Maja Urbańczyk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Dąbrowa Górnicza (cała Dąbrowa)
Sosnowiec (Centrum +3)
Katowice (Śródmieście +6)
Będzin (Małobądz +2)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Absolwentka Etnolingwistyki oferuje zajęcia z języka angielskiego w przyjaznej atmosferze na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnych dziedzianch. Uwielbiam wyzwania. Pomimo, iż skończyłam studia w tym roku, całą swoją wiedzę sprawdzałam na bierząco, w rzeczywistości, podróżując za granice naszego państwa do takich krajów jak Anglia, Australia, Nowa Zelandia(wliczając w to kraje europejskie i azjatyckie).
Udało mi się poznać wiele odmian języka angielskiego uzywanego na co dzień i istnieje spora różnica pomiędzy tym co proponują książki, a co spotyka się w rzeczywistości.

Zapraszam wszystkich na zajęcia od poziomu początkującego do zaawansowanego. Z łatwością przygotujemy się razem do matury, bez względu na poziom trudności; wszelkich egzaminów;pomogę w nadrobieniu zaległości; podszlifowaniu języka, opanowaniu zniewalającego akcentu, udoskonaleniu gramatyki czy też nauki poprzez konwersacje zaczerpnięte z życia.
Podczas zajęć wykorzystuję techniki metody komunikacyjnej.
Zapraszam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.