Antonia Czerepińska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Jazda konna50 - 100 / 60 min

Antonia Czerepińska

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem Tosia i poprowadzę jazdy rekreacyjne oraz treningi zarówno ujeżdżeniowe, jak i skokowe z dojazdem do klienta na terenie województwa łódzkiego. Treningi prowadzone są na koniu klienta. Jestem studentką behawiorystyki zwierząt oraz mam doświadczenie w pracy z młodymi końmi. Zajęcia prowadzę zarówno dla początkujących jak i dla bardziej zaawansowanych jeźdźców. Oprócz pracy ogólnorozwojowej w zgodzie z biomechaniką ruchu konia oferuje również dodatkowo różnego typu masaże oraz ułożenie planu treningowego w celu poprawy kondycji fizycznej i samopoczucia konia.
Oferuje również przygotowanie do egzaminów na odznaki jeździeckie, nie przygotowuje uczniów do startów w zawodach

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.