Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa (Wola +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe50 - 70 / 60 min

Joanna

Opis ogłoszenia

Witam! :)
Jestem absolwentką trzech kierunków Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, w zakresie pedagogiki ogólnej i pedagogiki specjalnej. Posiadam niezbędne kompetencji do prowadzenie zajęć w zakresie nauczania przedszkolnego, wczesnoszkolnego, jak i pracy z uczniem zdolnym, uzdolnionym, a także do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych (zwłaszcza w ramach terapii pedagogicznej - dzieci ze specyficznym trudnościami w uczeniu się).

Na co dzień pracuje jako wychowawca cudownych 6 latków w jednej z warszawskich szkół. Preferuje indywidualne, pełne empatii i zrozumienia podejście do swoich wychowanków, nie stwarzam barier i sztucznych ograniczeń między sobą, a dzieckiem. Wyznaje zasadę, że jeśli stworzymy dziecku odpowiednią przestrzeń - może osiągnąć w życiu wszystko. Czasem wystarczy zaufać dziecku i dać mu odpowiednie narzędzia, zmotywować - a ono samo będzie przekraczało własne możliwości. 

Z chęcią podejmę się prowadzenia zajęć ukierunkowanych na: 
1. Wspólne odrabianie lekcji. Całościową pomoc w zakresie nauczania początkowego i opanowania bieżącego materiału (oddziały przedszkolne, klasy: 1-3); 
2. Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne dla dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce - dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia (dzieci młodsze, jak i starsze). 
3. Zajęcia dla dzieci, w których drzemie potencjał - tak zwani uczniowi zdolni. Pomoc w rozszerzaniu materiału, wiedzy, umiejętności - praca w zakresie odpowiedniej motywacji i zarządzania własnymi zasobami. 

Ze swojej strony mogę zaproponować również zajęcia i pomoc w opanowaniu materiału szkolnego dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną - w zależności od stopnia i rodzaju niepełnosprawności.  
Jeśli mają Państwo pytanie o możliwość prowadzenia innych zajęć w zakresie pedagogiki ogólnej lub specjalnej - proszę o kontakt, wspólnie rozważymy to, bądź będę mogła kogoś polecić :) 

W ramach autoreklamy ;) mogę napisać, że jestem osobą bardzo otwartą, mam w sobie dużo miłości do dzieci, bardzo lubię się śmiać i żartować, a każdą trudną sytuację dla dziecka staram się przekształcić w możliwość wyciągnięcia dobrej lekcji. Nie wywieram presji, podążam za dzieckiem, jego potrzebami, a przede wszystkim - staram się zawsze dostrzegać mocne strony i to na nich budować motywację do pracy.  

Preferowane dzielnice to Wola, Bemowo, Ochota. Natomiast w zależności dojazdu do dziecka - podejmę się pracy również w innych dzielnicach :) 
W grę wchodzi każdy dzień tygodnia po godzinie 12/13 (w zależności od dzielnicy), jak i weekendy - w zależności od Państwa potrzeb. 

Serdecznie pozdrawiam i zapraszam do indywidualnego kontaktu :) 

Dostępność

Poniedziałek13:00 - 20:00
Wtorek13:00 - 20:00
Środa13:00 - 20:00
Czwartek15:00 - 20:00
Piątek13:00 - 20:00
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
Licencjat
wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną
10.2019 - 07.2021
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
Magister
Pedagogika szkolna i pedagogika zdolności
10.2019 - 07.2021
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie
Magister
Terapia pedagogiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2021 - aktualnie
Wychowawca, nauczyciel
Wychowawca w warszawskiej szkole, w oddziale przedszkolnym - grupa 0.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.