałam się na korepetycje do Pani Natalii ze względu na ogromny strach przed publicznymi wypowiedziami. Myśl o ustnej maturze z polskiego przyprawiała mnie o dreszcze! Na szczęście znalazłam odpowiednią osobę, która sprawiła że się otworzyłam i nauczyłam ładnie wypowiadać co potwierdziło 95% z ustnej matury z polskiego :)
Polecam z całego serca

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Z ogromną przyjemnością polecam panią Natalię. Osoba niezwykle ciepła, zaangażowana, kontaktowa. Bardzo szybko zorientowała się w sytuacji i wdrożyła "program naprawczy". Zdobyła sympatię i zaufanie córki (3 klasa gimnazjum) co bardzo szybko przyniosło oczekiwane efekty. Skupiliśmy się na pracach pisemnych. W efekcie tych działań córka zapracowała na kilka ocen bardzo dobrych z rozprawek, charakterystyk itp. W efekcie na koniec roku córka ma 5, a z egzaminu gimnazjalnego z języka polskiego 88%. Pełen sukces!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2017

Serdecznie polecam naukę z panią Natalią, niesamowita nauczycielka, która swoja pasja zaraża uczniów. Lekcje dają nie tylko dobre wyniki w nauce, ale rownież przyjemność. :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Bardzo polecam Panią Natalię ! Dzięki jej pomocy bardzo dobrze zdałam maturę zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym . Jest to osoba niezwykle wyrozumiała , a także bardzo profesjonalna . Dzięki lekcjom z Natalią wszelkie egzaminy przestają być problemem :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2016

Bardzo polecam panią Natalię, maturę zarówno pisemną jak i ustną z języka polskiego zdałam dobrze.Jest profesjonalna w tym co robi ma podejście do ucznia,ciepła i wyrozumiała.Serdecznie polecam Jej osobę.Bardzo dobrze pracowało mi się z panią Natalią.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2015

Warto skorzystać , ponieważ sama o tym się przekonałam. Z matury ustnej uzyskałam 100% , która była dla mnie prawdziwym wyzwaniem. Natalia udzielała mi jeszcze porad w dniu matury oraz pożyczała mi wiele cennych materiałów.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2012

Natalia jest osobą komunikatywną, wyrozumiałą cierpliwą. Pomagała mi w przygotowaniu się do ważnego egzaminu, którego zdałam bardzo dobrze. :) Polecam Jej osobę. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.