Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Warszawa
Bielany Wrocławskie
Wałbrzych
Piaseczno
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zatrudniasz obcokrajowców? Z nami nauczą się języka polskiego!

TEACHERSteam od ponad dziesięciu lat zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę językową firm w całej Polsce. W swojej działalności kierujemy się takimi kryteriami jak: wygoda Klienta, elastyczność oferowanych usług, innowacyjność , a przede wszystkim przejrzyste zasady oraz dbałość o szczegóły na każdym etapie współpracy.

Ogólnym celem programu naszych szkoleń jest harmonijny i wszechstronny rozwój językowy Kursantów, w taki sposób, aby osiągnęli umiejętności językowe, które zapewnią im płynną komunikację oraz będą przydatne w szeroko rozumianym życiu zawodowym i prywatnym. W TEACHERSteam pracujemy metodą komunikacyjną, zakładającą, że język traktowany jest przede wszystkim jako narzędzie interakcji społecznej. W trakcie zajęć większość czasu poświęcamy na rozwijanie sprawności mówienia . Lektorzy zachęcając do spontanicznego i kreatywnego wypowiadania się, na tematy dotyczące bezpośrednio uczestników zajęć, czuwają jednocześnie nad opanowaniem poprawności gramatycznej, która zdobywana jest sukcesywnie poprzez ćwiczenia w zakresie: mówienia, czytania, słuchania i pisania . Główną rolą lektora jest aktywna pomoc uczniowi w przyswojeniu nowej wiedzy. Jego zadaniem jest również: wybór tematu, zakresu ćwiczeń, dodatkowych materiałów na lekcje, ale też monitorowanie pracy uczestników zajęć, dostosowanie się do stylów i preferencji uczenia się Kursantów, a przede wszystkim motywowanie ich. W trakcie szkolenia nasi lektorzy elastycznie reagują na potrzeby językowe uczestników , spełniając ich oczekiwania oraz zachęcając do własnego rozwoju.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Adres zajęć

TEACHERSteam
Ostrowskiego 30b
53-238 Wrocław
NIP: 8862804522

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.